Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok olvassátok légyszíves....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok olvassátok légyszíves. Baj ha ilyen vagyok? Bővebb lennt.

Figyelt kérdés
Az nagyon gáz ha kicsit zárkózott vagyok és ha olyan lánnyal beszélek aki tetszik akkor zavarba jövök- nem merek semmit mondani meg ilyenek- ? Egyfolytába a gép előtt ülök de ha lenne valakim akkor nem tölteném minden időm a gép előtt.Kicsit össze vagyok zavarodva belül,egyfolytába idegeskedem azmiatt hogy akibe beleszeretek elérhetetlen számomra. 14/f
2010. jan. 1. 01:58
 1/10 anonim ***** válasza:
40%
Úgy érted kocka vagy ? :DDDD Ha nem a gép előtt ülnél folyton, ahogy írod, akkor talán lenne vkid.
2010. jan. 1. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
ok okozat > azért ülök a gép előtt mert nincs senkim bulizni meg nagyon szerintem nem kéne még.Különben meg rám se néz senki.Nem értem :S
2010. jan. 1. 02:28
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Értem én, de ez fordítva is igaz.Ha nem mozdulsz ki, tehát nem mész emberek közé, egyedül vagy, akkor kevés az esélye annak, h egy másik emberrel megismerkedj.Amúgy nem kell rögtön bulizni vagy diszkóba menni, ott amúgy is 90%-ban csak k-urvákkal lehet megismerkedni :D
2010. jan. 1. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

ha úgyis ott ülsz, imserkedj a neten!

és is béna voltam élőben a csajokkal, de így távolról jól ment. eddigi öszes nőmet neten (vagy telon) ismertem meg!

de már élőben is laza vagyok velük.

és rengeteg csajozási módszert is olvashatsz a neten, hogy ügyesebb legyél! ;)

hajrá!

2010. jan. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem baj ha nem vagy egy nagydumás nagymenő, szerintem egy normális csajnak nem is olyan kell. De ha két szót se tudsz szólni, nem jársz el sehova akkor marha unalmas lehetsz. Már az is megteszi ha hetente néhányszor elmész a térre a haverokkal, vagy hétvégenként beültök valahova dumálni. Csak ne mindig a gép előtt legyél. Úgy sosem lesz csajod.
2010. jan. 1. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat :)
2010. jan. 1. 02:48
 7/10 A kérdező kommentje:
hát nem szószerint egyfolytába a gép előtt ülök.Minden nap motorozok szinte.csak nem is tudom ha neten írok valakinek (lánynak)utána a valóságba rá sem merek nézni . nem tudom mi van velem :S
2010. jan. 1. 02:52
 8/10 anonim ***** válasza:
90%
Nincs gyakorlatod.Túl kell esni a kezdeti nehézségeken, aztán majd már menni fog.Nincs mitől félned, mivel nincs veszíteni valód, legföljebb nem jön össze a dolog és szereztél egy tapasztalatot!! Sok sikert!!
2010. jan. 1. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Első sorba ne csak a kiszemelt lány miatt mozdulj ki a gép elől! Volt egy ilyen barátom, aki azt mondta, hogy nem kocka és, ha lenne miért kimozdulna..aha amikor jártunk nem így volt! Szerintem lánytól eltekintve nyugodtan menj el ida-oda és érezd jól magad. Legyél társaságba és majd megszokod a lányokkal való beszélgetést. Így lehet, hogy találsz olyan lányt, aki nem lesz olyan elérhetetlen és teteszik is neked!:) L/16
2010. jan. 1. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
köszi szépen :) majd próbálkozok.
2010. jan. 1. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!