Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megbocsájtanád a pasidnak ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtanád a pasidnak ha néha /két hónapba egyszer kb/ elmenne és jól berugna a haverjaival?

Figyelt kérdés
Engem mindig nagyon megvisel ha elmegy, mert hiába bízok benne, részeg emberben nem lehet 100%-ban megbízni, hogy ha rámászik valami félrészeg ribi akkor hogy kezeli... Ti erről mit gondoltok? Szó nélkül elengeditek, vagy összeszorult gyomorral remegtek a józan másnapig?
2010. febr. 28. 16:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

ja elengedem de nekem ne jöjjön haza foltosan összeharapdálva meg a satöbbi

wáááá de megint defelidegesítettem magamat :@

2010. febr. 28. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%
ennyit a bizalomról
2010. febr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
87%
Én mindig elengedtem a barátaimat, de azt is elvártam tőlük, hha ott történik valami egy csajszival, akkor azt mondják el. Am fordítva is működjön a dolog én is mehessek külön ne csak ő. Persze az a legjobb, hha 1ütt mentek(: 17L
2010. febr. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nyugi én is készen vagyok, most pont ott van :D alig várom hogy holnap legyen.
2010. febr. 28. 16:31
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Engedd el!

Mást nem tudsz csinálni ha el akar menni el fog menni!

De ez elég kényes téma és ha tényleg szeret nem csinál hülyeséget!!!

Én tudom magamról hogy ha 1x megcsal és megbocsátasz utána is megfog csalni!

2010. febr. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem bocsátanék meg, mert eleve nem haragudnék meg azért, hogy elmegy a barátaival is bulizni. Örülök, hogy jól érzi magát. Ha pedig attól kell tartanom, hogy az első félrészeg nővel összefekszik, akkor feküdjön is össze,én pedig megtudom a valóságot.
2010. febr. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Megbocsátani? Na ne viccelj! Dunába vele, mert jól érzi magát, ha ilyen gyökér vagy akkor kell is hozzád az alkohol...
2010. febr. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

én azért rettegek attól, ha berúg, mert olyankor egy erőszakos vadállat...nem egyszer volt már, hogy részegen úgy megalázott és sárba tiport, ahogyan józanon sose tett volna... olyankor úgy bánik velem, mint egy utolsó szajhával, elhord mindennek, lökdös és kis híja annak, h nem ver meg... ettől még az is jobb, ha megcsal...ilyenkor közel állok ahhoz, h szakítsak vele


ha részegen nem viselkedne így, semmi bajom nem lenne az egésszel, meg se fordulna a fejemben, h csajozik vagy ilyesmi, én attól rettegek, hogy akkor mi lesz ha hazajön...néhány alkalommal már megbocsátottam ezt a viselkedést, de elhatároztam, többször nem fogom, mert nem akarom, hogy a leendő gyerekeink is ezt éljék át, amit én, pusztán azért, mert apa elment szórakozni a haverokkal... ez csak akkor működik,ha senki nem issza meg a levét utána


21/L

2010. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám a párommal, csak kicsit összetettebb. 24 évesek vagyunk és ő eddig nagyon szabadon élt. Régóta ismerem és amíg csak barátok voltunk, nem is zavart az élet-felfogása. Mióta elkezdtünk komolyan "járni", elkezdett aggasztani ez a sok kocsmázás. (hetente többször) És együtt még egyszer sem mentünk sehová. Amikor együtt vagyunk, egy este 3-4x hívják az ilyen-olyan haverok bulizni. Rettenetesen zavart, de megmondtam neki, hogy döntse el, hogy mi/ki a fontosabb. Mostmár kevesebbet megy, de még így is vannak problémák, mert engem sehová se visz. :S
2010. febr. 28. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Azért nem fog megcsalni, mert részeg. Ez nem kifogás. Nem fordulsz ki magadból, csak megteszed esetleg, amit józanon nem mersz. Tehát ha részegen nem tudsz megbízni benne, akkor egyszerűen nem bízol benne. Kész.
2010. febr. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!