Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Várjak még vagy hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magicc* kérdése:

Várjak még vagy hagyjam a francba? :/

Figyelt kérdés
Tömören annyi,hogy van egy srác iszonyatosan tetszik meghalok érte..tavaly novemberben tettem rá célzásokat hogy bejön,meg tetszik,és kiderült hogy nála is szinte ez a helyzet..magyarul tetszem neki.Már voltunk moziban ahová ő hívott el,de őszintén szólva,semmi nem volt.Nuku.Pedig egy csomó alkalom volt rá.Mostanában pedig egy picit egyre közelebb kerülünk egymáshoz,tudom lehet hogy kisgyerekesen fog hangzani de amikor hozzámér,esküszöm elolvadnék helyben.Nagyon aranyos velem,mindig van egy-két jószava hozzám,tényleg szeretem.Csak nemtudom hogy fog e még ebben az évszázadban valamit lépni?:/Közeleg a valentinnap is..merjek reménykedni?:/ Tegyek célzást,hogyan?:/ Mit tegyek?:/Vagy hagyjam?:/Segítseteeeeek:'(
2011. jan. 31. 22:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha ő nem teszi meg az első lépést, tedd meg te!
2011. jan. 31. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
42%
Amikor hozzád ér elolvadsz? Nem lehet hogy meleg a srác véletlen?
2011. jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
de mégis nem a fiúnak kéne "bátornak" lenni?:o nem meleg,az tutibiztos,odavagyok érte és emiatt szinte elolvadok,tényleg nagyon szeretem:/ :)
2011. jan. 31. 22:43
 4/5 anonim ***** válasza:
Ne sz@rakodj már és lépj te! Ha nem fog zavarni a későbbiekben hogy te léptél és nem ő, akkor nyugodtan csinálj te pár dolgot helyette.
2011. jan. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ,én személy szerint nagyon utálnám ha 1 csaj hivna randira ,mert az a férfi dolga ,mondom : utálnám azt ha csaj hivna el vhova ...

A csók már jöhet az ő feléről kezdeményezve :D

2011. jan. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!