Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem szeret? Vagy csak idő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem szeret? Vagy csak idő kell? olvassátok el légyszíves! (bövebben lenn)

Figyelt kérdés

Múlthét pénteken össze vesztem a párommal, elég durván. Nemtudom mi ütött belém, de nagyon ideges lettem, amiért nem tartotta be az idéretét. Bár nem nagy igéret, nem kellet volna hisztiznem.. (azt mondta jön 6ra, erre 6kor felhiv, hogy mégse mert találkozik 2 haverjával, igy csak 9re jön.) Mikor megjött elkezdtünk veszekedni, hogy nem jött hatra, lekevertem neki egy pofont, ő vissza ütött. Aztán fél óra múlva ki is békültünk.. vagyis úgy tűnt. Pár napja meginn összevesztünk, és ideges lett, ezért 1 napra kórházba vitték. Ma szakított velem. Mondta, hogy ez a péntek nagyon betett neki, és hogy talán 1 idő múlva újra egymásra találunk. És még azt mondta, hogy az (pénteki) incidens után már nem szeret nagyon. Ma találkozunk este 8kor. Nem szeretném elvesziteni!:( Szerintetek csak idő kell neki, vagy már nem szeret? Hogy tehetném rendbe? És mit mondjak neki, hogy gyözzem meg ma mikor találkozunk, hogy velem maradjon?

én L/16.

Ö F/21


2010. ápr. 16. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez egy rossz kapcsolat, főleg az ütögetős része....felejtsd el, szerintem.
2010. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát ha éppen vacsorára jött volna és kihült az étel stb., akkor lehet én is lekevertem volna egyet...
2010. ápr. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Most először volt ilyen...

Aznap eléggé magam alatt voltam, ezen kívül is.

Pedig nagyon imádtuk egymást. csütörtökig :(

De mit tehetnék?? Elfelejteni nem fogom. Újra vele szeretnék lenni! Könnyű mondani, hogy felejtsd el. De ez nem ilyen egyszerű. Nekem ő a mindenem!

További értelmes válaszokat várok!

2010. ápr. 16. 15:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az legalább jó, hogy látod hogy hülye voltál. Egyébként szerintem legyél türelmes, ne eröltesd. Ha kórházban volt akkor télleg komolyan bekattant ettől, szal kell egy kis idő, vagy több.
2010. ápr. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szerintem az,hogy egy férfi megüt egy nőt az sem szép dolog de ha még a nő provokálja akkor megérdemli!!Hohy jösz te ahoz,hogy megüsd te tudod mennyire lealacsonyitó az egy férfinak??Ezt többet ne csináld!!Ha viszont visza akarod kapni akkor kérj bocsánatot elöszö4

Utánna pedig az,hogy a barátaival akart lenni ne legyen oűk arra,hogy ideges legyél hiszen felhivott és szolt!

Az rosszabb lett volna ha este 9 kor állit oda ugy,hogy nem szol!NE AKARD KISAJÁTITANI MERT AZ EGY IDŐ UTÁN MEGFOLYTJA hagy neki teret(tudom én is végig mentem ezen és én hagytam és most van egy három hónapos kisfiunk!)Mond el neki hogy szereted és,hogy fontos neked és ezentul más lesz!és miért lesz más?Mert hagysz neki teret!

Ügyes légy!!!!!!!!DRUKOLOK!!

2010. ápr. 16. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!