Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ekkora baj volt az,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj volt az, hogy féltékeny vagyok? Tanácstalan vagyok. Nem érzem magam annyira hibásnak Kicsit hosszú

Figyelt kérdés
A történet: A mostmár volt barátomnak előttem volt egy három éves kapcsolata, a lány azt mondta,hogy ki akarja magát élni...elhagyta a fiút. Amikor a fiúnak lett egy bnője, akkor a lány visszasírta magát, tönkretett egy kapcsolatot, aztán 3-4nap múlva a lány ismét elhagyta, ez mégegyszer megtörtént. Aztán összejött velem.Minden csodálatos volt, hamar szerelmesek lettünk egymásba, talán egy hét alatt.Aztán a lány,mikor tudomást szerzett rólam, akkor levelet írt neki, msn en írt neki, egész nap csörgette, fölhívta, egyik délután a páromnál voltam, és a csaj beállított..elvileg a tételeiért jött, párom szerint békülni.Semmit nem szóltam. Aztán most, a lány ugyan ott bulizott, ahol mi, a párom mondta,hogy elmegy megkeresi a barátját. Észre vettem,hogy visszajött, ezért gondoltam,oda megyek hozzá, mire odaértem, addigra a lánnyal táncolt..ugye ezen megsértődtem, összevesztünk, és le lettem oltva,hogy mire jó ez stb...Mondtam neki,hogy nagyon szeretlek, és féltelek.Nagy nehezen kibékültünk, erre mondja,hogy kimegy lehiggadni..én sírtam, odajött az osztálytársam (fiú) és kérdezte mi a baj, mondta,hogy menjünk ki a teraszra,beszélgessünk, erre kimegyek, a lány megint ott áll mellette nem szóltam semmit, erre az osztálytársam megkérdezte,hogy ő mit csinálna fordított helyzetbe, erre otthagyott én utána futottam,megbeszéltük, kibékültünk azt mondta,hogy imád. Haza kellett mennem, dolgom volt, és megbeszéltük,hogy este elmegyek hozzá. Délután jött az sms,hogy ma ne talizzunk, fáradtak vagyunk a haverommal akarok lenni. Fölhívtam, ezen összevesztünk,mert én egész délután engesztelő vacsit csináltam, és rosszul esett,hogy lerázott.végül,megbeszéltük,hogy másnap keresni fog. Aznap éjfél körül csörgött a telefon, a volt barátom HAVERJÁNAK A BARÁTNŐJE HÍVOTT...hogy össze fognak megint jönni a volt barátnővel, szal vége...azért mert én féltékeny voltam.Másnap reggel fölhívtam,mondta,hogy szeret, de a volt barátnőjével a féltékenysége miatt szenvedett és nem akarja ezt megint. Mikor megkérdeztem,hogy honnan tudja,hogy nem tudok változtatni azt mondta,hogy a volt barátnője sem tudott változtatni, mikor mondtam,hogy én nem ő vagyok, arra annyit mondott, hogy úgy gondolja,hogy az exe tud változtatni a dolgokon, és bebizonyította neki,hogy szereti...megkérdeztem,hogy én nem bizonyítottam eleget? a válasz az volt,hogy de igen...erre nagyon ideges lettem,és letettem a telefont.Mostanában nagyon sokat szenvedtem, ezt nagyon jól tudja a volt barátom is..de akkor miért kellett még erre egy lapáttal tenni?Mit tegyek?
2010. aug. 23. 18:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

engem meg a haverjai miatt hagyott el...mert mondta h még sincs ideje egy bnőre, a haverjai neki fontosabbak(ja persze mert velük tudott füvezni is..velem meg nem).természetesen én már nagyon bele estem..úgy tűnt h ő is belém...de tévedtem,félre ismertem nagyon ,nem is szeretett soha..hiába mondta .nem szavakkal kellene bizonyítani hanem tettekkel.

nagyon nehezen tudtam elfelejteni:S

2010. aug. 25. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Orálkulum ***** válasza:

"Sajnos mi nők nagyon buták vagyunk mert sokszor elhiszünk mindent, ami egy kívülállónak teljesen egyértelmű! Nem a féltékenység miatt szakított veled hanem mert még azt hiszi az exe megtud változni és majd olyan lesz mint régen.Ami megint csak egy elbaszott dolog mert semmi sem lesz olyan mint régen. "

Éljen-éljen! Itt van a kutya elásva. A srác kb. úgy lehetett vele, hogy szerette az ex-ét, de az kikészítette. Biztos neki sem lehetett könnyű meghozni a döntést, de hogy utána ennyiszer összejöttek, meg szétmentek az egyértelműen arra utal, hogy nehezen zárják le ezt a kapcsolatot, te pedig rosszkor voltál rossz helyen. A srác kb. az összes íratlan szabályt megszegte. Amit leírtál, az alapján teljesen normálisan reagáltál erre a szitura, és egy pillanatig se gondold, hogy ez másként alakult volna, ha csak csöndben tűrsz, és szenvedsz.

Fel a fejjel, lesz majd másik. :)

2010. aug. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is normálisan reagáltál a szitura, csak arra kéne valahogy rávezetned, hogy neki ez fordított esetben hogy esne. Ott van a bolt barátnő akivel évekig együtt volt, az utóbbi két kapcsolatát tönkre tette, és nagyon úgy néz ki, hogy most sem lesz ez máshogy... Mit szólna, ha mindezen neki kéne végig mennie... nyilván egy cseppet sem lenne féltékeny ugye??

Én szimplán megmondanám neki, hogy vagy kitörli az exét az életéből, vagy én tovább állok. Itt már az sem érdekelne ha az exét választja! Iszonyatosan rosszul és bántó módon reagálta le a találkákat, ezek után nem tudom mit vár! Ne te érezd magad rosszul, te jól reagáltál, vagy legalább is érthető úgy érintett a dolog, ahogy... itt a húnyó csak próbálja rád terelni. Te vagy a hibás ezért, azért, amazért... Tedd meg neki azt a szívességet, hogy válaszút elé állítod, különben még sokáig fog terrorizálni, hogy te hagyd el őt! Ha valakit szeretek, aki ráadásul tudja, hogy a volt párom képes tönkre tenni a kapcsolataimat, akkor tűzön vízen át azon vagyok, hogy távol tartsam a kapcsolatunktól azt az embert. Nem hogy a barátnőm szeme láttára táncoljak vele!!!! Nem a féltékenység tette tönkre az előző kapcsolatait sem, hanem az, hogy még mindig azt a lányt szereti a párod, és nem hajlandó tőle elszakadni!

2010. aug. 25. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!