Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanád a pasidnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanád a pasidnak ha néha /két hónapba egyszer kb/ elmenne és jól berugna a haverjaival?

Figyelt kérdés
Engem mindig nagyon megvisel ha elmegy, mert hiába bízok benne, részeg emberben nem lehet 100%-ban megbízni, hogy ha rámászik valami félrészeg ribi akkor hogy kezeli... Ti erről mit gondoltok? Szó nélkül elengeditek, vagy összeszorult gyomorral remegtek a józan másnapig?
2010. febr. 28. 16:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Amúgy durván paranoiás vagy, az az érzésem.


"Szó nélkül elengeditek, vagy összeszorult gyomorral remegtek a józan másnapig?"


Beszarás...

2010. febr. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
megbocsájtanád????:O ez alap hogy elmehet!!! mivel nálunk 100%os a bizalom! szóval persze rugjon be érezze jól magát a barátaival! tudom h semmi hülyeséget nem csinál! én is mindig elmegyek berugni:D
2010. febr. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Miért aggódsz? Ha részeg akkor max érzelemmentes lehet még ha meg is csalna. Érzelemmentesen meg nem tökmind1 mit csinál?
2010. febr. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!