Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj volt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj volt az, hogy féltékeny vagyok? Tanácstalan vagyok. Nem érzem magam annyira hibásnak Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
A történet: A mostmár volt barátomnak előttem volt egy három éves kapcsolata, a lány azt mondta,hogy ki akarja magát élni...elhagyta a fiút. Amikor a fiúnak lett egy bnője, akkor a lány visszasírta magát, tönkretett egy kapcsolatot, aztán 3-4nap múlva a lány ismét elhagyta, ez mégegyszer megtörtént. Aztán összejött velem.Minden csodálatos volt, hamar szerelmesek lettünk egymásba, talán egy hét alatt.Aztán a lány,mikor tudomást szerzett rólam, akkor levelet írt neki, msn en írt neki, egész nap csörgette, fölhívta, egyik délután a páromnál voltam, és a csaj beállított..elvileg a tételeiért jött, párom szerint békülni.Semmit nem szóltam. Aztán most, a lány ugyan ott bulizott, ahol mi, a párom mondta,hogy elmegy megkeresi a barátját. Észre vettem,hogy visszajött, ezért gondoltam,oda megyek hozzá, mire odaértem, addigra a lánnyal táncolt..ugye ezen megsértődtem, összevesztünk, és le lettem oltva,hogy mire jó ez stb...Mondtam neki,hogy nagyon szeretlek, és féltelek.Nagy nehezen kibékültünk, erre mondja,hogy kimegy lehiggadni..én sírtam, odajött az osztálytársam (fiú) és kérdezte mi a baj, mondta,hogy menjünk ki a teraszra,beszélgessünk, erre kimegyek, a lány megint ott áll mellette nem szóltam semmit, erre az osztálytársam megkérdezte,hogy ő mit csinálna fordított helyzetbe, erre otthagyott én utána futottam,megbeszéltük, kibékültünk azt mondta,hogy imád. Haza kellett mennem, dolgom volt, és megbeszéltük,hogy este elmegyek hozzá. Délután jött az sms,hogy ma ne talizzunk, fáradtak vagyunk a haverommal akarok lenni. Fölhívtam, ezen összevesztünk,mert én egész délután engesztelő vacsit csináltam, és rosszul esett,hogy lerázott.végül,megbeszéltük,hogy másnap keresni fog. Aznap éjfél körül csörgött a telefon, a volt barátom HAVERJÁNAK A BARÁTNŐJE HÍVOTT...hogy össze fognak megint jönni a volt barátnővel, szal vége...azért mert én féltékeny voltam.Másnap reggel fölhívtam,mondta,hogy szeret, de a volt barátnőjével a féltékenysége miatt szenvedett és nem akarja ezt megint. Mikor megkérdeztem,hogy honnan tudja,hogy nem tudok változtatni azt mondta,hogy a volt barátnője sem tudott változtatni, mikor mondtam,hogy én nem ő vagyok, arra annyit mondott, hogy úgy gondolja,hogy az exe tud változtatni a dolgokon, és bebizonyította neki,hogy szereti...megkérdeztem,hogy én nem bizonyítottam eleget? a válasz az volt,hogy de igen...erre nagyon ideges lettem,és letettem a telefont.Mostanában nagyon sokat szenvedtem, ezt nagyon jól tudja a volt barátom is..de akkor miért kellett még erre egy lapáttal tenni?Mit tegyek?
2010. aug. 23. 18:55
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Talán olvass néha.
2010. aug. 23. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Hát ilyenek a pasik, látszik nem heverte ki teljesen a volt barátnőjét :( Sajnállak,mert nállam is szinte ugyanaz a helyzet :S Hagyd ott, ne szenvedj miatta, nekem is ezt kéne tennem...
2010. aug. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nincs szükségem a hülye válaszaidra.. ha nem tudsz értelmes választ írni,akkor ne írkálj ide nekem
2010. aug. 23. 19:04
 4/13 A kérdező kommentje:
De nagyon nagyon szeretem:(
2010. aug. 23. 19:05
 5/13 Timi: ) ***** válasza:
100%

Én is így reagáltam volna a helyedben,szerintem a pasid sem zárta még le egészen azt a kapcsolatot az exével,túl hamar jöttél" te neki,valószínűleg vacilált,hogy ki mellett döntsön.

A jeleket jól vetted le,miközben ő dönteni akart,hogy nah mi is legyen,,,

ő ezt a féltékenységet kifogásnak mondta.Nem tudott jobbat kitalálni.

Ezért azt mondom,ez a pasi maga sem tudja mit akar,mellette csak szenvednél,nem foglalkozik veled eleget,kicsit magának való,nehéz lesz,de el kell felejtened.(szerintem nemsokára az exe mellett lesz)

Én ezt tenném,mert sokkal jobbat érdemelsz,nem reagáltál semmit sem túl/sem rosszul.

23/L

2010. aug. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
De nem értem,hogy akkor miért mondta azt,hogy engem szeret,miért játszott velem???Amíg nem találkozott az exével minden rendben volt köztünk.. minden nap keresett..még ma reggel is azt mondta,hogy engem szeret
2010. aug. 23. 19:12
 7/13 anonim ***** válasza:
27%
nem olvastam el, elég a kérdés: a féltékenység mindig baj, mindig megöli a kapcsolatot, és mindig a féltékeny fél a hibás...ennyi
2010. aug. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Timi: ) ***** válasza:
100%

Amíg nem találkozott az exével minden rendben volt köztünk."

Mert az exe bekavart,mert érez még iránta valamit,és nem tudott dönteni,és szerintem még mindig nem is tud,ezért ha te vagy,neked mondja szeret,de szerintem az exével is vannak függőben" ott dolgok,túl hamar lépett új kapcsolatba veled,lezáratlan maradt nekik a kapcsolat,sajnos te vagy aki szenved emiatt,nehéz,de el kell felejtened,mint írtam a fentiekben már,sajnálom nagyon,de inkább légy magadban,mint egy olyan fiúval akinek a szíve az exéhez még visszahúz néha.

2010. aug. 23. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
77%
Sajnos mi nők nagyon buták vagyunk mert sokszor elhiszünk mindent, ami egy kívülállónak teljesen egyértelmű! Nem a féltékenység miatt szakított veled hanem mert még azt hiszi az exe megtud változni és majd olyan lesz mint régen.Ami megint csak egy elbaszott dolog mert semmi sem lesz olyan mint régen. Szval ez csak kifogás volt.Valószínűleg most összejönnek, a csajnak is akkor lesz hirtelen fontos a fiú mikor lesz neki más és látja hogy boldog. Sztem nem lesz jó kapcsolatuk és szakítani fognak rövid időn belül. Te meg legyél eszednél és ne foglalkozz vele, képes volt eldobni egy olyan ember miatt akiben már csalódott. Én is féltékeny típus vagyok , távkapcsolatban élek,de nem vagyok féltékeny nem ad rá okot és megtanított arra hogy bízzak meg benne.
2010. aug. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

megértem h féltékeny voltál.ilyen esetben én is az lettem volna:S és nagyon sz@rul esett volna az biztos:S

sztem próbáld el felejteni,jobbat érdemelsz.

2010. aug. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!