Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Sorry kicsit hosszú!

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek másfél éve van barátja.A lány a munkatársam és december vége óta beszélünk!Egy műtét miatt otthon voltam 5 hetet és ezalatt az idő alatt elkezdtünk msnezni,flörtöltünk...stb!Minen témát kibeszéltünk és amennyire lehet teljesen kiismertük egymást msn-en, mint ahogy egy kezdődő kapcsolatnál szokás.Már ott tartottunk, hogy feltette a kérdést, mi lenne ha szakítana a barátjával...!Előtte megtudam, hogy nem boldog és nem tudja, hogy szerelmes-e(sztem ha valaki nem tudja akkor az már nem szerelmes, vagy legalábbis már csak alig...)!Na a lényeg, hogy éjszakákba nyúlóan beszéltünk, volt hogy egész nap stb. Ő is és én is boldogok voltunk és jól éreztük magunkat egymással.De egy nap a barátja megtalálta az egyik képet a lomtárában amit én küldtem neki, és jó nagy botrányt csapott.Le kellett törölnie msn-ről stb. Utána kétszer bementem a munkahelyünkre miközben dolgozott és ott beszélgettünk, elmentünk ebédelni. Teljesen látszott rajta, hogy többet érez irántam...zavarban volt, elpirult...stb. Én határozottan megmondtam neki, hogy nagyjából tudom hogy érez és, hogy nem szeretném ha abbahagynánk az ismerkedést. Ő azzal védekezett, hogy szerelmes amit persze nem hittem el...!Azóta már beszéltünk skypeon, mindenféléről, flörtöltünk is...!Kiderült, hogy rengeteg gondol rám, többet mint a barátjára! Egyik nap bementem hozzá ebédidőben aztán elindultam haza. Mielőtt hazamentem volna még nézelődtem és mikor felszálltam a buszomra, kaptam egy visszahívós smst tőle.Visszahívtam és kiderült azt szeretné ha visszamennék elé és munka után elmennénk valahova. Csak a westendbe ültünk be, mert neki minden más randinak minősült volna. 6tól voltunk együtt és végig jól elvoltunk. Az elején kicsit fáradt volt de aztán felélénkült. Végül fél 10kor kikísértem az árpádhídra és hazaindultunk mindketten. Másnap direkt nem kerestem, de nem kellett sokat várni küldte az smst.Visszahívtam és megkérdeztem hiányoztam-e...azt mondta igen ezért küldte az üzit...!Másnap küldtem neki egy sms-t hogy találkozzunk, de kiderült, hogy a pasija olvasta el és megint botrány lett. Természetesen meg lettem fenyegetve meg stb...de az nem érdekel. Sokmindent megér nekem a lány. Amúgy nekem is van bnőm, de már nem vagyok szerelmes és közel a szakítás. Megcsalni nem akarom, már ettől is lelkiismeretfurdalásom van...! Viszont nem tudom mit lépjek a másik lánnyal, mert ő folyamatosan megváltoztatja a dolgokat. Egyik nap folytatni akarja, aztán egyik-percről a másikra már nem...meg sajnálja a barátját...!Beismeri, hogy többet érez, hogy jó velem, hogy hiányzok neki mégis mindig bizonytalan. Mit tegyek hogy ez megváltozzon? Ne foglalkozzak vele, és várjam meg mi lesz a vége? Vagy törődjek vele tovább(sokszor megleptem valami aprósággal amit korábban említett...), legyek ott amikor kellek és majd lesz valami? Nem tudom mit csináljak! Normális válaszokat lécci...!
2010. febr. 9. 15:06
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Ha kell a no, akkor harcra fel! Az eroseke a vilag! Kapd el a hajat (na ne epp annyira) es csokold meg! Ha visszautasit, akkor menj tovabb! De abban az esetben is par napon belul hivni fog, mert a nok nem a nyimnyam fiukat szeretik.
2010. febr. 9. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!