Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most mit tegyek? Hagyjam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hagyjam a francba?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel megismerkedtem egy buli alkalmával. Mindig jól elvoltunk, kavargattunk. Mostanában viszont kicsit félénk lett velem, ha találkoztunk, de tudom, h bejövök neki.

Nos, de nem találkozunk vmi sűrűn ezzel a sráccal. 2-3 havonta egy-egy buliban.

De bejelöltem facebookon, szerintetek megpróbáljam vhogy felvenni vele a kapcsolatot?

Vagy innen bízzam rá, ha akar vmit?

18/L


2010. dec. 30. 15:06
 1/8 sasna ***** válasza:
sztem irj neki 1 e-mailt, h h van.. :)
2010. dec. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

de ezt nem neki kéne? Hisz én már megtettem az első lépést

azzal, h bejelöltem. Ha akarna vmit írna ő, nem?

2010. dec. 30. 15:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem addig fogtok így kavargatni, amíg ki nem borul a bili...
2010. dec. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezt h érted?
2010. dec. 30. 15:27
 5/8 anonim ***** válasza:
irjál neki üzenetete facebookon vagy facén van chat és azon beszélgessetek:)menjetek el sétálni:)sok sikert kivánok
2010. dec. 30. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De félek, h túl nyomulósnak tart majd, pedig neki is bejövök, de h lehet ekkora nyuszzii???ááááá

És ha kinevet?

2010. dec. 30. 15:38
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha akarsz valamit, írj neki. Ha bejössz neki, nem fog kinevetni, és jól fog esni neki.

Segíts magadon, ha egyikőtök se lép semmit, akkor nem fogtok összejönni, ha megőszültök se.

2010. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mit veszitesz???
2010. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!