Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjemmel az elobb oszeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemmel az elobb oszevesztunk hulyesegeken, kapasbol ram mondta hogy f*szfej vagyok, turjek meg?

Figyelt kérdés
Beszelni nem lehet vele, mert ha mondom neki azt mondja en miattam van mert felidegelem!
2008. szept. 4. 23:13
1 2
 11/11 anonim válasza:
0%

Aki soha nem veszekszik a párjával az simán mazohista.A társaséletben vannak összeszólalkozások amik nem komolyak de ha ott és akkor nem rendezi le az ember hanem ,,ezt tanultuk" akkor majd pár év mulva álmában kinyitja a gázcsapot a nem veszekedés miatt aztán el is van intézve.

Engem már le köcsögözött a párom, ordibáltunk egymással, soha nem ütötem meg és max 3 nap után szent volt a béke :D

Amikor az ember ideges, nem feltétlen a másikra akkor előfordul, van aki igy tudja levezetni a feszültséget, amugy meg ha jó a kapcsolat simán elbirja azt a pár vitát meg anyázást :D Mert egyébként ezek csak szavak amik nem hagynak nyomot, ugy kell élni hogy ezek csak egy pillanatnyi elmezavar részei legyenek, ne kerüljön át a mindennapba.Megbocsájtható és alkalmat ad a nagy összeborulásos békülésekre :D Aki nem vitatkozik,veszekedik az szimplán halvérű, náluk a szex is ritkább mint a szököév :D

2008. szept. 6. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!