Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a rendes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a rendes lányok hátrányban?

Figyelt kérdés
van rengeteg ismerősöm aki kedves, aranyos, szép, nem beképzelt pláza pi*a ,de a pasikkal valahogy sose jön össze nekik a dolog mert aki tetszik nekik az a fiú mindig inkább egy hülye ribanccal jön össze. Így van velem is.Sokak szerint kedves és szép lány vagyok. Tetszik egy fiú (tök aranyos és nem is beképzelt)és tudom,hogy neki is én,de mégis egy másik lányra hajt akit elég könnyű megkapni mert egy jó nagy ribanc és bárkivel,bármikor összejön. Miért van ez?
2010. febr. 20. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim válasza:
A pasik nem nagyon akarják magukat lekötni. szeretik azt h ha van 1 csaj akit így ba**ogathatnak és tudják h ugyse lesz belőle komolyabb kapcsolat. A rendes csajokkal azért nem foglalkoznak inkább mert nem akarják őket átbaszni :/ vagyis én így hallottam :) de hát na mindennek és mindenkinek eljön za ideje h ha nem foglalkozik úgy veled akkor lehet nem is érdekled annyira ...ebből is látod h tipikus pasi hajtja a ribancokat...
2010. febr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

elirigyeni? mert vastag vakolat van a fején, riszálja a seggét menet közben, és hegymagas tűsarkúban csetlik-botlik? úú de irigylésre méltő és nőies aazta!

Pont nem ez a kategória vagyok, de nőiesen öltözködöm és viselkedem. és nem vagyok ribanc. vannak NORMÁLIS barátaim, imádok olvasni, marhajól tanulok, nem ugatok vissza a tanároknak, se senkinek nem pofázok. akk most nem vagyok nőies?

2010. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Ám nincs műkörmöm. Saját körmöm van , de mindig nagyon hosszú és élénkre, mintásra festett. Csak tűsarkút hordok meg nőies kihívó ruhákat, imádok bulizni, flörtölni, műszempillát hordani, csajos dolgokat csinálni, és nagyon fel tudom magam bosszantani azon, hogy egyes nők inkább siránkoznak, ahelyett, hogy többet törődnének a külsejükkel.Ja, ha érdekel valakit diplomám van, állásom, jól főzök és 2éve vagyok a párommal,aki mindig hangoztatja, hogy imád megjelenni egy olyan nővel az oldalán, aki után megfordulnak és ha egy órával többet is kell várnia rám, amíg készülődök, megéri neki.
2010. febr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
mégsem tetszel neki annyira.
2010. febr. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
24%
Te már csak tudod...Egy igazi nő mindig topon van és tesz azért, hogy ha boltba szalad le, akkor is maximálisan nézzen ki.
2010. febr. 20. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Valamelyik válaszoló írta, hogy mi pasik általánosítunk. Igen, lehet, de ti is, hogy minden fiú csak ara hajt... Nos, én soha nem úgy közeledtem a lányokhoz, pedig a külsőm alapján sokan ezt gondolják rólam, és így nehéz komolyabb kapcsolatot kialakítani. Lehetett volna már számos egyéjszakás kalandom, de nem kellett, lehet bennem van a hiba?! Idáig két lányba voltam szerelmes, de mindkettő átvert, a lányok, akikkel pedig összehozott az élet, mindig kihátráltak vagy átvertek, legutóbbis, mert megijedt, hogy valaki szereti őt, meg az érzelmeitől...úgyhogy nem csak a rendes lányok vannak hátrányban, mellesleg én nem is találkozok rendes lányokkal sajnos, szórakozóhelyeken egyáltalán nem látni, de máshol se nagyon. Szóval áruljátok el merre jártok rendes lányok? 23/F
2010. febr. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

21.23-mal és 21.25-tel se jönnék össze az tuti...


a kettő között legyen valahogy :)


Amúgy ez a srácokra is igaz, a mai lányoknak csak az olyan csávók kellennek, akik nagymenők, minden héten hullarészegre isszák magukat, menőn öltöznek, stb. A normális srácok senkinek sem kellenek... ez tény

2010. febr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

ma 21:20

ott a pont ;)

2010. febr. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerintem alapból a normális emberek vannak hátrányban, mert a hülyeség feltűnőbb és szem előtt van.

Én sem birok magamnak egy rendes lányt találni, pedig most is OKTV döntős vagyok, mint tavaly. Normálisan tanulok, társastáncra járok, néha még gitározok is. Még sem lelek rá a páromra, pedig itt Pest mellett élek nem a puszta közepén.

19F

2010. febr. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt egyesek nem nagyon fogták a kérdést,de sebaj. A ribancok alatt nem azokat a lányokat értem akik sohasem olvasnak, műkörmük van és magas sarkúba tipegnek. Pl. a barátnőmnek is volt műkörme,imádja a magas sarkú cipőket és utál olvasni,de állati jó fej és egy cseppet sem beképzelt.

"Ha adnál magadra, akkor neked is lenne esélyed a jó pasiknál. Szerintem csak irigy vagy." -Cseppet sem vagyok irigy az olyan lányokra..és igen is adok magamra. És én azt nem mondtam, hogy ha valaki nem a könyvet bújja naphosszat és csinos és nőies,az már ribanc.

2010. febr. 20. 22:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!