Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Vagy várjak még?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vagy várjak még? Vagy hagyjam? :SS

Figyelt kérdés
Van egy lány. Nyáron 2 ismerőse elárulták nekem ( a turnén), hogy szerelmes belém. Én erre ck annyit reagáltam, h hát jó. De nemtudtam (eddig) h ő mindezt hallotta (a folyosó másik részében volt). Az este szemeztünk. Meg kell hagyni bájos lányka. Szerettem volna beszélgetni vele, de elkezdődött a meccsünk. Egy ideig ott volt (és nézete,ahogy játszom), majd eltűnt, hazament. Mikor kész volt a meccs, kb 23 h felé, megláttam,h az a csaj,akivel ő volt, még ott van. Tényleg úgy hittem,h jó barátnők. Megkérdeztem a csajtól,h hol van Ő. Mondta,h hazament és célzásképp mondta,h ő még ittvan és elkezdett simogatni. Én azonnal leléptem onnan. (És mint később kiderült, ez a csaj, akivel beszéltem, azt hazudta neki, h mikor ő elment, én kikezdtem vele, csókolgattam ,simogattam meg minden.) Tudni kell,h én egy kőművesnél melózok az Ő szomszédjában. Ha kész a meló, akkor a bolt előtt sörözünk. Ő épp átjött a boltba.. vásárolt, majd töltött a kártyájára pénzt. Egészen odahúzódtam az ajtóhoz és elmentettem a számát :D Később ráírtam. Elmagyaráztam,h ki vagyok. Egyik este, írt,h ne haragudjak,meg ilyenek, mert ő nem akart ilyenekkel fárasztani, de tényleg jól nézek ki, de biztos, h van barátnőm. Én ekkor könyörögtem egy taliért, de éjjel volt, ő nem mert leszökni a szüleitől. Másnap reggel megírtam neki,h fiatal ő hozzám és talán majd később. Néhány hét múlva, újra írtam neki, mert valahogy nem tudtam kiverni a fejemből. Ekkor én kértem,h járjunk. De megkérdezte,h van e barátnőm és elmondtam,h őszintén van. De felajánlottam,h járhatunk titokban is. Erre nem is válaszolt, többet nem is írt, bár én se írtam neki. (Később az is kiderült,h a szülei se engedték volna, mert féltik tőlem, tudják h ck kihasználom a lányokat, és tőle pedig 5 évvel idősebb vagyok). Ez még mind nyáron volt. Télen nem melóztunk, nem is láttam. A születésnapomkor írt egy sms-t, amelyben felköszöntött. Nem is bírtam visszaírni,mert akk nem volt kredem, családi problémáink voltak, később el is felejtettem. Most eljött a nyár, egyik nap láttam. Csodaszép és uhh... ahogy rámnéz. Érzem,h szeret. A bibi ck annyi,h most is van kapcsolatom. Dugom a csajt. De rá másképp gondolok, ő nem ck arra kéne. De ezt szerintem nem hinné el. Főleg, mert most van barátja, hallottam. Beledöglök,ha mással látom majd. Ő tavaly e4ngem látott a barátnőmmel,aki épp az ölemben ült :SS Hát nem tudom, problémás. Érzem,h szeret és lehet,h én is őt...... Mit tegyek?
2011. jún. 1. 07:48
 1/8 A kérdező kommentje:
Az lemaradt,h 20/F
2011. jún. 1. 07:51
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, akkor nem érdemes bekavarni, meg nem is korrekt dolog az ilyen. Éld az életed mint eddig, és ha oda van érted akkor előbb-utóbb lépni fog.
2011. jún. 1. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szakítsd a mostani d*gópajtásoddal és kezdj el férfi módjára udvarolni a kishölgynek!
2011. jún. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
uhh,eléggé szereted bonyolítani a dolgokat. Ha tényleg úgyérzed h komolyak a szándékaid akkor hajrá,hagyd ott a másik csajt..és kezdeményezz a lánynál. A s zülők meg majd beletörődnek...hajrá...sok sikert.
2011. jún. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom. Szakítok a csajommal és ha Isten is úgy akarja,akk összejön. :))
2011. jún. 1. 15:07
 6/8 anonim ***** válasza:
nah,ez a beszéd! Ügyi legyél.majd írj ám!:)
2011. jún. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Megvan az első lépés. Szakítottam a csajommal. Bár ŐT tegnap együtt láttam a barátjával. Nemtudom, olyan ááh annyira elgyengülök ha rámnéz..... Telefonon megbeszéltünk egy talit.... Istenkém.... annyira izgulok....
2011. jún. 2. 20:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Kezdésnek jó:-) hajrá ügyi légy!
2011. jún. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!