Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Megint tanácstalan vagyok. Mi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megint tanácstalan vagyok. Mi a véleményetek? (hosszú)

Figyelt kérdés

Adott egy 18 éves csaj, és egy 21 éves pasi. Nehéz minden körülményt figyelembe véve leírni a történetet, a lényeges dolgokat nem hagyom ki semmiképp! Szóval, ami talán kevésbé lényeges mint a többi elem, hogy mindketten halak vagyunk. Talán emiatt, talán más miatt úgy érzem hogy összeér az auránk. Tehát mikor társaságban vagyunk azt mondják, olyan, mintha már jártunk volna v. ilyesmi, mert úgy viselkedünk egymással.. Szóval áprilisban ismertem meg a csajt, azóta kb 15x találkoztunk. Még elég kezdő vagyok a csajozás terén, és ezt ő is tudja mert igyekeztem a gyenge oldalam is megmutatni, mert pont a depresszióból jöttem ki lassan de biztosan, mikor megismerkedtünk. Még a harmadik talin azt mondta, hogy nem olyan vagyok mint a többi pasi, hanem különleges. Nagyon fura volt az egész. Azt mondta, nagyon hasonlók vagyunk, szinte ugyanolyanok. És ez nem válasz volt egy kérdésemre, csak úgy mondta, mint aki rádöbbent. Annyi a lényeg, hogy azóta egyszer mondtam hogy járni akarok vele, amire azt mondta, hogy a barátot látja bennem. Mondtam, hogy én viszont nem, szóval függesszük fel a dolgot. Azóta már többször átjött, összejött egy barátommal hogy féltékennyé tegyen, és mikor házibuli volt, megkért hogy kísérjem fel az emeletre a táskájáért, de nem vettem a lapot. Elég nagy hiba volt, de már bőven ittam, és rá sem számítottam. Úgy éreztem hogy van köztünk szexuális feszültség, mert folyton egymás közelében voltunk, és törekedtünk rá hogy egymáshoz érjünk. Rá két nappal felhívtam hogy talizzunk, egy órán belül már sétáltunk is. 15 perc után megpróbáltam lekapni, de nem engedte. Utána még több mint 3 órát voltunk együtt, volt hogy nem is nagyon volt téma, de nem támadt mehetnékje a csönd ellenére. Mikor kérdezgettem, miért nem szeretné ha összejönnénk, azt mondta hogy túl sokat csalódott pasikban, és nem érzi azt a pluszt bennem, ami ahhoz kéne hogy járjunk. Mikor elbúcsúztunk kérdezte, hogy milyen parfümöt használok, merthogy az a kedvence. Elbohóckodtam.

Mikor mentem kérdezte, hogy fogom e hívni. Mondtam hogy nem. 4 nap múlva egy helyen álltunk vagy 15-en barátokkal, a beszélgetésbe belefeledkezve vettem észre hogy ott beszél valakivel, pedig nem szokott abba a társaságba járni. Aztán odajött köszönni, és ott is maradt mellettem, akkor mondták hogy van köztünk valami szikra, amit nem lehet nem észrevenni. Na mindegy, rá egy 10 percre berosszultam a piálás miatt, és nekiálltam róka családot kergetni. Mikor a spanok nyígtak ahogy borultam, egyedül a társaságból rájuk pirított, hogy ne csinálják már, és hozzanak zsepit meg ilyesmik.

Ehhez képest megint két nap eltelt, este buli. Gondoltam elmegyek, de a helyre nem mentem be. Közben egy barátom akivel menni szoktunk találkozott vele, és kérdezte tőle, hogy hol vagyok, és hogy jövök e. Mondta hogy igen, erre kérdezgette, hogy de mikor?!

Én érzem, hogy barátságnál több kötelék van köztünk, és ezt a tetteivel ő is aláírja, csak nem tudom, mit várjak! Két hét múlva költözöm haza, és akkor 35 kilóméterre lakunk majd, és sokkal ritkábban fogunk találkozni, szóval szerintetek mit kellene csinálnom, hogy ebből egy jó kapcsolat legyen? Köszi, hogy elolvastad, és előre a választ is!


2009. aug. 17. 08:59
 1/8 A kérdező kommentje:
Kis kiegészítés: nincs neki komoly pasi, jelentkező a láthatáron, csak pl bulikon közberajongják a srácok, szóval csak én vagyok mezőnyben.
2009. aug. 17. 09:06
 2/8 A kérdező kommentje:
A legfontosabb, és erre a kérdésre mindenképp szeretnék összpontosítani, hogy kezdjek-e vele újból találkozgatni, hívjam-e, (milyen gyakran?) vagy várjam hogy megint magától kerüljön elő?
2009. aug. 17. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
60%
Apám... Ez legyen az életben a legnagyobb gondod! Nem olvastam el, mert k*rva hosszú, viszont remélem nem lesz nagyobb gondod mint a nők...
2009. aug. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint, a lánynak tényleg nincsen szüksége most senkire, a már általad is elmondott csalódások miatt. Társaságra vágyik, és ezt tőled kapja meg, hiszen téged ismer, benned bízik, és a barátjának tekint. Viszont, ha tudod, és ő is tudja, hogy számára nem csak mint barát, hanem egy kapcsolat kezdete is lenne kettőtök ismeretségéből. De ő ezt nem akarja. De ha nem akarja, akkor gondolom felmerült benned a kérdés, hogy miért mindig téged talál meg, és tőled kér olyan dolgokat, amiket nem kéne? (Kísérd fel a szobába a táskájáért.)

Tudod, néha a megoldás egyszerű, hiszen egy kapcsolat megszakadhat, de a barátság az mindig többet bír ki. Ezért is tanácsolom, hogy inkább mondj NEM-et, mégha rosszúl is esik, és a szíved megszakad érte, mert az nem fer, hogy Te mindent, Ő meg semmit.


Remélem tudtam segíteni?

Sok sikert!

2009. aug. 17. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!

Nem mondanám, hogy mindig engem talál meg. Legalábbis szívességeket nem kér. Azt, hogy kísérjem fel a táskájáért, egy házibuliban én keringőre hívásnak tudom értelmezni, mintsem hogy az üres emeletre valóban csak a táskájáért kellene felmennem vele.

Az utolsó soraidban írottak szerencsére már megvoltak mint tanulság, szóval kihasználni nem hagyom magam! Ő is annyit invesztál az egészbe mint én. Legalábbis egy koncert helyett amiről két hete beszélt + 1x van egy évben helyette velem sétál (a barátnői bent vannak), ő veszi a piát, nem sajnálja a cigit, kb. ugyanolyan anyagi helyzetben lehetünk.


Meg tudod mondani, mi az a szövegben, amiért ez csak barátság lehet?


Amúgy aznap este, mikor próbáltam megcsókolni, akkor kérdezte hogy legközelebb mi lesz, ha találkozunk. Azt mondtam neki, hogy ugyan ez. A többit olvastad!

2009. aug. 17. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem sértésnek akartam ezeket a dolgokat írni, hanem azért mondtam, mert ha valóban össze akarna veled jönni, akkor már megtette volna. A táskás dolggal kapcsolatban a véleményem azon részét kívántam kifejteni, ahogy te fejezted ki magad "keringőre hívott". Ezzel egyet is értek, de ennek ellenére mégsem jön össze veled? Akkor valaminek kell lennie!

Elhiszem, hogy ugyanazon körben mozogtok, hiszen nem minden lány várja el egy fiútól, hogy fizessen helyette. Én is úgy vagyok, hogy ha én hívok akkor én fizetek, meg amúgyis, úgy érzem, hogy nekem is kell. Szóval, nem azért írtam, hogy lebeszéljelek.

Őszintén, szerinted sikerülne vele összejönnöd, hiszen te magad írtad, hogy mi tévő légy?!

2009. aug. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Egy komoly fegyverem van: A magamba vetett hitem.

Ez pedig úgy érzem, mindent elsöprő, szóval túl könnyen nem adom fel. Ő most arra várhat, hogy elraboljam a szívét. Úgy mértem fel, hogy csalódott bennem mert többet akart kapni.

Nem tudott még pontosat kitalálni, szóval szélsőségesebb érzelmekre lesz szükség. Mivel két hét és költözöm nem fog tovább húzódni a dolog, ha nem jövünk össze, egyszerűen napi 10 csajt szólítok le, és jó sokat kipörgetek, ha megint találkozok egy olyan szívdobogtató szépségű, fantasztikus értékrenddel és az enyémmel párhuzamos célokkal rendelkező lányt, akkor tudjak vele mit csinálni. Ez van, nem csak ilyen csajoknál kellett volna kapcsolni, hanem az összes lehetségessel kavarni, hogy ilyenkor tudjak lépni. Ilyen a világ :)

2009. aug. 17. 14:04
 8/8 anonim ***** válasza:
az biztos hogy vonzódik hozzád, azért is látják a többiek is azt a szikrát, meg te is írod, hogy biztos vagy benne, hogy valami van. csak a csalódások miatt amit mondott, nem akar kapcsolatot. én is így vagyok jelenleg, pedig van olyan srác a baráti társaságomban aki nagyon bejön meg jó haverom, meg én is tetszek neki, de kapcs.ot nem akarok mostanában. de azt értékeld, hogy legalább őszinte és nem húzza az agyadat.
2009. aug. 17. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!