Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma reggel vitáztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma reggel vitáztunk. Majd olyasmiket mondott az esti telefonbeszélgetésünk alkalmával, amin teljesen kiakadtam. Ti mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés

Leírtam már egyszer ide a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )most nem kezdem az elejétől, mert nagyon hosszú lenne.

Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá.

Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom.

Az telefonbeszélgetésünk alkalmával a következőket mondta..

Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem..

A telefonomat, laptopomat reggel nála felejtettem, ezért azokért még ezek után átmentem hozzá. Mire odaértem össszepakolta a holmiaimat. Sírtam. Mire ő folytatta, kiegészítette a telefonon általa mondottakat. Elmondta, hogy skizofrén vagyok, vizsgáltassam ki magam. Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége. Közben elmondta mit vett eddig nekem, felsorolván a karácsonyra kapott mobiltelefont is. Ekkor azt ledobtam a földre, s eljöttem. Mikor itthon, a ház elött beparkoltam, ő már itt volt, s utánam hozta a születésnapomra tőle kapott ajándékot azzal a mondattal, hogy ezt ott hagytam.

Nagyjából ennyi. Vagyis nagyon lerövidítve ennyi.

Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret.

Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?

Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna?

Kérlek írjatok kort, nemet. Köszönöm


2010. márc. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
100%

10:34-es!


Nem gondolod, hogyha valaki ilyen részletességgel irja le az életét vagy gondjait, akkor nem emlitené meg azt, hogy milyen nemzetiségű?


Kedves Kérdező!


Te jól érzed igy magad, hogy:

- megcsalnak?

- semmibe vesznek?

- lenéznek?

- megaláznak?

Ha igen, akkor maradj nyugodtan vele továbbra is, mert egész hátralevő életetekben boldogok lesztek!


Ne haragudj, de tényleg rendkivül naiv vagy! Tudod, hogy mi a rossz és nem akarsz ezen változtatni? nem értelek! Hadd kérdezzelek meg, hogy te dolgozol vagy csak a háztartást vezeted nála? Mert nekem teljesen úgy tűnik, mintha (bocsánat a kifejezésért), egy rabszolgát tartana maga mellett, aki elintézi azokat a dolgokat, amikhez neki nincs kedve, vagy éppen, ha szüksége van valamire (együttlét), egy adott időben és hiretelen nincs más, akkor te jó vagy neki! Mivel elnézel neki mindent, ezt ő ki is használja, de rendesen. úgy irányit téged, ahogy csak akar! Te nem egy darab tárgy vagy! Fiatal vagy még, ne keseritsd el az egész életedet, hagyd el és ne engedd, hogy többé egy ingyen "rabszolgája" legyen! mert, ha te annyira nem felelsz meg a számára, akkor miért van még mindig veled????????? mert egyértelmű, hogy nem szeret! én 3 éve élek együtt a férjemmel és még egyetlen hangos vitánk sem volt! nemhogy ilyeneket a fejemhez vágjon, hogy hogy nézek ki, hogy nálam jobbat is találna, hogy beteg vagyok stb....!!!! És azt sem értem, hogy egy ilyen emberbe, hogy lehetsz szerelmes azért, mert van egy pár órátok, ami nyugodt és szeretetteljes, ez nem jelent semmit! ez nem szerelem! és hogy azt akarja, hogy könyörögj neki!!! nem vagy a tulajdona, még egyszer mondom, hogy te nem vagy egy tárgy, te egy érző ember vagy, aki csak vesztegeti az idejét emellett az idióta mellett és közben lehet, hogy az igaz szerelem már ott van körülötted, csak a hályogtól, ami a szemeden van nem látsz semmit! sem a rosszat, sem a jót! szép életet akarsz, boldogságban? akkor tedd ki a szűrét és szabadulj végre fel!

2010. márc. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

ma 10:34-nek

Nem kell ahhoz arabnak vagy töröknek lennie,hogy így viselkedjen a pasas.A testvérem férje magyar és pontosan ilyen gerinctelen állat.Majdnem ugyanezeket csinálta a testvéremmel.Amikor összeköltöztek elmondta a szabályait.A testvérem annyira szerelmes volt,hogy mindenre rábólintott. Éveken át olyan dolgokat mondott,hogy később amikor a tesóm mesélte,nekünk égnek állt hajunk..Hiába mondtuk,hogy ez így nem normális viselkedés,nem hallgatott ránk hisz szerette.

Majd terhes lett.(ÓÓÓ mennyire utálom ha valaki az abortuszt gyilkosságnak nevezi..Az ilyenek mert nekik nem jön össze a baba,már hibáztatják azokat akik meg elvetetik,na mindegy!!!) A húgom nem vetette el.Egy gyönyörű kislánya lett.Hogy jobb lett az életük?Nem,SŐT! Szegény kislány is fél ,hogy megint mi rosszat fog csinálni 4 évesen.Ha hangosan nevet már üvölt az apja vele,ha szaladgál már fenyegeti,hogy eltöri a lábát ha nem hagyja abba..Ha délután rájött a baszhatnék egyszerűen ráparancsolt a lányára,hogy menjen a szobájába..Egy beteg állat az apja..A tesómnak ebből végre 7 év után elege lett.(igaz addig át kellett élnie 1-2 pofont is)ÍGy úgy döntött be adja a válópert.Ma még válnak.A férj nem érti miért válik a tesóm,mert szerinte boldogok voltak.Bevallotta,hogy ő mentálisan zavart vagyis beteg,és nincs tudatában a cselekedeteinek.. Ezért rendszeresen avval fenyegeti a tesómat,hogy megöli.Nem mer aludni,mert néha arra kelt,hogy a fülébe suttog trágár szavakat,és hogy elvágja a nyakát..A sógornője és az anyósa ugyanilyen "beteg"állatok..Támadják ahol tudják...A kislánynak állandóan azt mondják,hogy mi lesz veled ha anyád meghal...

Hogy miért nem költözik el?Több okból is.De az ügyvéd is tanácsolta,hogy ne menjen el,mert nem kapja meg a ház felének az árát ha lelép..ÍGy viszont kénytelen minél előbb eladni vagy kifizetni az összeget a férj,mert ő is meg akar szabadulni már a két lánytól..(nemsokára fizetnie kell,és a tesóm rögtön le is lép majd)

Szóval kérdező.

Azt,hogy a babát nem tartottad meg,helyes döntés volt,hisz utána már ketten szenvedtettek volna,és még nehezebb lett volna lépni...

De hidd el nekem a tesóm is az évek alatt sokszor megbocsájtott neki,hisz mindig ígérte,hogy jó férj lesz,és ezentúl az lesz amit a húgom szeretne..Nem fog megváltozni,mert valószínű,hogy a pasasod sem fogja fel,hogy beteg...(amíg a bíróság el nem rendelte a férj egészségügyi vizsgálatát a fenyegetések miatt,ő se vallotta,hogy beteg lenne)Nevezheted skizófénnek,mentális elmezavarnak,vagy egyszerűen idegbetegnek SOHA NEM FOG MEGVÁLTOZNI!!ne békülj ki vele,hagyd el végérvényesen.

Valaki írta,hogy "aki hagyja magát hülyére venni az meg is érdemli" Igaza van!!! Ha te magad nem lépsz akkor meg is érdemled ,hogy ilyen életed lesz...

A tesóm 7 év után idegileg összeroppanva,lefogyva csontsoványra tudod kilépni..Mert a kicsi lánya 4 évesen azt mondta az anyjának,hogy nem akar apukát,és születésnapjára azt kérte,hogy bárcsak anya és ő együtt laknának..Apu nem lenne..Ez volt az a pont amikor a tesóm azt mondta ELÉG!!! Ne akarj se magadnak se a születendő gyermekednek ilyen életet!!!Az egy POKOL!

2010. márc. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%

Csernus, no konyvet ajanlanam figyelmedbe.

Kerlek, ne legyel mar ilyen gyenge! legyen mar onbecsulesed es buszkeseged. Hagyd ott ezt az aberralt beteg embert, es adj magadnak eselyt az igaz szerelem megismeresere.

2010. márc. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%

12:03 as , borzaszto ami a tesoddal tortent, viszont annak orulok, hogy kilepett belole. Szerencsetlen, draga kislany, komolyan osszeszorult a torkom amikor azt olvastam, hogy szulinapjara azt kerte, hogy ne legyen apukaja:( igy tokismeretlenul is kivanom a legjobbakat a csaladodnak.

Annyira gyulolom hogy vannak ilyen emberek...a ferfiaknak tisztelni, szeretni, ovni kene a not, nem bantani...

2010. márc. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

ma 12:34-nek.

12.03-as vagyok..Elhiheted mi mennyire örülünk,hogy végre lépett a tesóm..(el se hinnétek hányszor könyörögtünk,vitáztunk vele)Annak is örülünk,hogy júliusban mire a kislány 5-dik szülinapja lesz,már ketten maradnak..(már csak a ház összegének felezése van hátra,és végleg elválnak)Így új életet tudnak kezdeni...

De sajnos nagy árat fizettek mindketten...Szerencsére a kislány lelkileg még nem sérült annyira,hogy az egész életére hatással legyen(pszichológus mondta,mert a tesóm elvitte.A doki szerint sokat segít az,hogy a tesóm állandóan foglalkozik a kislánnyal,és mi is mint 3 testvér állandóan vittük magunkhoz amikor csak lehetett..)Ez sokat segített a kislány lelkiállapotán,és amúgy is öröm egy 4 éves tündérke kacagása...(nekem már majdnem felnőtt gyerekeim vannak..akárcsak a többi testvéremnek)

De senkinek nem kívánok ilyen terrort...Ezért ha a kérdező tud normálisan gondolkodni,tud olvasni a sorok között amit ide sokan írtak (és persze fel is fogja) akkor tud dönteni,és végleg szakítani...Ha mégis kibékül vele újra akkor hiába írtam le a tesóm történetét,hiába írtátok le,hogy mennyire rossz ami vele történik..Hasztalan és felesleges volt...

2010. márc. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 A kérdező kommentje:

Mindketten magyar állampolgárok, s magyar származásúak vagyunk.

Csernus könyveit egytől-egyik olvastam, ahogyan rengeteg más, hasonlót is.

Alkalmazotti viszonyban 1,5 éve nem dolgozom. A hugommal belekezdtünk egy vállalkozásba tavaly nyáron, azzal foglalatoskodunk, bár sajnos nem pont úgy, és annyira sikerül, mint szerettük volna.

És továbbra is csak azt tudom mondani, hogy igen, igazatok van. És pontosan tudom, hogy mit kell tennem. Ahogyan tudtam már hónapokkal ez előtt is. Csak annyira szerettem, hogy bíztam benne, hogy egyszer minden oké lesz. Mert azért a rengeteg rossz mellett kaptam tőle jót is. Legalább is voltak olyan pillanatok, amikor ezt hittem. Néha tényleg éreztem úgy, hogy szeret, és ezért is érint mindig annyira mélyen, ha egy-egy veszekedés alkalmával ilyen dolgokat mond. A hétköznapokban nem viselkedett ennyire így, sokszor mondta, hogy az életénél is jobban szeret. Csak aztán a vitáknál jöttek ilyesmik. Amit itt leírtam, higgyétek el, csak töredéke mindannak, amit Tőle kaptam. 8-9 hónap történéseit nem lehet belesűríteni 100 mondatba sem.

Nem vagyok egy panaszkodós tipus, nem igazán díjjazom azt sem, ha mások beleszólnak az életembe. Most mégis azért írtam ezt le ismét, mert mindig azt kaptam a fejemhez, hogy beteg vagyok és vizsgáltassam ki magamat.

És bár nem tartom magamat annak, annyiszor elmondta, hogy higgyem el, a normális párkapcsolat olyan, amilyennek Ő mondja, s nekem vannak furcsa elképzeléseim erről, hogy muszáj volt Benneteket is erről ismét megkérdeznem.

Tegnap este még elküldtem neki ezt a linket, hogy saját szemével is láthassa, más embereknek minderről mi a véleménye. Reggel írt egy e-mailt, amiben ezek a mondatok szerepeltek.. "NEM KÖVETTEM EL SEMMILYEN HIBÁT.

A LEGJOBB TUDÁSOMAT TETTEM BELE A KAPCSOLATUNKBA.

HA EZ NEKED KEVÉS, MÁST KELL KERESNED." "EZEKET A SZAVAKAT VÁROM A SZÁDBÓL, MÉGHOZZÁ KÖNYÖRÖGVE: bocsánat, elnézést, ne haragudj." "Nem FÉRFIT, hanem csicskát keresel, aki úgy ugrál, ahogy Te fütyülsz." Ezért várok tőled TISZTELETET, MEGBECSÜLÉST és SZERETETET." Még jó hogy van önbecsülésem."

És azt mondta rám, energiavámpír vagyok.

2010. márc. 12. 13:50
 37/66 A kérdező kommentje:

Szóval.. Mindegyikőtöknek köszönöm a tanácsokat, véleményeket, tapasztalatokat. Köszönöm, hogy segítetek ismét kívülállóként szemlélni magamat.

Nem követem el többször azokat a hibákat, amiket már elkövettem!

2010. márc. 12. 13:55
 38/66 anonim ***** válasza:
100%

Latod? megint irod, hogy sok szepet is kaptal tole...mit szamit az? tobb az urom mint az orom. Es ez a pasi beteg agyilag. Aki szereti a parjat, nem keri tole, hogy konyorogjon. mit ad o neked? csak serteget, arra nem erdemes hogy arcon kopd.

LEPJ!!!!!!!!!! ne vesztegesd az idod.

2010. márc. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
100%

meg valami. Uzenem a kedves parodnak, hogy a TISZTELET amit o olyan serenyen elvar, KOLCSONOS. Hogyan tudnal tisztelni egy olyan embert, aki teged nem tisztel? marpedig egyertelmu, hogy az nem tisztel aki ilyet ir, hogy a no dolga, hogy szo*pjon...hat az eszem megall...

Remelem megtalalod a boldogsagod egy normalis ferfi oldalan, es ez az egesz csak egy rossz alomnak fog tunni.

2010. márc. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 A kérdező kommentje:

Már léptem, s elhatároztam magam! Bármi történik is, soha nem találkozom vele többet.

S ennek egyik oka pont amit mondtál, hogy rengeteg a rossz, a kevéske jó mellett.

És bár sokszor igyekezett nekem örömet okozni, ebben egészen biztos vagyok, bármit tett, utólag mindig felhánytorgatta. Legyen ez ajándék valamilyen ünnepre, egy-egy zacskó gumicukor, vagy az, hogy hazavitte a családtagjaimat, barátaimat egy közös program után.

2010. márc. 12. 14:05
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!