Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma reggel vitáztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma reggel vitáztunk. Majd olyasmiket mondott az esti telefonbeszélgetésünk alkalmával, amin teljesen kiakadtam. Ti mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés

Leírtam már egyszer ide a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )most nem kezdem az elejétől, mert nagyon hosszú lenne.

Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá.

Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom.

Az telefonbeszélgetésünk alkalmával a következőket mondta..

Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem..

A telefonomat, laptopomat reggel nála felejtettem, ezért azokért még ezek után átmentem hozzá. Mire odaértem össszepakolta a holmiaimat. Sírtam. Mire ő folytatta, kiegészítette a telefonon általa mondottakat. Elmondta, hogy skizofrén vagyok, vizsgáltassam ki magam. Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége. Közben elmondta mit vett eddig nekem, felsorolván a karácsonyra kapott mobiltelefont is. Ekkor azt ledobtam a földre, s eljöttem. Mikor itthon, a ház elött beparkoltam, ő már itt volt, s utánam hozta a születésnapomra tőle kapott ajándékot azzal a mondattal, hogy ezt ott hagytam.

Nagyjából ennyi. Vagyis nagyon lerövidítve ennyi.

Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret.

Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?

Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna?

Kérlek írjatok kort, nemet. Köszönöm


2010. márc. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%

ez a pasi erzelmileg zsarol. Neharagudj nem bantasbol irom, de gyenge szemelyseged van, es ezt o kihasznalja. Undorito, olyan mintha felkepelnek egy 3evest...na mind1. Probalj meg eros maradni, inkabb irj ide, ha meginogsz, es mi lebeszelunk rola! De ne menj vissza hozza. Tuti hisztizni fog, zsarolni fenyegetni, de ne engedj! megbocsathatatlan amit muvelt. En is nemreg estem tul egy fajdalmas, nem eppen konnyu szakitason, es elek. Sajnos az elet ilyen, es kozhely ugyan, de a felhok folott mindig sut a nap, es ez igaz. Csak legyen erod, es meglatod a sors megjutalmaz.

Ilyet mond neked hogy nem tudsz semmit mast nyujtani a sexen kivul? ne sirj, hanem ugass neki vissza hasonlo stilusban...Mondd, hogy b*meg akkor k*rjal egy guminot...na ha en talalkoznek ezzel a faszival, ugy kiosztanam es helyretennem, hogy utana nyuszitve maszna el...bocs, de nagyon felhaborito.

2010. márc. 12. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 A kérdező kommentje:

Tényleg naív és buta voltam. Most, hogy gondolkodom ezen az egészen, jut csak eszembe, hogy mennyiszer hangsúlyozott olyasmiket. hogy:

Az a minimum, ha már Ő fizeti a reggelit, hogy én kiszolgálom, miközben Ő ücsörög. Vagy, hogy ha már én vagyok nála, kutyakötelességem tisztára nyalni a lakást szó nélkül.. amúgy is ha én nem teszem, megteszi más nő örömmel.

És ez megint csak azért fáj annyira, mert minden ilyesmit szó nélkül tettem, a kérése nélkül.

Bár ugye nem rég az összeköltözés mellett döntöttünk, mégis azt mondta csak a legszükségesebb holmijaimat vigyem. Összessen egy 4 polcos szekrény és 3 fiók állt volna rendelkezésemre, miközben az Ő holmijainak egy egész gardróbszoba. Tényleg vicc az egész. Ahogyan az is, hogy miután hónapokig kérleltem, sírtam, hogy a volt női fényképeit tegye el, hogy ne kelljen minden takarítás alkalmával ezekkel szembesülnöm, és végre elpakolta, közölte velem, hogy én erre is rákényszerítettem, mert őt ezek a fotók sem zavarták.

2010. márc. 12. 14:14
 43/66 A kérdező kommentje:
A szexuális életünkkel kapcsolatban meg csak annyit, hogy a kapcsolatunk alatt, mindvégig, naponta többször feküdtünk le egymással - bár az utóbbi időben, már kevésbé figyelt rám. Ha neki igénye volt rá, elég volt, ha 2 perce, de a rendelkezésére állok. A tegnapi vitánál szó szerint mégis úgy fogalmazott, hogy max. a szex, ami a javamra írható, de az is csak hetente 1x.
2010. márc. 12. 14:19
 44/66 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam el a többiek véleményét,mert nem szeretném hogy befolyásoljanak azok.Ezért lehet,hogy olyat is írok,amit más már leírt.


Az előzőleg másik kérdésedbe leírt sztoridtól kezdem.


"Szerintetek egy nőnek, ha szeret, el kell viselni mindent a férfitől?"


Már hogy kéne?

Vannak határok ami fölött nem KELL ( illetve egy idő után már lehetetlen ) elviselni a dolgot a férfitől.Nem egy rabszolga vagy.


"Augusztus elején szakított a lánnyal, mert az észrevett egy általam írott sms-t a telefonjában. "


Később leírtad,hogy igazából a lány szakított vele,mert meglátta az smst,és ő nyaralni ment volna vele úgy,hogy közbe már együtt voltatok.( Tehát 2 csaj,közös nyaralás a még nem ex-el..h )Már ne haragudj,de eleve ezt,hogy tudtad elviselni?Ilyen szinten megalázottnak lenni,jézusom...Én már itt szakítottam volna vele...Nem tudom,van értelme folytatni az írásom,akkor?Na de azért csak folytatom...


"Ő rák, én vízöntő."

Én,bár többé - kevésbé hiszek a horoszkópba úgy gondolom,semmi köze ennek ehhez...Egyszerűen k*csög a barátod,független a horoszkópjától.


"Én nagyon szerelmes voltam – talán még vagyok is belé-, és bár ma szakítottunk véglegesen, azt mondta, hogy szeret és velem képzelte el."


"Sajnos az én egyik legnagyobb hibám, hogy ha úgy érzem, hogy a kapcsolat bármilyen okból kifolyólag (akár egy vita kapcsán) nem fog tudni működni, és a probléma megoldására sem látok esélyt, akkor inkább kiszállok."


Ez a szakítás is egy felesleges szakítás volt,mert egy kapcsolatot nem úgy szoktunk lezárni,hogy "pedig én veled képzeltem el..."Ezek is egy idő után elég megterhelőek lehetnek,ebbe az EGYBEN tökéletesen igaza van a barátodnak.


"Ebből következőleg kb. havonta egyszer biztosan „szakítottunk”, majd vagy az Ő, vagy az én kérésemre kibékültünk."


Bevallom,életem nagy szerelmével néha mi is eljátszuk a szakítósdit,de havi/heti szinten nem tudnék ( és szerintem nem is lehet ) így élni.


"Az én igazi problémám október elején kezdődött, amikor megtudtam, hogy az egyik hasonló 2-3 napra összeveszős, szakításunknál ő egy lánnyal lefeküdt."


Na most,akik még soha nem voltak ilyen helyzetbe,rávágják,hogy dehát hivatalosan nem voltatok együtt,így nincs megcsalás.De,pedig van.Bár a szakítások nagyon gyakoriak,mivel tudtátok hogy a szakítás nem végleges ( nem mentél el hozzá és pakoltad össze a cuccaid szó nélkül,majd nem kérted meg hogy vigyen haza,hanem buszra ültél és hazamentél stb ) ez megcsalás.És bár az én jelenlegi kapcsolatom a Nagy Ő-vel,Életem Nagy Szerelmével zajlik,ha az egyik ilyen "szakításunknál" MEGCSALJUK a másikat,mindkettőnk részéről evidens lenne a szakítás,mert a probléma megoldása helyett ( kibékülés ) máshoz mentünk.Undorító.Na,főleg ha ez az ő ágyába történt volna ( ahogy nálatok ) ez még olaj is lenne a tűzre,merthogy abba az ágyba én ha együtt maradnánk se feküdnék be többet ( már csak az elviek miatt se,ehhez azért nagy a női büszkeségem ) az is biztos.


"Aztán, kb. egy hónap múlva véletlenül derült ki számomra, hogy történt hasonló eset, sokkal korábban is, nem is egy, ill. azóta is létező apró hirdetések vannak feladva erre a célra."


Ennyi megalázást csak egy nagyon naív tizenhárom éves szokott eltűrni.Komolyan nem értelek.Az apróhirdetés lehet,hogy régi,de ha látogatja is őket,akkor már kb 10-edszer szakítottam volna vele véglegesen.:D


"Most szombaton kiderült, hogy terhes vagyok."


Gondolom ez a kérdés már meg lett oldva,és mivel írtad,hogy ittál,gyógyszert szedtél meg is értem az elvetetést,és vigasztaljon az,hogy 2okból is jobban jártál,mintha megtartottad volna.Az első ugye,hogy nem kell egy feltételesen nyomorék gyerekkel küszködnöd életed hátralevő részében,a másik pedig,hogy ha szakítotok ( és ez be fog következni,mert egy kapcsolat rég nem arról szól ami köztetek van,és így nem lehet élni évekig,még ha nagy is a szenvedély ) nem köt össze titeket,csak a múlt.


"Bár már pénteken megbeszéltük, hogy vasárnap egy ebédmeghívásra megyünk, utána vásárolunk, nekem azért miután a terhesség kiderült, az lett volna a legfontosabb, hogy az interneten orvosok után nézzünk. Az ebédmeghívás, kutyasétáltatás után elmentünk vásárolni, de mikor azt mondta, hogy most csak nézelődni fogunk, majd holnap vásárol, ingerült lettem, hogy nekem lenne fontosabb dolgom. Itt kezdődött a végleges szakításunk"


Ilyen miatt nyilván senki nem szokott ( főleg nem véglesegen ) szakítani.Azért szakítottatok,mert ez már csak olaj volt a tűzre,és a sok probléma mellett ez volt az,ami megadta azt a lökést,hogy kész, elég.


"Írt sms-eket, amikre reagáltam.. majd egyszer csak közölte, hogy a kapu előtt vár. Lementem beszélgetni.."


? Nem értem,ennyi megaláztatás után lemész vele beszélgetni?Hol a tartásod?Hol a büszkeséged?Egy kapcsolatba a felek egyenlők,nem a szolgája vagy!


"Elmondta, hogy van nálam jobb, szebb, okosabb.. a testem sem egy nagy szám, az interneten bármikor talál ilyet, a narancsbőrös fenekemről nem is beszélve. Az élete, a pénze a sajátja, nincs beleszólási jogom semmibe, azért dolgozik, hogy ha akarja, bejelentés nélkül költhesse a pénzét lányokra, mert ugyebár futja. Majd akkor lesz hűséges, ha lesz egy gyereke meg egy felesége, akit szeret.. de egyenlőre nincs – nem véletlenül. Szerinte a viselkedésem nem normális.. akkor lenne az, ha nőként viselkednék mellette, s minden esetben boldog lennék, hiszen Ő biztosítja a feltételeket.. Az okos nő szerinte vak, s a párjában feltétel nélkül bízik.. ha ez nem így van, akkor az nem is szerelem..

És nem először hangsúlyozta, hogy ha Vele akarok lenni, akkor könyörögjek Neki..

Erre kb. csak annyit reagáltam, hogy biztosan igaza van, én rontottam el mindent.. bár szeretem, de nem minden áron.. szerintem nem normálisak az elvárásai, és én ezeket a feltételeket nem fogadom el.. inkább nem akarok Vele lenni."


Wááááá..Ordítani tudnék azon,amit művel veled, komolyan...Leszól,lealáz,szinte azt mondja,hogy egy sz*r vagy,és ilyen narancsbőrös sz*rokat bárhol lehet találni ( egy kapcsolatba a másik fél kell legyen a tökéletes,az álom,a leggyönyörűbb,és egyébként rég veszett ügy ha ez nem így van ) ,elmondja hogy akkor megy el k*rvázni amikor akar,és ebbe te nem szólhatsz bele,elmondja hogy mert nem vagy a felesége,és mert nincs közös baba nem hűséges hozzád,a fejedhez vágja,hogy legyél vak,és bízz benne feltétel nélkül ( Miért kell vaknak lenni?Ja,hogy mert van takargatni valója? ) AZT MONDJA KÖNYÖRÖGJ NEKI.És ezek után ott maradsz a kocsiba mellette ülve.Létezik még egy ilyen nő?Nem hiszem.Én egy ilyen "könyörögj nekem" kijelentés után a Nagy Ő-met is lehánynám,miután felpofoztam és leköptem( pedig nem vagyok ez a típus,általában. )


"Majd elmondta, hogy én vagyok a legjobb dolog az életében, nálam szuperebb barátnője még sosem volt.. Nem értettem, mondtam Neki, hogy ha annak ellenére amiket eddig mondott, velem szeretne lenni, és hiszi, hogy én ezek után Vele szeretnék lenni, akkor Ő a nem normális.. hisz pont az imént mondta el, hogy semmi nem nagy szám bennem, ilyet bárhol talál.. elmondta megint, hogy ez kémia, szerelem.. szereti minden porcikámat. "


"Megígérte, hogy nem keres többet, megígértem, hogy én sem keresem Őt.. de Ő csak nevetett, megjegyezte, hogy éjfél van, és úgyis jelentkezni fogok, legkésőbb 24-én.. "


"Majd mosolyogva megkérdezte, hogy Nála alszom-e, és mivel azt mondtam, hogy nem.. annyit mondott, hogy: szia Kicsim.."


Majd a tucatnyi megalázás után azt mondja szeret,és hogy aludj nála.Amire te hirtelen felindulásól rávágod hogy nem.De ugye ő hozzáteszi,hogy ez a szakítás úgyse lesz végleges.És tudod miért?Amiért megszületett az előző kérdésed,és ez: "harcolnom kellene érte, könyörögnöm kellene Neki, ahogyan Ő mondja?" Tudja,hogy röhögve megtehet veled bármit,mert te úgyis futsz utána.Ezek után te könyörögj neki,és ezek után foglalkozol vele?Ennyi ésszel ( már ne haragudj ) de össze is illetek.....


És akkor jöjjön ez a kérdésed,amire az első reakcióm az,hogy ja,te még ezek után együtt vagy vele?Jó nagy hülye vagy.Nem bántani vagy megsérteni akarlak,de nagyon kérlek gondolkodj el azokon amiket leírtam.


"Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá."


Már rosszul kezdődik,ugyanis ahogy a mondás tartja kutyából nem lesz szalonna.


"Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom."


Ezt valahogy sejteni lehetett,no komment...


"Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem.. "


Ez kell?Örülj hogy van egy ilyen barátod (Hahahaha),szopj reggeltől estig ( hogy lehet így beszélni egy nővel... ),ne kérdezd épp kivel csal(t) meg,és tudd,hogy csak szexért volt veled,mert másra úgyse vagy jó,és elétérdelve hálálkodj neki,hogy eddig méltóztatott veled lenni.


"Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége"


Azt mondd amit akar,mert tudja,hogy bármit megtehet veled,TE fogsz neki esdekelve könyörögni,miközbe ő és a haverjai jókat röhögnek rajtad,mert szerintem ez már tényleg csak erre megy ki. ( Legalábbis a barátod biztos kiröhög... )


"Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret. "


Egy kapcsolat a boldogságról,szerelemről ( hagy ne soroljam ) szól.Ha ezek után ( kérlek olvasd el amit írtam LEGALÁBB 5ször és gondold is át LEGALÁBB 20szor)el tudja hitetni veled,hogy szeret,nagyon nagyon buta vagy.


"Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle? "


8hónap...Tönkre mentél,kikészültél,mit akarsz még ezek után (tőle)? Töröld ki az életedből,felejtsd el,ne válaszolj se a hívásaira,se az smseire,játszd el te is,hogy mennyire jól el vagy nélküle,ne mutasd ki,hogy szereted még,legyél színlelten boldog( Ha ügyesen csinálod tényleg azzá válsz. ) Tehát menj a barátnőiddel vásárolni,szórakozni,hívd át a barátnődet hogy főzzetek,nézzetek meg egy vígjátékot együtt,beszélgessetek sokat,menjetek usziba,iratkozz be táncra,jógára,akármite stb.Akkor nem egész nap az EXeden fog járni az agyad.Keress hobbit magadnak.!

Ne törődj a múlttal,legalább is engedd el,nyiss az új felé,hallgass nyugtató,bíztató zenéket,olvass olyan könyveket amiket szeretsz,esetleg vegyél egy cicát ( még jobb ha kutyát,mert őt letudod vinni sétálni,így akaratlanul is megy a szabadidőd,illetve akaratlanul megismerkedsz új emberekkel)


És a végére,csak annyit,hogy

"Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna? "


Nem vagy bolond,a női,férfi szerep nem erről szól,amit ő mondd.Ismétlem,hogy egy kapcsolatba a felek egyenlőek.Tehát mégegyszer,egyenlőek.Nem normális amit elvár.


Néhol erősen fogalmaztam,de nem azért,hogy megsértselek,vagy megbántsalak,hanem hogy felnyissam a szemed.


Tehát mi az új hobbid?:)

2010. márc. 12. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
100%

utolso, ez jo volt:)

nekem egy mondat a bogyomben van. Azt mondta a baratod, hogy majd a felesegehez huseges lesz, meg szeretni fogja. Ha igy viselkedik a nokkel, akkor a budos eletben nem fog eljutni arra a szintre hogy felesege meg gyerekei legyenek. Jobb is. Ezt a gent nem kell tovabb orokiteni. Es tudod mit? sztem tuti fel az egyedullettol, kulonben miert hangoztatna annyira hogy mas no szivest oromest megcsinalja a dolgait? mert tudja hogy nem fog konnyen olyan hulyet talalni aki hagyja magat igy megalazni.

En annyiban szolnek hozza az utolsohoz, hogy amiket leirt az "uj elet" rol mind igaz. Viszont, sztem adj egy kis idot magadnak. Sirj ha jolesik, gyaszold meg ezt az egeszet ami tortent, engedd szabadjara az erzeseid, panaszkodj baratnoknek, ilyenkor kell ez. Majd ezutan johet a tobbi. Egyebkent mar kezdesz duhos lenni, ez jo jel.:) Van barati tarsasagod? vannak bnoid? a cica jo otlet, tetszik:)

2010. márc. 12. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:
100%

14:43 vagyok.


Most,hogy elolvastam a válaszokat,és a kommentjeidet...


01:54

"Én a helyedben amiket eddig irtál, végig olvasnám kívülálló szemmel is mintha nem is veled történt volna!! Egyből rájössz ezáltal hogy mit is kell tenned!"


Ez is egy nagyon jó ötlet,ha sikerülne valószínű,hogy tényleg sokkal könnyebb lenne neked!:)


"Ezzel arra akartam kilyukadni hogy ha már ilyen kevés idő alatt ilyen durva helyzeteitek voltak akkor mi lesz később?"


Ezt is gondold végig.


A 02:00válaszát is gondold végig vagy 20szor.


"(aki egyébiránt azt is mondta ma, hogy mekkora szégyen, hogy 26 évesen nincs gyerekem.. természetesen nincs Neki sem.) "

Még egy bizonyosság,hogy a barátod zizi,bár ezt eddig is tudtam.


10:11 Válaszát is gondold át.


10:13 Utolsó mondatán is gondolkodj el.


11:36 Válasza is nagyon okos,érdemes elolvasni.


12:03

Ez a sztori is azt mutatja,hogy kutyából nem lesz szalonna,és egyébiránt nekd igen hasznos is.


14:11 Válasza is nagyon jó.Olvasd el.


14:59-nek:

Ó,nem gondoltam volna,hogy bárki végigolvassa ezt a regényt a kérdezőn kívül,de örülök neki.:)


Amúgy úgy tűnik sikerült véglegesen dönteni,és mint ahogy valaki írta.Ha ezek után elbizonytalanodsz hozzánk gyere,ne hozzá!:)


Sok erőt kívánok egy Új élethez Neked!

2010. márc. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
100%

14:43-as hozzászólás pár gondolatot bennem is elindított, bár már válaszoltam korábban a kérdésre, és én is azt mondtam, hogy hagyd ott a 'csába ezt a barmot.

1.: én 3 hónapig tűrtem sokkal kevesebb megaláztatást. Igazából akkor "csak" annyi volt a baj, hogy nem érdekeltem, napokig/hetekig sz*rt a fejemre, ha kerestem, nem válaszolt, közben más lányokkal ismerkedett, ki tudja hánnyal találkozott, és meddig jutottak, és ezekhez hasonlók. Feleannyira sem volt bunkó, mint a te párod, de én már azt is megelégeltem, és 3 hónap után kidobtam.

2: a te pasasodnak egyszerűen NEM VALÓ BARÁTNŐ. Nem h feleség, de még ágyas, barátnő, szexpartner sem. SENKI. Az ilyen maradjon egyedül, és etessen kaktuszokat táppal. Komolyan, egyáltalán nem érett sem a gondolkodásmódja, sem a viselkedése. Nem tudom, melyik filmből vette az ötletet, hogy a lányokkal így kell bánni...

3: Arra gondoltam, hogy talán még szexuális téren is rávett téged olyasmire, amihez nem volt kedved. Nem kényszerített pl akaratodon kívül orális szexre? Vagy análisra? Esetleg perverz játékokra? Mert simán kinézem belőle.


DE EDDIG, ÉS NEM TOVÁBB! Hagyd ott, amíg nem késő.


23L

2010. márc. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
100%

14:11 es 14:59 es vagyok:) es azt is en irtam, hogy hozzank forduljon:)

komolyan en elek alice csodaorszagaban? vagy tenyleg vannak ilyenek? szamomra ez annyira hihetetlen, marmint nem azt mondom, hogy nekem nincsenek bajaim, problemaim, elborult emberek korulottem, de hogy ennnnnyire????? ez mar olyan szint hogy....waaaaaaa.

Na, kerdezo, tessek hallgatni a sok amazonra aki segiteni probal neked, igazan turelmesek es kedvesek voltunk, hogy elolvastuk a jo hosszu leveleidet, legalabb annyival halald meg, hogy hallgatsz rank, es eros maradsz, latod, vannak meg jo emberek...mindenki segiteni probal, es azt akarja hogy neked jo legyen....ha vannak rendes nok, van ugyanannyi rendes pasi is...es remeljuk te meg belebotlasz egybe, mert ezutan a sokkterapia utan, igencsak megerdemled a kiralynoi banasmodot, meg a tenyerenhordozast:)

2010. márc. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 A kérdező kommentje:

Hát, igen. Rengetegen elolvastátok a "kisregényemet", és szántatok időt a megválaszolásra. Köszönöm.

Egyikőtök úgy fogalmazott kb. "hogy tartozom annyival, hogy hallgatok Rátok" Hallgatok. Nincs tovább. Erős leszek, s valóban felemelt fejjel élem tovább az életemet, hiszen magamtól is tudom, hogy ennél azért többet érdemlek.

Még az érdekesség kedvéért leírom, hogy bár sokan írtátok, hogy nem való Neki barátnő, sem semmi.. mindig lesz mellette valaki. Igaz, csak egy-egy estére, pár órára.

Ugyanis kb. tízszerese a fizetése az átlag emberekéhez képest.. ezért is annyira büszke magára. S Ő nem csak azon az elven van, hogy "pénzért bármit megkap", hanem azon is, hogy "pénzért bármit megtesz".

Ezért a sok internetes hírdetés, és fizetős lányok igénybevétele. De most már tényleg úgy vagyok vele, ha Neki ez kell, és ez maximálisan kielégíti a "párkapcsolat" utáni igényét, akkor hajrá!

Az egész kapcsolatunk alatt próbálta elmondani nekem, s rámerőszakolni, hogy miért kellene felnéznem rá. S hiába mondtam neki, hogy az elismerést kiérdemelni kell, nem pedig kierőszakolni, nem értette.

Büszkén mondta el minden nap, hogy Ő - ellentétben az előző partnereimmel - 186 cm magas, szőke és kékszemű.. s meggyőződése volt, hogy e miatt sikeres nálam is. Pedig elmondtam Neki is, hogy én alapból a nálam nem sokkal magasabb, barna férfiakat szeretem. S azzal együtt, hogy tulajdonképpen nem volt az esetem, s ha rajzolhattam volna magamnak valakit, akkor nem ő lett volna az (kinézetre), már nem cserélném el senkire.

Hitte, hogy a pénze nálam is nyerő lehet.. de alapból sem volt az, nem hogy úgy, hogy még a 200 forintos gumicukrot is alaposan a fejemhez vágta.

De mindegy is, ez már úgyis a múlté.

Én nagyon sokat tanultam egyrészt az esetből, másrészt mindabból, amit Ti írtatok és tanácsoltatok. Kívánom, hogy soha ne kerüljetek még csak hasonló helyzetbe se!

Hobbim sok van. Imádom a kreatív dolgokat. Most majd foglalkozom ezzel is. És van egy kutyusom is, aki 3 éve mindig megnevettet.. most vele is sokkal több időt töltök majd. A barátnőimet egyenesen imádom, s alig várom, hogy végre rendesen kitavaszodjon. Idén sokat fogok Velük bulizni, strandolni, utazgatni.

2010. márc. 12. 17:24
 50/66 anonim ***** válasza:
100%
egész nap dolgoztan de közbe olvastam ezt a szart meg az elözöt hoy tudjak segiteni xDDD nah szoval..... Az a lényeg hogy egy féreg aki nem érdémli meg hogy szeresd.. amugy é nis ugy voltam vele h nem olvasom végég éjfélkor ....föleg elé a multkorit xD de aztán ma elolvastam :D neki kéne kivizsgáltatni magát :D 19/F
2010. márc. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!