Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma reggel vitáztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma reggel vitáztunk. Majd olyasmiket mondott az esti telefonbeszélgetésünk alkalmával, amin teljesen kiakadtam. Ti mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés

Leírtam már egyszer ide a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )most nem kezdem az elejétől, mert nagyon hosszú lenne.

Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá.

Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom.

Az telefonbeszélgetésünk alkalmával a következőket mondta..

Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem..

A telefonomat, laptopomat reggel nála felejtettem, ezért azokért még ezek után átmentem hozzá. Mire odaértem össszepakolta a holmiaimat. Sírtam. Mire ő folytatta, kiegészítette a telefonon általa mondottakat. Elmondta, hogy skizofrén vagyok, vizsgáltassam ki magam. Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége. Közben elmondta mit vett eddig nekem, felsorolván a karácsonyra kapott mobiltelefont is. Ekkor azt ledobtam a földre, s eljöttem. Mikor itthon, a ház elött beparkoltam, ő már itt volt, s utánam hozta a születésnapomra tőle kapott ajándékot azzal a mondattal, hogy ezt ott hagytam.

Nagyjából ennyi. Vagyis nagyon lerövidítve ennyi.

Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret.

Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?

Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna?

Kérlek írjatok kort, nemet. Köszönöm


2010. márc. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
46%
Gondolod,hogy ezt valaki végig fogja éjfél után olvasni?Én a Tüskevárat se bírtam.
2010. márc. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
96%

Hát te hülye vagy. Hogy gondolkozhatsz ilyenen? 0 gerinced sincs?


Kidobtak, megaláztak, rongynak néztek. Ezek után ÚJRAkezdenél egy kapcsolatot??? Te féleszű, a kapcsolat újrakezdése akkor sem jó 5let, ha szépen csendben váltatok el, de a 8 hónapos kikészítés után meg totál baromság.

2010. márc. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 A kérdező kommentje:

Ezen nem gondolkodtam.. de szerintem van aki végig olvassa majd, ha nem most, majd holnap, hiszen az előző kérdésemre is rengetegen reagáltak, s ezzel segítettek.

Ha Neked ez gond, vagy nincs kedved, erőd hozzá, ne tedd.

2010. márc. 12. 00:51
 4/66 anonim ***** válasza:
93%

bátorkodtam megnyitni az előzetes kérdést amit már leírtál.

és be is csuktam.

2010. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
81%
00:47 - szerencsére van olyan ember, aki tud olvasni. És nem csak tüskevárszintű könyveket...
2010. márc. 12. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
94%

nem az a lényeg, hogy mi mit gondolunk, hanem hogy te mit szeretnél. megfelelő NEKED ez a kapcsolat? ha nem, akkor lépni kell.


nagyon egyszerű azt mondani, h bolond vagy. ne vedd ezt magadra. ez az ember nem szeret, tehát felejtsd el!

2010. márc. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
93%
Hagyd ott amint tudod és többé szóba ne állj vele.
2010. márc. 12. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 A kérdező kommentje:
Igen, én is érzem, sőt tudom is, hogy baromság. Csak oly sokszor mondta el, hogy csak én látom rosszul a világot, hiszen a "normális" kapcsolatok olyanok, amilyennek ő mondja, hogy sokszor már tényleg megerősítésre van szükségem ahhoz, hogy tudjam, mások is inkább úgy gondolkodnak, ahogyan én.
2010. márc. 12. 00:54
 9/66 anonim ***** válasza:
62%
Sosem értettem, hogy az emberek miért teregetik ki a magánéletüket vadidegen embereknek. Miért is jó ez?! (ez egy költői kérdés volt, nem kell rá válaszolni) Amúgy bocs, hogy offoltam, de baromi hosszú és csak az elejét olvastam el.
2010. márc. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Igazatok van, én is tudom. Talán ezzel legalább magam előtt is bizonyítom, s tiszta a lelkiismeretem.. én nagyon szerettem őt, s szeretem még a mai napig is. Mindemellett pontosan érzem, hogy olyan sokat bántott már, ami miatt képtelen lennék újra kezdeni úgy, hogy ugyan az legyek, aki voltam.

Ezért is kérném abban a segítségeteket, hogy hogyan felejtsem el? Ez a legnehezebb az egészben. Az eszemmel inkább tudom, hogy mit kell tennem, de hogyan tudnék a szívemre is hatással lenni?

2010. márc. 12. 00:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!