Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek megpróbáljam?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megpróbáljam? Volna értelme? Vagy hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, 27 éves, és nekem nagyon bejön.

Arra gondoltam, hogy majd megismekedem vele, mert a jelenlegi állás szerint ő engem észre sem vesz, de az még nem jelenti azt, hogy nem is tetszhetek neki.

Szóval ezért majd valamikor a közeljövőben megpróbálok beszédbe elegyedni vele, csak hallottam pár ismerősömtől, akik nagyvonalban ismerik a srácot, hogy imád online pókerezni, meg szokott füvezni, és hogy ilyen sráccal ne nagyon foglalkozzak.

Nem tudom, mit tehetnék, de nekem nagyon nagyon tetszik ez a srác, és ha esetleg összejönne a dolog, akkor ez a füvezés dolog zavarna.

Viszont, hogyha nem jövök be neki, akkor meg mindegy, hogy mit csinál, muszáj vagyok elfelejteni.

De mindenképp beszélgetni akarok vele.

23/L


2010. dec. 18. 12:19
 1/6 kisnita ***** válasza:
Szerintem nem kellene előítélettel belemászni egy kapcsolatba. Ismerkedjetek még és majd utána dönts! Így előre nem tudhatod, hogy ez az online póker pontosan mit tarak... Vannak ugyanis ingyenes játéktermek is vagy alacsony összedíjazású játékok, tét nélküli játékok, stb. Szóval nem tudhatod, hogy most csak a játék miatt játszik mert szereti vagy teljesen a rabja. A füvezés tényleg nem egy pozitívum, de lehet, hogy csak kipróbálta 1-2x és nem komolyan füvezik. Az ilyen bűn meg szerintem megbocsájtható. Ismered meg aztán majd lesz valami...
2010. dec. 18. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A puding próbája az evés...Ha valami negatív történik,majd elfelejted őt úgyis!hajrá. 23n
2010. dec. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Majd megtapasztalod, hogy milyen. Abból tanul az ember!
2010. dec. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

beszélgess vele de ne többet.

a végén elront!

2010. dec. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztalom, hogy soha se hagyj ki semmit se azért, mert félsz a dologtól. :) ha van kedved hozzá, mindent bele!
2010. dec. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

ha osszejonnetek a sraccal es telleg szeretne akkor mar csak a te kedvedert szerintem leszokna a fuvezesrol ...

es ah a abarataid joba vannak vele akor kerd meg oket hogy oylan temarol kezdjenek a sraccal elegyedni amibe te is bele tudsz ajd szolni... es maj ugy fokozatossan menjenek el onnet (d ne foltunoen) es akkor ha mar mindenki eltunt akkor mar az egesz rad van bizva... :) ;)

2010. dec. 20. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!