Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Az osztályunkból a fele fiúcsapat belém szerelmes. Igaz, nekem közülük csak 3 tetszik (nevezzük el őket L, M, Z-nek). Most az egyikkel (L-el) 1 hete járok is, de én a másik 2-vel is szeretnék. Nah vagyis érthetőbben mondom: mind a 3 pasiban van valami jó, és mind a 3-mal egyszerre szeretnék járni. L-ben azt szeretem, hogy olyan vagány, M-ben, hogy csöndes és jófej, Z-ben pedig, hogy nagyon-nagyon aranyos!

Jah és az is összezavart, hogy M és Z új fiúk az osztályban, mivel eddig nyáron az volt a nagy tervem, hogy összejövök L-el (ami sikerült is).

Nah most mit csináljak??


2008. szept. 4. 14:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
59%
azigen :D:D:D:D:D:D
2008. szept. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
A három fiúval egyszerre úgysem tudsz járni, még kettővel sem, mert tutira megtudják és a pasik nem fognak osztozkodni rajtad. A két új fiú szerintem csak azért tetszik most annyira, mert újak és kíváncsi vagy rájuk. Ha az újdonság ereje alábbhagy, akkor már nem fognak annyira tetszeni. Ne próbálj mindegyikkel összejönni, mert a három szék közül a padlót fogod majd ki!
2008. szept. 4. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%
Hány éves vagy?????
2008. szept. 4. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Helló! Köszike a gyors válaszokat! 8.-os vagyok és 15 éves leszek januárban. Jah és elfelejtettem írni, hogy mind a 3 pasinak tetszek én is.
2008. szept. 4. 14:52
 5/17 anonim ***** válasza:
62%
Akkor szerintem még egy-két évig kösd le magad valami más hasznos elfoglaltsággal, és utána válassz EGYET, akihez érzelmek fűznek. A gyűjtőszenvedélyt pedig éld ki mondjuk ásványokon vagy bélyegeken.
2008. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
xD :)
2008. szept. 4. 15:03
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
egyetértek az előző válaszadóval.
2008. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem maradj L-lel. M és Z csak azért tetszik annyira (ahogy más is írta), mert új fiúk. Valószínűleg nem is ismered még őket teljesen. Semmiképpen se próbálj meg mindhárom fiúval járni, mert akkor az a három fiú fix, hogy kinyírja egymást.
2008. szept. 4. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A pasizás helyett szerintem is inkább a tanulmányaidra, nyelvtanulásra, sportra, hobbira kéne fókuszálnod. És ha majd pár év múlva érettebb leszel érzelmileg, akkor nem kerülsz ilyen helyzetbe és jól megleszel 1 férfi oldalán.

Ne hidd hogy jó, hogy pasiról pasira szállsz mint a pillangó, kiégsz nagyon hamar, túl leszel mindenen, kipróbáltál mindent 18 éves korodra, mit akarsz majd csinálni idősebb éveidben?

2008. szept. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
jajhh kérlek szépen titeket, NE anyáskodjatok!! az ilyen "tanulj, meg gyűjts bélyegeket" mondókákra allergiás vagyok!! köszi, aki válaszolt a kérdésemre, deh a többiekre nem vagyok kíváncsi!!
2008. szept. 5. 13:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!