Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megpróbáljam így, vagy nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megpróbáljam így, vagy nincs értelme?

Figyelt kérdés

Nem rég megismertem valakit, akivel szeretnék komoly kapcsolatot kialakítani.

Csak, hogy sokat kell tanulnom, és e mellett segítek a szüleimnek, ha kell bejárok a kórházba, házimunka, vigyázok öcsémre stb.

Hál istennek nemsokára itt a nyár!!!!!!:))))

És nem kell az iskolával bajlódnom...

Viszont nyáron szeretnék dolgozni. És nyelvet tanulni.

Éppen ezért nem merek belevágni egy kapcsolatba.

Félek, nem lenne idő rá...



F17


2010. ápr. 25. 17:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még megpróbálhatod,mert uttána bánni fogod.
2010. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1. Arra van időd, amire szakítasz. Jó kérdés, hogy tudsz-e/akarsz-e szakítani. Ezt kéne eldönteni.

2. Én most szándékosan nem, vagy alig keresek kapcsolatot. Nincs időm, és ezt felmértem épp ésszel. Persze ehhez az is kellett, hogy biztos legyek benne, hogy fél éven belül lesz időm ilyesmire.

2010. ápr. 25. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!
2010. ápr. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mindenki arra ér rá, amire akar.

Ha nagyon szereted azt a lányt, akkor akarod őt 1000 km-ről is.

2010. ápr. 25. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!