Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A ferjemmel az elobb oszeveszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A ferjemmel az elobb oszevesztunk hulyesegeken, kapasbol ram mondta hogy f*szfej vagyok, turjek meg?

Figyelt kérdés
Beszelni nem lehet vele, mert ha mondom neki azt mondja en miattam van mert felidegelem!
2008. szept. 4. 23:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Idegességükben csúnya dolgokat vágnak egymás fejéhez a párok. Ha még friss házasok vagytok és nem nagyon volt veszekedés, akkor teljesen megértem, hogy ilyenen megsértődsz. Hagyd, hogy lehiggadjon, mert ha még mindig ideges, akkor nem lehet vele normálisan beszélni.
2008. szept. 4. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Mjd ha lehiggadt, akkor mond meg neki, hogy nagyon bánt, hogy ilyen szavakat használ rád. Az egy dolog, hogy veszekedtek, de ne beszéljen veled így. Ezt meg kell beszélni. Mondd meg neki, hogy ha mégegyszer faszfejnek nevez, vagy valami ilyet mond rád, akkor te meg nem főzöl vagy nem mosol rá egy hétig. De akkor tedd is meg :D Megnézném, mihez kezd.
2008. szept. 5. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%
Előfordult már, hogy én is vágtam olyat mérgemben a másik fejéhez, amit nagyon megbántam és nem is gondoltam komolyan. A lényeg, hogy alapvetően jól megvagytok-e egymással, vagy ez a "beszólás" már csak hab volt a tortán? Neked is figyelned kellene, mi az, amivel kiváltod belőle ezt az ingerültséget. Mert hát emberi hiba, hogy mindig a másikat látjuk hibásnak, de magunkat soha, vagy csak ritkán. Kölcsönösen figyeljetek egymásra, és megoldódik minden! :-))
2008. szept. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha az ember hülyeségeken veszekszik általában már eleve ideges fáradt stb. Hagyjad had nyugodjatok meg aztán beszéljetek. Azt meg felesleges felhozni, hogy miket mondott. Csak annyit mondj,hogy tudod az ember mond olyanokat idegességében amit neki kéne. jobban örülnél ha ilyenkor sem beszélne csúnyán. Ennyi. Lényeg csak akkor hozd fel a dolgot ha már nyugodtak vagytok.
2008. szept. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Mi öt éves házasok vagyunk,soha nem beszélünk csúnyán egymással,nem veszekszünk.Ezt tanultuk a szülőktől és ezt látja a gyerekünk is.Ritkaság de jó!Próbáld viccesen megértetni vele hogy megbántott és minden csúnya szó eggyel kevesebb szerelmes éjszaka.Ez általában érzékeny pontjuk a férfiaknak.
2008. szept. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is borult már ki párszor elég alaposan a bili, de ilyesmit sosem mondtunk egymásnak. Meglepett, hogy másoknál ez milyen egyszerűen elintézendő dolog. Szerintem, ha az egyik ember tiszteli a másikat, akkor idegességében sem mond róla ilyeneket. Ha nem tudjátok magatoktat beleképzelni, akkor gondoljátok el, hogy mondjuk az anyukátoknak mondanátok-e ilyet... Gondolom, nem (jobb esetben). Azzal egyetértek, hogy meg kell várni, amíg lehiggad az "úriember", de aztán igen is kell róla beszélni, akár tetszik neki, akár nem. És állj a sarkadra, mert ha most ezt mondja, ki tudja mi lesz később. Jobb a problémákat már a kialakulásuk pillanatában elkapni és kezelni, mielőtt tovább nőnének. Hogy milyen módszerrel rendezitek el, az a ti személyiségetektől függ, a lényeg, hogy ne gondold azt, hogy ennek így kell lennie.
2008. szept. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

hat nezd, en 10 eve elek egyutt a parommal, de soha, soha nem mondana ram, hogy f!+/!+/fej vagyok. Ne tűrj! Lehet régimódi vagyok, de MÉG HA te idegelted volna fel, akkor SINCS joga ilyeneket mondani.

a legközelebbi ilyen alkalommal kapd ossze magad, szó nélkül költözz el pár napra, ami alatt végiggondolhatja, hogy mit rontott el (és jó esetben elegge fogsz hiányozni neki).

A hazassag alapja a kölcsönös tisztelet, szeretet, szerelem. hogy a fenebe tudnád odaadni a legdrágábbat (magadat) egy olyan embernek, aki ilyeneket mond rád???

2008. szept. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
63%

Persze, hogy nincs "joga" ilyeneket mondani, ezt senki nem állította. Csak azt, hogy időnként "kicsúszik" az ember száján idegességében egy-két csúnya szó, amit később megbán, - és ettől még nagyon szeretheti a párját! És persze, igenis, kérjen bocsánatot! Nem mindenkinek egyforma a temperamentuma, vannak nyugodtabb, vannak idegesebb típusú emberek. Egyébként őszintén irigylem azokat, akiknél nem hangzik el néha egy-egy csúnya szó... Én is utálok veszekedni.

Kicsit más téma, (vagy nem is annyira): vannak olyan férfiak is (nem is kevesen), akik a feleségükkel mézes-mázosan viselkednek, virágot visznek, aztán a háta mögött ott csalják meg, ahol tudják... Mert megvan a képességük, hogy a hazugságot "szép ruhába" öltöztessék. Ugye, vannak ilyenek? Nem akartam "sarkítani", de akkor inkább mondja ki a szemembe, amit gondol...

2008. szept. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
90%
Legközelebb meg majd lekurváz. Azt is tűrni fogod? Ez alapvető tiszteletlenség, és nem mentség és indok rá, se az ideg, se a feszültség stb miegymás. Nálunk is van ordítás, ahogy mindenhol máshol, de eszünkbe nem jutna ilyen tahó műveletlen módon beszólni a másiknak. Most ne úgy értsd, én is káromkodok rendesen, piros lámpánál miegymás, de nem otthon a férjemnek, főleg nem azért , hogy ideges vagyok. Levezetem máshogy.
2008. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

nagyon szepen koszonom a valaszaitokat!

igen az ejjel meglett beszelve es kibekultunk bocsanatot, kert de sajnos o olyan hogy akarmikor ideges lesz, elegge csunyan beszel! en mar tobbszor probaltam az egeszet elviccelni es komolyan mondom nevetek is olyankor rajta,igaz belulrol kegyetlenul tud fajni! nem utolso sorban szultem neki egy gyonyoru kislanyt is legalabb ezert az egyert visza foghatna sokszor a szajat!

2008. szept. 5. 14:55
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!