Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem is szeret? Bővebben lenn.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem is szeret? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés
Barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Utóbbi időben észrevettem, hogy ő lustább annál, hogy velem legyen. Pl sok ideig nem találkozunk, amikor mégis, akkor ha lenne lehetőség pl 1 órával korábban összefutnunk, akkor inkább tovább alszik. Nem megyünk el étterembe, vagy hasonló helyekre mert "másra gyűjt" és nem hagyja hogy én fizessek. Tudom, hogy a virtuális dolgoknak nincs jelentősége, de még tavaly kiírtam valamit msnen, amire szokás az ember párjának írni valamit, ezt ő is tudja, de velem kapcsolatban nem írt ki még soha semmit, másról meg simán. Pl egyik lány ismerősének valami baja volt, egyből kiírta hogy jobbulást, nekem soha. És fizikailag is egyre kevesebbet mutatja ki, hogy szeret, szinte mindennap vitatkozunk. Kérlek normális válaszokat írjatok.
2010. febr. 6. 20:36
 1/5 anonim ***** válasza:
én nem mondhatok itéletet. de ennek a kapcsolatnak semmi értelme, neharagudj! egy normális társi viszony olyan hogy mindkét félnek ragaszkodnia kell egymáshoz,és ugyanannyira szeressék egymást. Ugyanúgy keressék fel egymást. Szerintem a legcélszerűbb ha leültök beszélni erről az egészről. jobb ha most lesz vége, mint akkor mint amikor gyereked van tőle. sok sikert! --Chocky--
2010. febr. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az első hozzászólónak igaza van,benne a lényeg se több se kevesebb
2010. febr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az igazság fájdalmas, de ez a fiú nem szerelmes már. Szerethet attól még, de több mint fél éve ugyanígy kezdődött minden az én 3 éves kapcsolatomban is. A pasi persze szakított, mivel én besokalltam és döntésre kényszerítettem. Tedd ezt te is! Túléltem és jobb is így, hiszen megcsalt, mint utóbb kiderült. Ne hagyd, h idáig fajuljanak a dolgok! Legyél kitartó!
2010. febr. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahogy elkezdtem olvasni amit írtál, egyre jobban ismertem magamra a történetben.. Ugyan ebben a cipőben járok, hiszed vagy nem.. Ugyan ez a helyzet kb nálunk is.. És én is tanácstalan vagyok.. :(
2010. febr. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom jól, hogy ő nem csalna meg, meg nemrég egy szülinapi bulin ki is öntötte nekem a szívét, hogy mennyire szeret, de ez nem látszik meg rajta. Akik ismernek minket, mondják, hogy ne szakítsak vele hanem tegyek ezt-azt, de vagy én nem teszem meg, vagy hatástalan.
2010. febr. 7. 10:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!