Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Várjak rá vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
A barátommal 2 évig voltunk együtt. jó nem volt olyan komoly mert még fiatalok voltunk most se vagyok "idős" de azért idősebb. én 17 ő meg 18:) nagy szerelem volt, bár én részemről még mindig tart..vagyis azt hiszem, meg vagyok zavarodva. Neki most van barátnője, de még néha azért felfigyel rám érzem...volt egy közös számunk és multkor amikor ugyanott a szórakozó helyen voltunk, akkor meghallotta azt a számot, rám nézett és elment, láttam rajta rosszul érzi magát...meg egy csomó olyan dolgot enged barátnőjének amit nekem nem (mármint veszélyesebb dolgok) és mondták haverjai mert engem jobban szeretett és féltet mindig...de akk mért nincs velem, megunt és új kell neki...nem tudom mit tegyek, keresni nem merem.
2010. márc. 10. 18:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

szia,ha te nem tudod erre a valaszt akkor en honnan tudjam,miert szakitottatok?


De na megprobalok valaszt irni,a kerdesben ugy ertem hogy o hagyott el teged,ennek lehetnek komolyabb problemai is,megunt mert mindennap ugyanazt a dolgot csnaltatok nem volt valtozatossag a kapcsolatban,vagy lehet hogy valamit megtudott rollad,de mindenesetre ezt ti kellene megbeszelyetek,mert egy annyit megerdemelsz hogy tudd miert hagyott el,fogalmam sincs erre mit irjak.

2010. márc. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
90%
Ne legyél gyáva, ha már ő az! Menj oda hozzá és legyél őszinte! Még ha nem is lehet, hogy egyből, de kis idő múlva össze jössztök!(szerintem)Ha ő tényleg szeret még!
2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kérdezz rá nála. Ha még szeret, akkor nem kell rá várnod, ha nem, akkor lépj tovább. Ha vársz rá, akkor szép lassan elmúlhat az, ami még benne van
2010. márc. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Én ugyanebben a cipőben járok!az exemnek van barátjőne,de mikro meglát az utcán látom,h még mindig ugyanúgy néz rám mint az elején!És most pénteken egcsalta velem a barátnőjét!és közben azt hajtotta,h imádlak,meg h hiányzol...!És nem tud tőlem elszakadni!Állj elé és mondd meg neki,h te még szereted!és kérdezz rá,h miért viselkedik igy veled!!!
2010. márc. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

19 11 es,es ha en 21 fiu vagyok es ebben a helyzetben vagyok,akkor mit tegyek hogy ujra visszakapjam a baratnom,mert csak ugy odamegyek hozza es elmondom hogy hianyzik meg minden akkor nem fogom,o szakitott velem.


kerdezo te gondolkozzal el es tedd magad a helyebe, hat e fiu lennel es a lany lenne a mostani helyzetben,mit csinalnal?


szerintem erre a kerdesre ha megkapod a valaszokat akkor nem is fontosak a mi kommentjeink segiteni probalok,amugy elso vagyok

2010. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
19:17es!szerintem közeledj felé úgy mint barát és akkor hátha megenyhül egy kicsit!Vagy várd meg,h ő keressen!én se kerestem az exem és mindig ő keresett!igaz h velem csalta meg a bnőjét de nem tom,h szeret e még vagy csak kihasznált!szted?ha te már pasi vagy...:)19L a 19:11es voltam
2010. márc. 10. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

19 11 es itt 19 07 es, vetel,:))


na szoval az van hogy mi most is jol egyezunk,barat szeretek maradni a volt baratnoimmel,mert nem ellenseg voltam veluk :)


na de rollad???


Szerintem ha megcsalta a baratnojet veled akkor szeretett ez logikus,csak ha regebtol egyutt van a baratnojevel akkor nem hadja csak ugy el egy bizonytalan kapcsolatert,mert nem tudhatja hogy neked mik a szandekjaid,vagy talan sajnalya a baratnojet hogy elhadja (tapasztalat voltam ebben a helyzetben),vagy sajnos az is lehet hogy csak egyszer akart teged mert jo csajnak latott kulsoleg,tobbminden lehetseges


Te leszel bonnie es en Clyde egyszerubb igy :))))))

2010. márc. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Igazából én szakítottam vele, de tök hülyeség miatt, és utána írta is sajnálja h. nem beszéltük meg,és én is, makacsok voltunk. Most már elég sok ideje együtt van a barátnőjével, és én azt akarom boldog legyen és ha vele az akkor nem tehetek semmit,csak ahhoz az ő szájából kellene hallanom, hogy felejtsem el:/
2010. márc. 10. 19:55
 9/9 anonim válasza:
Clyde!mi lenne ha irnál nekem egy email és ott folytatnánk??!!
2010. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!