Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 1 hónqap után valóban így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónqap után valóban így kell viselkednie?

Figyelt kérdés

A barátommal megbeszéltük h lesz msn-n és egymás után 2x eljátszotta, h nem jött fel és nem is ír. A másik meg h ha én nem mondom h szeretem akk ő se. A harmadik meg h néha örülnék ha meglepne aranyos sms-el de ez sincs :S

Én szoktam neki írni ritkán, ő inkább hívni szokott de az sms-re szinte soha nem válaszol.

Pedig azt mondja szeret és nagyon sokáig együtt akar velem lenni. Akkor ezt mért kell csinálja?!

17/L


2010. márc. 5. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
23%
nem kéne elvárni h smseket küldjön neked
2010. márc. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

akk úgy írom h lányok véleményére vagyok kiváncsi, akik közül sztem többen megértik

(még annyi h néha úgy érzem h én tartom fennt ezt a kapcsolatot)

ezek apróságok de igenis fontos dolgok, ezekből látszik h mennyire foglalkozik veled ...

2010. márc. 5. 21:30
 3/30 anonim ***** válasza:
100%

én fiú vagyok, és ha gondolod, akkor ne olvasd el a véleményemet :P


én mindig írok neki egy sms-t, ha pénz a kártyámon.. illetve ha nem tudok fent lenni, akkor mindig valami módon üzenek neki, hogy bocs ma nem leszek, mert edzésen vagyok.. (és általában ő is viszonozza ezt)

lehet hogy ez nyálas.. de nem érdekel..

2010. márc. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:

háh kössz a kommenteket

hozzátehetném azt h heti 1x néha 2x tudun talizni

2010. márc. 5. 21:34
 5/30 A kérdező kommentje:

21:34 nem nyálas sztem ez kedves dolog és korrekt is :)

örülnék ha a barátom néha tenne ilyen gesztusokat :(

2010. márc. 5. 21:35
 6/30 anonim ***** válasza:

Miért nem lehet normálisan válaszolni? Nem értem én ezt.. Na mind1.. Szerintem a fiú vagy nagyon-nagyon félénk (bár szemtől szembe nem az, akkor neten/smsekben miért lenne?) vagy átver téged.. Nem szívesen mondom ezt, de ez is lejön a dologból. Talán valahogy finoman próbáld megkérdezni tőle, hogy most akkor mi van vele.. De az fontos, hogy ne támadd le (mondjuk gondolom tuti nem fogod), mert az nem tetszik a pasiknak, ha faghgatjuk őket..

Hajrá! ;)

2010. márc. 5. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Ha te nem ugrassz a kútba én sem, ha te nem írsz én sem. Szerintem egy korúak lehettek!
2010. márc. 5. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
21:34es vagyok.. vagy próbáld meg rászoktatni :P
2010. márc. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

vagy nőjj fel

vagy tegyél rá gpst

2010. márc. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:

21:35 köszi a válaszod :) mindeképp megkérdem tőle de sztem első pár hétbe azért a pasik kicsit többet tesznek meg a párukért mint mondjuk évekkel később ezért se értem :S

h érted h rászoktassam?:) mit mondhatnék v tehetnék h rájöjjön?:S:)

2010. márc. 5. 21:51
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!