Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan hozzam a barátnőm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Frankdrebin kérdése:

Hogyan hozzam a barátnőm tudtára, hogy nem érzek semmit, amikor beléhatolok, mert olyan mintha a világűrt d*gnám, egyáltalán nem feszes? Nem akarom megbántani, de nem akarok tovább színlelni, hogy érzek bármit is szex közben.

Figyelt kérdés
Amúgy a teste nagyon szép feszes, csak ott lent, mintha semmi izma nem lenne és nem akarom megbántani azzal hogy azt mondom hogy nem érzek semmit, de valahogy tudnia kellene.
2015. nov. 6. 10:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Ennyire kicsi a farkad? Lehet o sem akar megbantani. ;)
2015. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
94%
Érdes én az első barátnőmmel voltam így. Nem éreztem semmit sem csak a vége volt a jó. Volt olyan is hogy annyira, tág volt a nő hogy semmi súrlódás nem volt. Akkor volt, a jó mikkor nem volt nedves... Tapasztalatok alapján vannak, olyan pózok amiben, jó finom feszes lehet. Próbálgassatok pózokat. Mellesleg a mostani barátnőm annyira, szűk hogy sok izgatást vesz igénybe. De még akkor is elég rendesen darálja a frkam :D
2015. nov. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
A farkam nem kicsi egyáltalán, 2 méter vagyok, és a farkam 19 centi, és amikor tövig nyomom, akkor neki fáj, de nem az a lényeg, hogy érzem ha végigértem benne, hanem hogy oldalról meg az egész egy plötty és nem érzem hogy bármi körbefogná feszesen, ahogy kellene.
2015. nov. 6. 10:18
 4/18 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem beszélj vele, hogy hallottad, hogy az intim tornával lehet segíteni az orgazmus intenzitásán, vagy valami. Amúgy valószínűleg életében nem sportolt, különben ennyire nem tudom, hogy lehetne durva.
2015. nov. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

Hát ez elég szívás lehet, ezen sokat nem lehet változtatni, szerintem ez mindenkinek más, az én barátnőm pl még 4 év után is olyan szoros, hogy hihetetlen. Szóval szerintem ez adottság, amin sokat nem tud változtatni. Ha elmondod neki csak megbántod, legalábbis nőként ez olyan lehet, mintha valaki a te méretedet szólná le. Szóval...

Hát nem tudom.

így meg nem lesz örökre jó...előbb utóbb megunod.

2015. nov. 6. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
94%

sztem a jó kapcsolatban meg lehet beszélni. egyébként finoman meg lehet mondani, hogy így ebben a pózban nem érzel olyan sok mindent belőle, próbáljuk ki máshogy.

egyébként arra nem gondoltál hogy ő se érez téged?

2015. nov. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy ő sem érez engem, de ha igen, tegyük fel hogy nem érez ő se engem, akkor sem az a kérdés, hogy miért nem érez engem, hanem hogy hogy lehet egymással egy ilyen bántó dolgot úgy közölni, hogy azt ne bántásnak vegye, hanem egy lehetőségnek arra, hogy jobbá tehessük.
2015. nov. 6. 12:06
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Megnyugtatlak, hogy ő sem érez téged. (nő vagyok és tapasztalatból beszélek. )

Javasold neki az intim tornát, hogy nagyobb orgazmusai legyenek. Vedd rá hogy imádnád, ha megtanulná, hogyan kell ráfogni a farkadra a nemi szervével és úgy szorongatni. Tehát a dolgot mint újdonságot dobd be neki. Amúgy jó póz lehet a kis kifli/nagy kifli vagy a lány hason és hátulról úgy hogy ő összezárja a lábait.

2015. nov. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Ez az újdonságként feldobás tűnik a legfinomabb közlési módszernek, de benne van a pakliban hogy nem érti ki belőle hogy mi a gond, és mondjuk leszarja.
2015. nov. 6. 12:17
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Akkor meg üljetek le beszélgetni. Nagyon rosszul fog esni neki és lehet, hogy otthagy, lehet hogy intim tornázni fog a kedvedért.


De ha ez genetika, elmondanám, hogy az intim torna sem segít olyan nagyon sokat. Én simán rá tudok fogni szorongatni, de alapjáraton könnyen tágulok és nagyon nedvesedek. Ez nem múlik el semmi tornától. Mondjuk nem tudom, milyen lehetek belül, én rákérdezi sem merek, mert már szültem is, viszont a mostani párom rajong értem és nem lenne őszinte, nehogy megbántson.

2015. nov. 6. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!