Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Tanácstalan vagyok! Sorry kicsit hosszú!

Figyelt kérdés
Van egy lány akinek másfél éve van barátja.A lány a munkatársam és december vége óta beszélünk!Egy műtét miatt otthon voltam 5 hetet és ezalatt az idő alatt elkezdtünk msnezni,flörtöltünk...stb!Minen témát kibeszéltünk és amennyire lehet teljesen kiismertük egymást msn-en, mint ahogy egy kezdődő kapcsolatnál szokás.Már ott tartottunk, hogy feltette a kérdést, mi lenne ha szakítana a barátjával...!Előtte megtudam, hogy nem boldog és nem tudja, hogy szerelmes-e(sztem ha valaki nem tudja akkor az már nem szerelmes, vagy legalábbis már csak alig...)!Na a lényeg, hogy éjszakákba nyúlóan beszéltünk, volt hogy egész nap stb. Ő is és én is boldogok voltunk és jól éreztük magunkat egymással.De egy nap a barátja megtalálta az egyik képet a lomtárában amit én küldtem neki, és jó nagy botrányt csapott.Le kellett törölnie msn-ről stb. Utána kétszer bementem a munkahelyünkre miközben dolgozott és ott beszélgettünk, elmentünk ebédelni. Teljesen látszott rajta, hogy többet érez irántam...zavarban volt, elpirult...stb. Én határozottan megmondtam neki, hogy nagyjából tudom hogy érez és, hogy nem szeretném ha abbahagynánk az ismerkedést. Ő azzal védekezett, hogy szerelmes amit persze nem hittem el...!Azóta már beszéltünk skypeon, mindenféléről, flörtöltünk is...!Kiderült, hogy rengeteg gondol rám, többet mint a barátjára! Egyik nap bementem hozzá ebédidőben aztán elindultam haza. Mielőtt hazamentem volna még nézelődtem és mikor felszálltam a buszomra, kaptam egy visszahívós smst tőle.Visszahívtam és kiderült azt szeretné ha visszamennék elé és munka után elmennénk valahova. Csak a westendbe ültünk be, mert neki minden más randinak minősült volna. 6tól voltunk együtt és végig jól elvoltunk. Az elején kicsit fáradt volt de aztán felélénkült. Végül fél 10kor kikísértem az árpádhídra és hazaindultunk mindketten. Másnap direkt nem kerestem, de nem kellett sokat várni küldte az smst.Visszahívtam és megkérdeztem hiányoztam-e...azt mondta igen ezért küldte az üzit...!Másnap küldtem neki egy sms-t hogy találkozzunk, de kiderült, hogy a pasija olvasta el és megint botrány lett. Természetesen meg lettem fenyegetve meg stb...de az nem érdekel. Sokmindent megér nekem a lány. Amúgy nekem is van bnőm, de már nem vagyok szerelmes és közel a szakítás. Megcsalni nem akarom, már ettől is lelkiismeretfurdalásom van...! Viszont nem tudom mit lépjek a másik lánnyal, mert ő folyamatosan megváltoztatja a dolgokat. Egyik nap folytatni akarja, aztán egyik-percről a másikra már nem...meg sajnálja a barátját...!Beismeri, hogy többet érez, hogy jó velem, hogy hiányzok neki mégis mindig bizonytalan. Mit tegyek hogy ez megváltozzon? Ne foglalkozzak vele, és várjam meg mi lesz a vége? Vagy törődjek vele tovább(sokszor megleptem valami aprósággal amit korábban említett...), legyek ott amikor kellek és majd lesz valami? Nem tudom mit csináljak! Normális válaszokat lécci...!
2010. febr. 9. 15:06
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem...Én 22 éves vagyok a lány pedig 21!
2010. febr. 9. 15:07
 2/11 anonim ***** válasza:
Lépj az ügyben, ha tényleg fontos neked a lány, jöjjél vele össze :)
2010. febr. 9. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit fekezzel. Nem sok ido elteltevel kikristalyosodik minden. Sok idod van meg, fiatal vagy. A nok szeretik a lazabb pasikat. Ne annyira szaladj utana! Szerintem....
2010. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát miután ezt a szerelmes kis regényt elolvastam (öcsém elég sokat gépeltél meg kell hagyni! :) ), én azt mondom legyen egy ideig egy kis szünet, addig rendezd el a te barátnődet (szakítás...stb.), aztán valahogy tartsd a kapcsolatot a csajjal (persze úgy, hogy a csaj barátja ne tudjon róla, magyarul ne bukjatok le megint), beszéljétek meg komolyan hogy ki mit hogyan akar, aztán miután a csaj szakított a barátjával, akkor már oké is a dolog. De azért magadban mindenképpen komolyan gondold át, hogy ez a csaj megéri-e neked. Ha mindenféleképpen ő kell, akkor hajrá. Viszont, nem árt azt sem megtudnod, hogy a csajnak is kellesz Te mindenféleképpen. Ha igen, akkor mehet a "harc" egymásért. XD
2010. febr. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kisse kusza. Nyilvánvaló, hogy a lány nem tudja igazan mit is szeretne. A fickója valószínűleg tiszta ideg az sms-ed miatt és most persze állati féltékeny is (ez a nők nagyreszenek tetszik is). Nehéz dolgod van. Csúnyábbnál csúnyább megoldások jutnak csak az eszembe és nem tudom helyes-e leírnom.... Például újabb és újabb sms-el összetudnád ugrasztani őket (persze csak, ha a csaj nem kérte azt, h ne írjál többé). vagy: Találkozol a lánnyal és igazan szerelmet vallasz vagy elkapod-megcsókolod ... tudom... elég extrémek a tanácsaim de a helyzet is az. Próbálkozz. Kitartást hozza!
2010. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Télleg elég fontos nekem, de eddig folyamatosan nyomultam, viszont nem akarok ráakaszkodni se...!Ha eléggé érdeklem talán rájön, ha kicsit nem foglalkozok vele...csak nehogy félreértse és ő is leszarja...:s!
2010. febr. 9. 15:18
 7/11 anonim ***** válasza:
Miért mindig olyan lányra nyomul valami donhuán akinek van pasija!Sztem ez gusztustalan!Meg a csaj is ha ezt csinálja akkor csak feltűnési viszketegsége van!Van még 4 milliárd nő a Földön, és azok közül is rengeteg szingli, ugyhogy válogass csak!(Ja csak gondolj bele abba, ha a hátad mögött arra a lányra nyomulna valami köcsög, akit szeretsz!)
2010. febr. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Hát igen...az extrém megoldásokra én is gondoltam:)!

A csávótól igazából nem félek, nem az a fajta akitől megijed az ember...szal mehet a harc, ha elég ügyesen csinálom abból én jövök ki jobban! Nem kérte, hogy ne írjak többet, de nem akarom, hogy ennyire közvetlen ok lenni, inkább csak szeressen belém és azért dobja, mint, hogy a sárc dobja az sms miatt...én járnék rosszabbul!


A csók...hát már tervezem:)!Még akarok előtte 1-2 talit.Ha azzal elszarom akkor így jártam...de nem akarom elkapkodni...lassú víz partot mos:D!

2010. febr. 9. 15:22
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekem se esne jól nyílván...de ha most csak azért nem fogok elszalasztani valakit, mert van egy alig működő kapcsolata. Ha nem lenne náluk semmi gáz akkor ez nem történt volna meg...!
2010. febr. 9. 15:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Talizz vele sokat, és úgyis majd kialakul aminek ki kell alakulnia :)
2010. febr. 9. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!