Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónqap után valóban így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónqap után valóban így kell viselkednie?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük h lesz msn-n és egymás után 2x eljátszotta, h nem jött fel és nem is ír. A másik meg h ha én nem mondom h szeretem akk ő se. A harmadik meg h néha örülnék ha meglepne aranyos sms-el de ez sincs :S

Én szoktam neki írni ritkán, ő inkább hívni szokott de az sms-re szinte soha nem válaszol.

Pedig azt mondja szeret és nagyon sokáig együtt akar velem lenni. Akkor ezt mért kell csinálja?!

17/L


2010. márc. 5. 21:27
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:

lehet, hogy ő ilyen, és akik probálják tenni itt az agyukat hogy nőjj fel meg nyál meg stb, azok is ilyenek lehetnek. vannak érzelmesebb tipusu fiuk is (pl én is) akik irnak sms eket, keresik a lányt maguktol is, kimondják h szeretik.

viszont irtad hogy 1 hónap után, lehet hogy 1 hónap alatt még nem esett szerelembe, csak megkedvelt nagyon, és eztán jön még majd rá hogy tulajdonképpen még annál is jobban szeret mint azt gondolja.

persze ezek csak a számodra kedvező lehetőségek voltak, nem akarlak elszomoritani de kisebb az esélye hogy nagyot csalódsz ha egyelőre visszafogod az érzelmeid amennyire tudod és megvárod hogy mi lesz vele, mert lehet hogy hiába mondja hogy veled akar maradni sokáig csak vmi fondorlat van mögötte, nemtudom, lehet hogy ő nem fog mégse belédszeretni úgy ahogy azt te szeretnéd, sajnos van ilyen is. remélem segitettem

20/f

2010. márc. 5. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
55%

én is lány vagyok de én nem lógól a barátom nyakán, nem kajtatom stb

talán ez az 5 éves kapcsolat titka

tér kell nekik, plána ha ilyen fiatalok még

2010. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

21:35ös vagyok kéremszépen..

Na szóval... Nem is nagyon van most ötletem, de én lehet, hogy pl. az sms-es dolgot, úgy kérdezném, meg, mintha hülyeségből durcizva mondanám: Miért nem válaszolsz az üzeneteimre?

Nézd meg az arckifejezését, és próbálj következtetni. Amúgy azt mondtad, hogy a fiúk az első pár hétbe teszik meg a legtöbbet a párjukért, de ki tudja, hogy ez a fiú milyen személyiség. Voltak már komoly kapcsolatai, vajon mennyire tapasztalt? Szerintem ettől függ, lehet, hogy egyszerűen csak nem ért a lányokhoz, és nem tudja, hogy egy sms mekkore örömet is szerethet nekik:D Mindenesetre, próbálj a végére járni, mert ez így nem mehet tovább.. A fiú már észrevehetné magát.. Mennyi gond is van velük:D

2010. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Hidd el nekem, ha tényleg annyira érdekled, hogy sokáig együtt szeretne veled lenni, akkor keresni fog és nem fog szivatni. Vedd lazábbra a dolgot, talán akkor jelentkezik, ha nem akkor nem mondanám azt, hogy ő a barátod. Mert egy párkapcsolathoz két ember kell, nem csak annyi, kimondod, ,,te a barátom vagy" ,,te a barátnőm vagy", arról szól, hogy odafigyeltek egymásra, és komolyan gondoljátok mind a ketten.
2010. márc. 5. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
..a végén: szerethet = szerezhet:)
2010. márc. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Nem szeret csak le akkar fektetni.
2010. márc. 5. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Egyszerű,eleinte én is í]y csináltam,de azátn rájöttem,h nem szabad el hitetni a csajjal,h teljesen bele vagy zúgva,mert akkor kihasznál!Ez van,még ha nem is tudatosan,de egy időután már kutyának tartanád,aki azt csinálja amit mondasz.

Így nem leszel beképzelt és mindig benne lessz a pakliban,h mi van ha szakít veled,ergó hűségesebb leszel és férfinak tartod,nem pedig langyinak.

(tudom,h most az jön,h te soha,de minden csajnál ez van és ismétlem,a legtöbbnél nem is tudatosan)

2010. márc. 5. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:

Előző vok

Aki meg azt írta,h nem szeret,arra ne halgass!Ha nem szeretne,már rég ott hagyott volna.Ha meg csak le akarna fektetni,akkor irkodna állandóan sms-eket.


Remélem tudtam segíteni(ezeknek az infóknak mind van alapja,hidd el jól tudom,h hogyan működik a nő és a férfi kapcsolata,elég sokat olvastam róla,hogy rájöjjek ezekre)

2010. márc. 5. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat:)

22:01 köszi a tippet, és igazad van, visszafogom fogni picit az érzelmeim hátha akkor magától rájön ,és akk ő is mondja h szeret meg hiányzom

22:06 jól látod a helyzetet:D valóban tapasztalatlan és nem volt eddig komoly kapcsolata csak 2 de az kb 1 hónap se volt, az sms-es dolgot meg majd személyesen kérdem meg

majd írok h mi volt :)

2010. márc. 5. 23:48
 20/30 anonim ***** válasza:
52%

szörnyű nagy problémák :D

valszeg azér nincs msnen mert fáradt és nemakar felmenni,meg a pasik alapból nem szokták naponta 6000x mondani h szeretnek, és sztem úgygondolja h sms meg anélkülis tudod h szeret h mondaná

ne várd el tőle h olyan legyen amijennek elképzeled

17/F

2010. márc. 9. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!