Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párommal ma reggel vitáztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párommal ma reggel vitáztunk. Majd olyasmiket mondott az esti telefonbeszélgetésünk alkalmával, amin teljesen kiakadtam. Ti mit gondoltok minderről?

Figyelt kérdés

Leírtam már egyszer ide a történetemet ( http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_.. )most nem kezdem az elejétől, mert nagyon hosszú lenne.

Azóta sok minden történt. Kibékültünk sokadjára és össze is vesztünk nem egyszer. Most, március elsején megbeszéltük, hogy tiszta lappal indulunk, s elkezdjük elni a MI, a közös életünket. Megbeszéltük, hogy összeköltözünk, hozzá.

Ma megint sikerült összebalhéznunk, a részleteket le se írom.

Az telefonbeszélgetésünk alkalmával a következőket mondta..

Elege van. Viselkedjek nőként mellette. Egy nő befogja a száját. Örül, hogy van egy "ennyire normális" psija. Sz.pik reggeltől estig. A férfitől nem kérdezi, hogy mikor-hol volt, mit csinált, vagy kivel sms-ezik. Nem tudok neki nyújtani a szexen kívül semmit, úgyhogy örüljek, hogy egyáltalán eddig is vele lehettem..

A telefonomat, laptopomat reggel nála felejtettem, ezért azokért még ezek után átmentem hozzá. Mire odaértem össszepakolta a holmiaimat. Sírtam. Mire ő folytatta, kiegészítette a telefonon általa mondottakat. Elmondta, hogy skizofrén vagyok, vizsgáltassam ki magam. Hogy legyek normális, fogadjam el a "feltételeit", különben vége. Közben elmondta mit vett eddig nekem, felsorolván a karácsonyra kapott mobiltelefont is. Ekkor azt ledobtam a földre, s eljöttem. Mikor itthon, a ház elött beparkoltam, ő már itt volt, s utánam hozta a születésnapomra tőle kapott ajándékot azzal a mondattal, hogy ezt ott hagytam.

Nagyjából ennyi. Vagyis nagyon lerövidítve ennyi.

Teljesen kikészültem az elmúlt 8 hónap alatt. Belefáradtam mindebbe. Szeretnék végérvényesen véget vetni a kapcsolatunknak, de félek, hogy nem lesz elég erőm hozzá, mert jönni fog, s újra elhiteti velem, hogy szeret.

Mit csináljak? hogyan szálljak ki? Egyáltalán.. jól érzem, hogy ez az ember nem szeret engem, s a legjobban akkor járok, ha mihamarabb szabadulok tőle?

Sokszor mondta, hogy bolond vagyok, mert nem osztom a véleményét a férfi-női szerepekről, párkapcsolatokról. Rosszul látom, hogy az a nem normális, amit ő elvárna?

Kérlek írjatok kort, nemet. Köszönöm


2010. márc. 12. 00:45
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%
menj el bulizni
2010. márc. 12. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 anonim ***** válasza:
100%

NA, én végigolvastam, igaz, nem tüzetesen, de a lényeg megvan.

Röviden csak ennyit: hagyd a p*csába! Nem ér meg annyit egy ilyen szerencsétlen, hogy te idegeskedj, hagyd magad megalázni stb. Ha azt mondja, h nem tetszik a narancsbőrös feneked, és talál nálad jobbat, te is nyugodtan kontrázhatnál, hogy neked sem esne nehezedre találni olyat, akinek határozottan tetszik a popsid.

Nem a női szolidaritás szól belőlem, hanem a józan ész. Töröld ki a számát, felejtsd el, hogy hol lakik, az emil címét stb.

Az pedig, hogy ilyen helyzetekben sírsz, szerintem nem akkora probléma. Van, aki kemény tud maradni ilyen helyzetekben, van aki nem. Ha engem bánt valami, vagy veszekszünk, és is mindig elpityeredek. Mi könnyen elérzékenyülünk, ez van.

Tényleg ismerkedj, járj bulizni, moziba, ha megteheted, tölts pár éjszakát a szüleidnél, vagy valamelyik barátnődnél. Akkor kicsit elterelődnek a gondolatok.

Gondolj bele, hogy egyszer te is szeretnél majd férjet és gyereket, és nyilván erre a dologra ő nem alkalmas, ergo csak az idődet vesztegeted vele.

Apropó, gyerek, a babával mi lett? Nem tartottad meg, ugye?

2010. márc. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
100%

Hiába, ez a kapcsolat már így megy majd tovább a végtelenségig! Ezt most vedd tudomásul!

Ha ez nem tetszik, már miért is tetszene, lépj ki belőle!!! Foglald el magad mással, másokkal, szórakozz, érezd jól magad!

2010. márc. 12. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Nem, a babát nem tartottam meg.
2010. márc. 12. 01:17
 15/66 StephanieXx ***** válasza:
78%

00:57 Ha elolvastad a kérdés elejét,akkor arra válaszolj már.A kérdező kétségbe van esve,bizonytalan,szóval elmehetsz a sunyiba a költő kérdéseddel..


HAGYD OTT A FRANCBA!

2010. márc. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

Végigolvastam töviről hegyire!:-)

Jobbat érdemelsz nála,ne foglalkozz vele többet!!Ne hagyd magad becsapni,ha visszamegy hozzád esetleg könyörögni,szard le,nézd semmibe!(akármilyen nehezedre is fog esni)Ha már ennyi gond volt a kapcsolatotokban,hiszen azt írtad már régóta megy ez a herce-hurca,akkor jobb ha kicsit határozottabb leszel és nem foglalkozol vele!!Járj el szórakozni a barátnőiddel,ismerőseiddel,hidd el rád talál 1normálisabb férfi!Könnyebb lesz elfelejtened!!Sok sikert és boldogságot kívánok neked a továbbiakban!:-)

22F

2010. márc. 12. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon nehéz megértem, ill. inkább felfognom, hogy ennyire tönkremehetett a kapcsolatunk (már ha egyáltalán működött egyetlen napig is jól)annak ellenére, hogy mennyire szerettem volna, ha Ő lesz számomra a nagy Ő.

De igazatok van. Ha nem lépek ki belőle, így fog menni a végtelenségig. Rettentően nehéz lesz elfelejtenem. S nem csak őt, hanem mindazt amit a "szeretete" kapcsán csinált velem.

Örülök, hogy kérdeztem Tőletek, s köszönöm, hogy válaszoltatok.

Adtatok megint egy kis erőt, s így sokkal inkább érzem, hogy bár nem vagyok sem nagy szám, sem királylány, ezt azért mégsem érdemlem meg.

2010. márc. 12. 01:34
 18/66 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben amiket eddig irtál, végig olvasnám kívülálló szemmel is mintha nem is veled történt volna!! Egyből rájössz ezáltal hogy mit is kell tenned! Én csak azt nem értem hogy egy ilyen emberben mit lehet szeretni? Ha jól értelmeztem akkor 8 honapja jártok, ez nem hosszú idő! Én 1 éve vagyok a barátommal de nálunk ilyen vad viták soha nem voltak és nem is lesznek remélem! Ezzel arra akartam kilyukadni hogy ha már ilyen kevés idő alatt ilyen durva helyzeteitek voltak akkor mi lesz később? Egy ilyen ember mint a (remélem hogy már csak volt)pasid, azt érdemli hogy élete végéig egyedül legyen! AZ ilyen amit ez érez ez nem szerelem sőt nem is szeretet. Jó vagy neki mert nincs másik! Még hogy ez egy normális pasi? Baz itt csaptam volna rá a telefont (ha véletlenül eddig hallgattam volna) Komolyan nem értelek, mit szeretsz benne, mivel tudja neked elhitetni hogy ő is szeret??? Van nagyon sok tényleg rendes pasi akitől a szeretet megkapnád és nem vágná ennyire durván a fejedhez a dolgokat ha esetleg összevesznétek! Utolsó tanácsom hogy menekülj előle és felejtsd el mihamarabb mert ennél még a magány is 1000X jobb!24/L
2010. márc. 12. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%

Azt mondod,hogy már az előző kérdésednél is sokat segítettek,és most is segítséget vársz.Az előző kérdésedet elolvastam.A válaszokat csak párat,de gondolom mind azt írta,hogy a hapsi nem normális,mert egy nővel sem lehet így bánni,és hagyd ott.Most is csak pár hozzászólást olvastam el,és mindegyik ugyanazt írja mint az első kérdésednél..HAGYD EL A PASAST!

De úgy látszik nem sokan tudtak segíteni neked,vagy egyszerűen nem fogtad fel mit írtak neked,mert újra és újra kibékültél a pasassal.Biztos vagyok benne,hogy most is mint ahogy az előbbi kérdésednél is hiába adnak jó tanácsot,nem fogsz rájuk hallgatni.Ahogy megjelenik a pasas,és azt mondja téged szeret,te újra "boldogan " igent mondasz neki..Majd eltelik pár nap/hét,és újra olvasni fogjuk a panaszodat!!!

Tudod én azt szoktam mondani,hogy aki hagyja magát hülyére venni az meg is érdemli...Ha te hagyod,hogy egy rongyot csináljanak belőled,akkor bizony meg is érdemled!

Ha ennél többre tartod magad,és nem vagy bolond ahogy a pasasod mondja,akkor legyen bátorságod elhagyni az ilyen alakot!!Ha nem megy....hát az a te bajod lesz..Nekem nem fog fájni,mert én annál büszkébb vagyok,hogy egy férfi ezt tegye velem!!(nem olyan nehéz nemet mondani,hidd el)

2010. márc. 12. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 anonim ***** válasza:
Az utolsóval teljes mértékben 1et értek! 01:54-es vagyok
2010. márc. 12. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!