Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a rendes lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a rendes lányok hátrányban?

Figyelt kérdés
van rengeteg ismerősöm aki kedves, aranyos, szép, nem beképzelt pláza pi*a ,de a pasikkal valahogy sose jön össze nekik a dolog mert aki tetszik nekik az a fiú mindig inkább egy hülye ribanccal jön össze. Így van velem is.Sokak szerint kedves és szép lány vagyok. Tetszik egy fiú (tök aranyos és nem is beképzelt)és tudom,hogy neki is én,de mégis egy másik lányra hajt akit elég könnyű megkapni mert egy jó nagy ribanc és bárkivel,bármikor összejön. Miért van ez?
2010. febr. 20. 21:06
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
na ez egy jó kérdés, ugyan ez a kategória vagyok... 9esen elmondtam egy srácnak h tetszik, jött a sablon szöveg: okos, szép, kedves, aranyos, ügyes, szeretetreméltő, bla bla lány vagyok DE nem. ez után még háromszor hallottam ezt. most komolyan. mi a jó azokban a vízagyú csajokban akiknek az a legnagyobb gondjuk, hogy anyuci/apuci csak 8000 ft-ot ad havonta új műkörömre? istenem... Ne törődj ezzel, az ilyen csajokat megdugni szeretik a pasik. a Normálisabb lányok ideje is eljn és az lesz a szerelem.
2010. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
s a rendes fiúk?
2010. febr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

Erre valahol, valamikor olvastam egy szép idézetet... hmhm, összekaparom a padlóról az emlékeimet és megpróbálom idézniXD

"A nők olyanok mint az almák az almafán. Az igazán értékes darabok az almafa tetején vannak, azonban a fa alatt elsétáló férfiak félnek a csalódástól. Nem akarják megkockáztatni, hogy a fáramászás közben leesenek, ezért álltalában egyszerűen csak felkapnak egy almát a földről és tovább állnak. Ezért hiszik azt a fa tetején élő lányok, hogy velük van a baj"

Lényegében azért mert a plasztiktündéreket nem kell sokáig győzködni azért, hogy széttegyék a lábukat.

2010. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Mert sok pasi inkább arra hajt, akit könnyebben, nagyobb valószínűséggel kaphat meg, illetve akinél több az esély, hogy minél hamarabb ágyra játszhatja.

Aki nem ilyen, aki rendes csaj, az nehezebben jut pasihoz. Na de kérdem én: biztos hogy ilyen pasi kellene nektek? Szerintem inkább kevesebb, de normálisabb pasi lásson meg titeket, mint egy rakás kefélőgép...

2010. febr. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
11%
Ha adnál magadra, akkor neked is lenne esélyed a jó pasiknál. Szerintem csak irigy vagy.
2010. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
ez hülye duma, hogy irigy.
2010. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
Én is ez a kategória vagyok, csak fiú. Én meg pont a "rendes" lányoktól szoktam kosarat kapni, pedig állítólag helyes vagyok. A kérdésedbe meg benne van a válasz, azért hajt sok fiú a ribancokra mert könnyen megkapják őket.
2010. febr. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
45%
Én is remléem, hogy ez a k*rva szezon nemsokára lejár már. És tudjátok mi a legroszabb? Az, hogy a paik már nem tesznek különbséget. Az egész női nemet, ezekkel a szánalmas üresfejű k*csögökkel azonosítják. És mi, akik szeertünk olvasni, meg normális dolgokat csinálni, és nem röhögünk ki minden második embert, velünk mi lesz? Mert én nem azt mondom, hogy nekem most hűdenagyon kell egy pasi, csak majd a jövőben (14 vagyok) nekem is kell bajd egy barát. Jajj anyám! Nem tudom, hogy meddig lesz még ez divat, de már nagyon elegem van belőlük. Egy kib*szott barátom nincs a suliban, mert akárhányszor rájuknézek, hányingerem lesz, és azt kívánom, hogy bárcsak ne lenne törvényellenes a baseball ütővel történő támadás...
2010. febr. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

"Ha adnál magadra, akkor neked is lenne esélyed a jó pasiknál. Szerintem csak irigy vagy."

Na biztos ez is egy..... Mert ugye egy okos lány nem lehet szép. Vagy neked csak attól szép valaki, hogy műkörme, mert egyenesre vasalt haja van?

2010. febr. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ennyi rinyát...attól hogy valaki nem a könyvet bújja naphosszat és még csinos is és nőies, attól még nem ribanc. Még jó, hogy ezek kellenek a pasiknak. Akivel meg is lehet jelenni és akit elirigyelnek tőle.
2010. febr. 20. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!