Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma reggel vitáztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma reggel vitáztunk. Majd olyasmiket mondott az esti telefonbeszélgetésünk alkalmával, amin teljesen kiakadtam. Ti mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés

Leírtam már egyszer ide a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )most nem kezdem az elejétől, mert nagyon hosszú lenne.

Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá.

Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom.

Az telefonbeszélgetésünk alkalmával a következőket mondta..

Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem..

A telefonomat, laptopomat reggel nála felejtettem, ezért azokért még ezek után átmentem hozzá. Mire odaértem össszepakolta a holmiaimat. Sírtam. Mire ő folytatta, kiegészítette a telefonon általa mondottakat. Elmondta, hogy skizofrén vagyok, vizsgáltassam ki magam. Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége. Közben elmondta mit vett eddig nekem, felsorolván a karácsonyra kapott mobiltelefont is. Ekkor azt ledobtam a földre, s eljöttem. Mikor itthon, a ház elött beparkoltam, ő már itt volt, s utánam hozta a születésnapomra tőle kapott ajándékot azzal a mondattal, hogy ezt ott hagytam.

Nagyjából ennyi. Vagyis nagyon lerövidítve ennyi.

Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret.

Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?

Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna?

Kérlek írjatok kort, nemet. Köszönöm


2010. márc. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
100%

14:43 és 15:15 vagyok,a regényíró lány.:)

A 17:24-es kommentedre reagálnék.

Most még egy macsó ( mégha csúnya is,de pénze van,tehát az... ) , egy gazdag,pénzem van,tehát bármit megtehetek elven élő ember.

DE egyszer megöregszik,és eljön az az idő,hogy megcsúnyul,megráncosodik,megöregszik.Akkor már,kevés lesz a pénz.Valószínűleg senki nem fog gyereket szülni egy ilyennek,illetve valószínűleg nem fog mellette maradni huzamosabb ideig senki.Hidd el,20év múlva,közel hatvan évesen,majd elgondolkodik,hogy mennyire elcseszte az életét,és most 60évesen egyedül öregszik,gyerekek,unokák nélkül,és tulajdonképpen egy ( nem tudom létezik e ilyen szó.Ha nem,akkor vegyük úgy,hogy én most megalkottam:D )értékeveszett,senki.Rá fog jönni,hidd el.Tudni fogja,hogy egy boldogtalan,megkeseredett ember család nélkül.Hidd el egyszer még nagyon bánni fogja ezt a viselkedését.Tudod,isten nem ver bottal!:)


"186 cm magas, szőke és kékszemű.."


Folytassam?:)20év múlva összemegy,a gyönyörű szőke haja inkább kezd fehérre hasonlítani mintsem szőkére:)


"És van egy kutyusom is, aki 3 éve mindig megnevettet.. most vele is sokkal több időt töltök majd. A barátnőimet egyenesen imádom, s alig várom, hogy végre rendesen kitavaszodjon. Idén sokat fogok Velük bulizni, strandolni, utazgatni."


Ez-az,ez-az!:) Gratulálok!Ez,hogy nem fordulsz magadba,elég erős jellemre vall,hiszen valaki egy "sima" szakítás után magába fordul.Sétálj sokat a kutyusoddal,legyél nyitott,ki milyen kutyásokkal hoz össze a sors:))

A barátnős közös progikhoz is gratulálok,mindjárt nem csak hogy a tavasz,de a nyár is itt lesz.:)

2010. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

előző vagyok,elírtam bocsi

Sétálj sokat a kutyusoddal,legyél nyitott,ki TUDJA milyen kutyásokkal hoz össze a sors:))


Így a jó:)

2010. márc. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:

Igen, értettem.. ;)

Nyitott leszek. (Mindig is az voltam, Ő is úgy botlott annó belém..) Bár most annyira elegem van a pasi témából, hogy azt hiszem elkerülök minden hímneműt. (De talán ez a felfogás a legjobb is.. mindig azt szokták mondani, hogy akkor talál rád a szerelem, ha nem is számítasz rá.. Nálam legalább is eddig mindig így volt. ;) A tavasz és a nyár ráadásul pont mindig újat hoz..)

2010. márc. 12. 20:17
 54/66 anonim válasza:
45%

Azt akarod, hogy sose legyen vége ennek a kapcsolatnak?


Akkor tarts be néhány szabályt!


Először is sose feledd a női és férfi szerepeket.

Azaz, hogy a férfi a vadász, a kezdeményező, hagyd tehát, hogy irányítson, vagy legalábbis abban a tudatban éljen, hogy Ő irányít. J

A pasik csak idei-óráig élvezik, ha nyomulnak rájuk vagy rángatják őket, hosszútávon azonban ez lohasztó számukra.

A fej maradjon a férfi, de persze mi nők tudjuk, hogy a fejet a nyak mozgatja.

A lényeg tehát a finomság.

A pasik egészen másként működnek, mint a nők.

Ha a szebbik nemnek (gy.k. lányok) problémája akad, azonnal ki akarja adni magából, csacsog, hisztizik, tanácsokat kér.

Ez riasztó lehet a pasi számára, pláne, ha mondjuk, a hímnek van rossz napja.

Utóbbi esetben ugyanis nagyon igaz a mondás, hogy sok beszédnek sok az alja.

A bölcs hallgatásért sokkal hálásabb kedvesünk, aki igyekszik maga erejéből megoldani inkább problémáit.

Tudd elengedni párodat!

Ha folyton egymás nyakán ültök, hamar megunjátok egymást.

Kedvesed hálás lesz a kimenőkért, érezni fogja, hogy bízol benne, és sokkal szívesebben tér majd haza egy-egy baráti sörözésről.

Bízz kedvesedben, felejtsd el a féltékenykedést!

Ez ugyanis a bizalmatlanság jele, és a pasik irtóznak tőle.

Először talán még kedvesnek tartja majd, ha fejben más nővel hozod helyzetbe, de a sokadik alkalom után biztosan elgondolkodik majd azon, hogy mit keres még melletted.

Ha le akarnak cserélni, azt úgyis időben megtudod, kár sötétre festeni a legboldogabb perceket.

Ha életed párja virágvásárlás helyett inkább az ágyba akar csábítani, azt ne személyes sértésnek vedd, hanem érezd, mennyire kíván Téged.

Nem mindegyik hím fejezi ki ugyanúgy érzelmeit, ki virággal, csokival, ki pedig forró éjszakával hálája meg, hogy vagy neki.


Hogyan mentsd meg kapcsolatodat?


Nem szabad azonban összekevernünk azokat a kapcsolatokat, melyek valóban zátonyra futóban vannak, és azokat, melyeket egy kisebb érzelmi hullámvölgy mellett is mély és igaz szerelem jellemez.

Első körben le kell szögeznünk, hogy eleve jól működő párkapcsolat nem létezik.

Kettőn áll a vásár, adok-kapok játszma az egész, ha leegyszerűsítjük.

Abban a pillanatban, ha felborul ez az egyensúly, a harmóniának is befellegzett.


Ahhoz, hogy hosszútávon működőképes legyen románcunk, be kell tartanunk bizonyos szabályokat.

Fontos, hogy mindig megfelelően kommunikáljunk, vagyis beszéljünk érzelmeinkről, problémáinkról, vágyainkról és hallgassuk meg partnerünket. Azok, akik mindig csak a saját gondolataikkal vannak elfoglalva és nem képesek odafigyelni a másikra, már itt elvágják annak lehetőségét, hogy boldogok legyenek.

A kapcsolat ugyanis nem a rózsaszín ködről és a fergeteges szexről szól kizárólag - persze jó, ha mindkettő van.

Két ember együtt építi fel azt, és ha valamelyiküknek elfogynak érzelmi téglái, az építmény egyszerűen összeomlik.


A kommunikáció nem csak a szép szavak suttogásából áll.

Ki kell fejezni dühünket, félelmünket még akkor is, ha az az adott helyzetben esetleg nem esik jól a másiknak. A párod ponzosan ezt tette.

Valószínűleg a rengeteg sérelem, ami felhalmozódott benne, így került napvilágra.

Ha ugyanis finomkodunk, hazugságban élünk, a hazugság pedig a kapcsolatok legnagyobb rombolója.

Persze ez még véletlenül sem azt jelenti, hogy ordítsuk le a másik fejét, de higgadtan, érveinket felsorakoztatva mondjuk el kedvesünknek problémáinkat. Megéri.

Ha nem tudod elfogadni partnered rossz tulajdonságaid, tudd, hogy már nem vagy szerelmes, esetleg sosem voltál.

A szerelem ugyanis ott ér véget, amikor a másik hiányosságaira kezdünk fókuszálni.


Emlékszel még, amikor a nap minden percében rá gondoltál és még azt is édesnek találtad, amikor a konyhaszekrényen hagyta a használt tea filtert?

Na, akkor fogadtad el párodat teljesen, persze ez még nem jelenti azt, hogy ezekre a lángoló érzelmekre hosszú távú kapcsolatot lehet építeni.


Ha úgy érzed, hogy párod biztonságot és stabilitást hozott életedbe, mostanában viszont nem érzed a korábban lángoló érzelmeket, ne keseredj el. Ha ugyanis alapjaiban minden rendben a kapcsolatodban, néhány egyszerű praktikával máris újjá varázsolhatod románcodat.


Hozd minden nap párod tudomására, hogy mi az, amit szeretsz és tisztelsz benne, ezzel saját magadban is erősíted ezeket az érzelmeket. Szánj több időt az intim együttlétekre, utazzatok, szerezzetek minél több közös élményt.


Ezek után hamar kiderül, hogy érdemes-e sorsközösséget vállalnotok, vagy valóban vége a szerelemnek és új kapcsolatban kell keresnetek a boldogságot.


:)

2010. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

Kedves, utolso!

ez amiket leirtal mind igaz es szep.....egy NORMALIS hangsulyozom NORMALIS parkapcsolat eseteben. De ennel az esetnel a him DEFEKTES...

Ne bizonytalanitsd mar el a kerdezot, sikerult vegre meggyozni, hogy menekuljon el ettol a vadallattol amerre lat...

2010. márc. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 A kérdező kommentje:

Számomra teljesen egyértelmű, hogy a 14:40-es válaszadó - csak úgy, mint az előzőleg feltett kérdésemre is, az utolsó, azaz a mai, 14:03-as válaszoló - csak a mélyen tisztelt EXem lehetett. (Már csak azért is, mert egy frissen regisztráló valakiről van szó, akinek a válaszadásait még egyetlen esetben sem pontozták.)

Ugyanis mindkét kérdésemre adott válasz, Ctrl+C, Ctrl+V a google-ból.. Arról nem is beszélve, hogy egyik esetben a skizofréniát taglalja, ebben pedig, hogy hogyan menthetném meg a kapcsolatomat..

Bár világosan leírtam, hogy nem megmenteni akarom, hanem szabadulni belőle.. s a segítségeteket, ill. véleményeteket a "normális", "nem normális" dologgal kapcsolatban kértem.

2010. márc. 13. 15:11
 57/66 A kérdező kommentje:

De mindettől függetlenül természetesen, ahogy eddig is, reagálok a hozzászólásra - hátha mégis én feltételezek rosszat, s valóban csak egy segíteni akaró, "idegen" újonc tévedt erre..

A válaszod abban az esetben lenne hasznos számomra, ha a kérdésemre próbáltál volna válaszolni, miszerint: "Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?"

Kedves vagy, hogy elmondtad - amúgy eddig az összes válaszadóval totális ellentétben.. ami akkor a Te álláspontod szerint, merőben eltér az átlagtól, így már jócskán a "nem normális" kategóriába sorolható volna - mit tehetnék (még mindig) én azért, hogy jobbá tegyem a kapcsolatot. Közben pedig bele sem gondoltál abba, hogy a 8 hónap alatt valószínűleg nem egyszer igyekeztem, s próbáltam ezt meg..

Egyébiránt a volt párom nem iszik alkoholt.. ennek ellenére ha a barátaival sörözni támadt kedve, mindig elment. Meg sem fordult a fejében egyetlen egyszer sem erre engedélyt kérni tőlem. (Nekem pedig, ha megtette volna, sem fordult volna meg a fejemben azt mondani, hogy ne!) Azt mondod a ffiak számára riasztó lehet, ha a problémáinkat egyből ki akarjuk magunkból adni.. Ebben igazad lehet, mert nem egyszer vágta a fejemhez, hogy őt ugyan nem érdekli mi bajom, mi az örömöm, s egyáltalán mi történt velem napközben.. Ezzel együtt persze azt is leírtad,hogy "fontos, hogy mindig megfelelően kommunikáljunk, vagyis beszéljünk érzelmeinkről, problémáinkról, vágyainkról és hallgassuk meg partnerünket". Tehát akkor most mi is a tanács? Jaa.. hogy én halgassam meg őt, mert ő a férfi, nekem pedig kuss? Ez szintén egy furcsa elgondolás. Szerintem.

"Bízz kedvesedben, felejtsd el a féltékenykedést!

Ez ugyanis a bizalmatlanság jele, és a pasik irtóznak tőle. Először talán még kedvesnek tartja majd, ha fejben más nővel hozod helyzetbe, de a sokadik alkalom után biztosan elgondolkodik majd azon, hogy mit keres még melletted." Aha.. hogy ő elgondolkodik. A sztoriból kifelejtettem volna, hogy nem egyszer csalt már meg? Valóban alaptalan lenne a bizalmatlanság?

Amit pedig valóban nem írtam le, pedig ezek szerint kellett volna.. Októberben számomra a megcsalás egy közös ismerősön keresztül derült ki.. majd ezt csak alátámasztotta az a videó felvétel, amit az EXem készített aznap. Majd, amikor volt szerencsém a kocsiban 30 percen keresztül hallgatni az ócsárlását - erről írtam az előző kérdésemben részletesebben - elmondta, hogy szándékosan hagyta a felvételt a hálószobában, jól látható helyen, és el sem hiszi, hogy hetek kellettek hozzá, hogy végre észre vegyem, s megnézzem. Amúgy pedig aznap, mikor az ismerős felhívta a megcsalás tényére a figyelmemet, s én sms-ben közöltem vele, hogy tudok róla - mivel állítólag egy meetingen volt, s nem állt módjában a telefont felvenni - a válasza csak annyi volt, hogy nem kellett volna kutakodni, ugyanis amiről nem tudnak mások, az nem csak, hogy nem fáj, hanem nincs is.

Azt írod, "a szerelem ugyanis ott ér véget, amikor a másik hiányosságaira kezdünk fókuszálni". Akkor köszönöm, ez valóban megerősítés a számomra. Ugyanis a szájából nap, mint nap nem hallgattam mást, mint, hogy mekkora egy nulla vagyok.. Minda vállalkozásomban, mind az életemben. Vette a bátorságot ahhoz is, hogy azt mondja, sem a barátaim, sem a családom nem szeret, s alig várják, hogy megszabaduljanak tőlem. Majd ezek után körbetelefonálta az egész ismerettségi körömet - a hugomat sokszor éjszaka hívta fel -, hogy elmondja nekik, mekkora szemétláda vagyok.

És amit szintén nem írtam le a sztoriban, pedig kellett volna.. Amikor a terhességmegszakítással kapcsolatban a laborvizsgálatok után bementünk a Tescoba többek között betétet vásárolni a műtét utánra, úgy ordított velem, hogy mindenki hallotta. Akkor "csak annyit", hogy alig várja már, hogy túl legyek ezen az egészen, s végre megszabaduljon tőlem. "Ha le akarnak cserélni, azt úgyis időben megtudod.." Akkor ezek szerint én megtudtam. Vagy nem?

"Hozd minden nap párod tudomására, hogy mi az, amit szeretsz és tisztelsz benne, ezzel saját magadban is erősíted ezeket az érzelmeket. Szánj több időt az intim együttlétekre, utazzatok, szerezzetek minél több közös élményt." Imádom a TISZTELET szót, esküszöm. Ezek után meg aztán egyre jobban.. Most őszintén.. Te tudnál tisztelni akár csak egy picit is, egy olyan embert, aki azt mondja könyörögj, hogy vele lehess - mintha annyira jók lennének vele a mindennapok - , vagy aki azt mondja, hogy a nőnek nincs más dolga, mint becsukni a szemét, és szopni egész nap?

Intim együttlétek. Nálunk ez kb. naponta 3x történt meg. De szeretkezésnek nem nevezném. A fontos az volt, hogy neki örömet okozzon, akkor és ott, ahol ő akarja.

És valóban.. "Ezek után hamar kiderül, hogy érdemes-e sorsközösséget vállalnotok, vagy valóban vége a szerelemnek és új kapcsolatban kell keresnetek a boldogságot." Minnél többször olvasom el a saját sztorimat, mellé a hozzá fűzött kommentekkel, annál biztosabb vagyok benne, hogy az egyértelmű válasz a NEM!

2010. márc. 13. 15:49
 58/66 anonim válasza:

A kedves kérdező miért küldi el a kérdéseit a "volt?" párjának is?

Ha pedig elküldte, miért haragszik, ha a másik fél is hallatja a hangját?

Egyébként pedig jogállamban élünk, ezért - gondolom - mindkét fél véleménye számít...


:)


Nő és férfi kapcsolata az örök téma, mely ma egyre inkább fontossá vált, hiszen a női és férfi szerepek átalakulásának korát is éljük, mely átalakulás hatását, ki-ki megtapasztalhatja a maga környezetében, a saját emberi kapcsolataiban és párkapcsolatában egyaránt. Nagyon aktív és izgalmas kor a mai, számtalan lehetőséggel, ezernyi módszer áll rendelkezésre az életünk megváltoztatására, jobbá tételére, az ember magával és másokkal való kapcsolata, valamint párkapcsolata egyensúlyának helyreállítására


Megfelelő hozzáállás


Az emberi kapcsolatokat átalakító, felbecsülhetetlen értékű minőségnek a megfelelő hozzáállást tartom. Olyan érték ez, mely mindenki számára egy lehetséges útja annak, hogy a magával és a másokkal való kapcsolatát rendezni, helyreállítani, mélyíteni tudja. Úgy látom, hogy a ma emberének feltétlenül változtatnia kell hozzáállásán ahhoz, hogy a saját és a másokkal való kapcsolatát tartalmassá, méltóbbá tegye. S ha jobb, szebb, tartalmasabb párkapcsolatra vágysz, el kell fogadd, hogy hozzáállásod megváltoztatása nélkül, csak ideig, óráig működik az életed és aztán kezdődik elölről minden, jönnek az ismétlődések

Helyes hozzáállásod hiányában újra és újra a szenvedést választod, és ezt sajnos, automatikusan teszed. Helyes hozzáállásod megteremti azt a felszabadító lehetőséget, hogy a problémából megoldandó feladatot csinálj, hogy a másik embert, a körülményeidet tükörnek, akár tanítódnak tekintsd, aki pontosan visszajelzi számodra azt, hogy milyen tulajdonságokon kell változtatnod annak érdekében, hogy te magad és így emberi kapcsolataid, párkapcsolatod, az életed hatékonyabban működjön.


A felelősség


Ez bizony nehéz, mert itt már megjelenik az érzelmeidért és cselekedeteidért vállalt felelősség kérdése is. De hát mindezek nélkül, nem hiszem, hogy érdemes a párkapcsolat egyensúlyáról beszélni! Hogyan is gondolhatná bárki, hogy elég a másikat, vagy a világot negatívan minősíteni, okolni, azt mondani, hogy a férfiak és a nők ilyenek, vagy olyanok. Igen és nem. Mindenki olyan, amilyen! Persze, a másik okolása, lehet egy nagyon könnyű és divatosan gyors út, mely úton az ember maga elöl elmenekülhet, de sajnos sehova nem vezet. Persze ez nem teljesen igaz, mert igenis vezet, az önsajnálat és igaztalanság érzésének útvesztőibe.


Düh és a sérelmek, fogja vagy


Így ha rendezni kívánod kapcsolataidat, vagy érteni a veled történteket, az elfojtás és menekülés ellenében válaszd azt, hogy igenis tudomásul veszed, hogy negatív csapdáid fogja vagy! Fogja vagy a dühnek, a sérelemnek, a kishitűségnek, az önsajnálatnak, még akkor is, ha éppen most jól érzed magad, hiszen a dühöd, sérelmed azonnal felszínre kerül ha valaki megbántott, vagy piszkálódik veled!


Nézz szembe a hamis részeiddel


Ha másként szeretnél élni - mindezek nélkül , ezeket le kell állítani magadban! Le kell, hogy fékezd a magadról és másokról való negatív, hamis, valótlan képzelgéseidet. Szembe kell nézned hamis részeddel, hamis személyiségeddel, mert különben folyton veled szembe tolakodik és az életed gátjaivá növi ki magát. A hamis személyiséged leépítésén keresztül tudod megszerezni azt a hozzáállást és Erőt, aminek a támogatásában a magad és a másokkal való kapcsolatod tartalmasabban, emberibben alakulhat. Ez a hozzáállás nem a másiktól függő, vagy a másiknak megfelelni akaró hozzáállás. Más, független. Egy életre szóló tanulás felelősségteljes vállalása, sokszor izzadságos és nehéz...


A felnőtt hozzáállása


A helyes hozzáállás, a felelős felnőtt hozzáállása, aki meghaladja és kilép a sértettség, elégedetlenség, önteltség és önsajnálat játszmáiból, mivel tudja, hogy lehetetlen bármit is megváltoztatnia emberi kapcsolatai, a párkapcsolata, és az élete tekintetében addig, míg magán belül gyökeres változtatásokat nem tett, illetve ha a játszmákat, a könnyebb utat választja. Amíg a másik a hibás, amíg a veszekedés a megoldás, amíg" ha megcsaltál én is megcsallak" hadakozása zajlik, változás csak a játszmák tarkaságában várható.


A szeretet kihívásának választása


Éppen ezért úgy látom, meg kell haladni a játszmák hamis ígéreteit, meg kell haladni a méltatlan és kilátástalan, értelmetlen, és egymást bántó, sértő viselkedést. Ha a ma embere valóban, vagyis a szívéből változtatni akar, akkor a: a figyelmes, megértő, türelmes, sokszor a lemondással járó önmérséklet, elfogadás és figyelmesség hétköznapi gyakorlatát választja. A mai világ káprázatát figyelve ez óriási kihívás, de mi más érné meg jobban, mint szeretni?


Knolmár Mária

2010. márc. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim válasza:

"Szerelmesek vagytok, de egyikőtök sem elég érett hozzá, hogy ezt kezelni tudja. Talán próbáljátok megérteni egymást és megoldani a dolgokat. Egyikőtök sem őrült, csak erős a szenvedélyetek. Titeket az Isten is egymásnak teremtett, csak tudnotok kell kezelni ezt a helyzetet és megérteni egymást ahelyett, hogy mindkettőtök megfutamodna az intimitástól.


Bekövetkezett a nagy szerelem, amit akartatok, de nem meritek bevállalni. Te időről időre szakítani akarsz, ő meg megcsalással próbál menekülni az igazi meghitt intimitás elől. Próbáljátok meg megoldani a helyzetet ezt tudom mondani. Nekem is volt hasonló helyzetem. Mi örökre szakítottunk és nagyon bánom, mert azt hiszem az volt életem nagy lehetősége. Ha valakivel nagy a szenvedélyed az nem véletlen. Ez egy jel, egy adomány. Próbáljatok mindketten profitálni belőle és elfogadni a másikat olyannak, amilyen."

2010. márc. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim válasza:
86%

Szia!

Hát,nem semmi,hogy milyen részletességgel és körültekintéssel írtad le a kérdésedet.2 napja olvasgatom.És ezért is érdemled meg a normális választ.Elolvastam mind a kettőt kommentekkel együtt.És én is azt tudom tanácsolni,amit eddig szinte mindenki.Az egyetlen okos dolog,ha kilépsz ebből a kapcsolatból és soha,de soha nem kezded újra.Értelmes,okos embernek tűnsz,aki pontosan tudja,hogy mi a helyes.Akkor tessék e szerint cselekedni.Én is párkapcsolatban élek és mi is szoktunk vitatkozni.De soha nem bántott még meg ennyire a barátom.Ez a férfi nem szeret téged egyáltalán.Inkább birtokolni akar.Azt akarja nálad elérni,hogy teljesen kifordulj magadból és úgy élj ahogyan azt ő akarja.Ez látszik a hozzászólásaiból is.És ez is alátámasztja azokat a dolgokat,amiket te írtál róla.Kikéri magának,hogy ő miért ne mondhatná el a véleményét.Haha.Közben pedig megnéztem,tényleg csak bemásolgatja a mások által már leírtakat.Ezért is jusson mindig eszedbe,hogy sohasem fog megváltozni.Mert ő van annyira öntelt és önző,hogy csakis azzal foglalkozzon,ami neki lényeges.Ezért van szerintem,hogy annyira erőlteti az orális szexet és közben meg már csak gyors meneteket akar.Birtokolni akarna téged,ugyanakkor nem bírja az állandóságot.Ezért nem lesz soha hűséges,pont ahogy az előző kapcsolatában sem.Kért már tőled bocsánatot a minősíthetetlen viselkedése miatt.Mégis újra minősíthetetlen,amit csinált.Pont így van ez a hűség igéretével is,hidd el.Egyáltalán nem egy felelősségteljes,szavahihető,megbízható ember.És ezen ahogy ezt már mások is írták az sem változtat,hogy mennyi pénze van.Szexuális örömöket lehet pénzért venni,de boldogságot nem.Ahogyan pl. egészséget sem.Úgyhogy mehet vele a sunyiba.Te pedig ne szomorkodj.Lesz majd más,aki nem csak elvárja,hanem meg is adja a tiszteletet.Soha nem leszel köteles eltűrni,hogy valaki ennyire semmibe vegyen,és csak tárgyként,vagy tulajdonként kezeljen.Barátnőzz,bulizz,pasizz,kutyázz.Foglalkozz olyan dolgokkal amivel eddig nem tudtál.Meglátod az idő mindent megold és hamar szerelembe esel ismét ha mosolyogsz.Sok sikert és kitartást,boldogabb jövőt kívánok neked.


A partnernek pedig üzenem: ha véleményt akarsz nyilvánítani,tedd.De ne offolj,tegyél fel egy újabb kérdést.Ha pedig mindenképpen erre akarsz reagálni,akkor a kérdésre válaszolj.És nem utolsó sorban,ahogy mindenki más,te is vedd a fáradságot és ne másolgass.Különben jó nagy bunkó lehetsz,a sok pénzeddel együtt.Ha már szégyennek tartod azt is,hogy a barátnődnek nincs gyereke,mikor te voltál az,aki miatt abortuszra ment.Te mindjárt 40 leszel,és ha jól olvastam nincs gyereked.Persze mi mást mondhatnál,hogy azért mert nem akartad.Közben lehet,hogy az igazság az,hogy senki nem akarta megtartani a gyerekedet.Így mindjárt másképp hangzik.Azt aztán meg végképp ne várd,hogy tiszteljenek a nők,ha te ennyire semmibe veszed őket.Mondta már más, én is ezt tanácsolom,futass csajokat,vegyél egy guminőt.

2010. márc. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!