Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg annyira gáz ha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg annyira gáz ha nem borotválom a hónom alját? 21/F

Figyelt kérdés
Barátnőm hányja mindig a szememre hogy hogy nézek ki, hogy nem borotválom ott le a szőrt, de szerintem ez már kicsit túlzás, ő már a karját is gyantázza. Én reagálom túl a dolgot vagy ez már tényleg nem normális hozzáállás ?
2010. márc. 11. 20:19
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Én is a 21:29-el értek egyet!

Én úgy szeretem a férfiakat ha szőrösek. Szőrös mellkas, láb, hónalj, kéz minden...

2010. márc. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
69%

Szerintem a csupasz (mindenhol borotvált) férfi búzás.


Nem értem ezt a mai divatbúzás világot....


Szóval ennyit erről....

24F

2010. márc. 11. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
71%
Én szeretem, ha egy pasi szőrös, az olyan férfias. És most nagyon meg fogtok botránkozni, de én (lány) télen van, h sehol nem borotválom magamat és a párom úgy is kívánatosnak tart. És 7 éve vagyunk együtt. És nem vagyunk vademberek, meg semmi ilyen. Na, erre varrjatok gombot!
2010. márc. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
74%

A válasz megírásának időpontja: tegnapelőtt 20:27

ÁÁÁÁ, imádom ezeket az IQ-Fightereket... Tegnap ettem sültkrumplit, és marha okos gyerek lettél te is, vagy mivan?:D

Hogy lenne már higiénikusabb??? Biztos a természet azért intézte így, hogy ott szőr nő, mert ki akart b@szni mindenkivel az ég egy adta világon!!! Az állatoknak is fix, hogy csak kényelmi szempontból nőtt a szőre! Az almának is csak azért van héja, mert miért ne lenne, nemigaz???

2010. márc. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
54%

hat az en parom sehol se borotvalja magat. es ez igy szerintem tokeletes. el se tudnam kepzelni csupasz labbal. Fujjj

Az arcat borotvalja es az boven eleg. :D

A honajavval meg nincs gond, ha nincs nagy dzsungeled akk minek?

de az a leggyusztustalanabb ha egy fiunak mar a laban sincs szor. undorito....

vagyis en ezen a velemenyen vagyok

15L es a pasim 19F

2010. márc. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%

túlzás a hónalj?? én elvárom a barátomtól h ott és "lent" szőrtelenítsen. szerintem egyáltalán nem túlzás...higénikusabb.


az h ő hol szőrtelenít, az ő dolga...jobban örülnél ha szőrös lenne mindenhol?

2010. márc. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
64%
Na még egy higiénikus okosság. Én eüs vagyok, semmivel sem higiénikusabb, ha valaki borotvált, a szőr a bepállás ellen van. Az a higiénikus, ha valaki tisztálkodik, de ha valaki nem tisztálkodik, szerintem teljesen mindegy, hogy borotválkozik-e bárhol is, nem ettől lesz ápoltabb.
2010. márc. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
73%
szerintem a férfiasság nem függ össze azzal h mennyire szőrös...lehet valaki nagyon szőrös, de nem biztos h a jelleme is férfias...én pl undorodom a szőrtől...magamon is és a pasin is...nem nyúlnék a barátomhoz olyan szívesen ha még a hónalja meg a farka is szőrös lenne. nekem attól még ugyan olyan férfias marad.
2010. márc. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim válasza:
41%
Én személy szerint rosszul vagyok ha egy férfi szőrteleníti magát ilyen divat szinten...mert et nem más csak DIVAT! Egy férfi legyen szőrös!
2010. márc. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
36%
Igaza van az utolsónak teljes mértékben!
2010. márc. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!