Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy már nem szeret?...

Lehet hogy már nem szeret? Bővebben lenn.

Figyelt kérdés

Én már azt sem tudom hogy én szeretem e őt. Vannak Napok amikor az életemet elsem tudnám nélküle képzelni és vannak napok amikor azon gondolkozom hogy jobb lenne-e külön.


A lényeg az az hogy 10 éve vagyunk eggyütt. Úgy érzem nagyon ellaposodott a kapcsolatunk. A szexuális életünk nem nagy szám kb 2 hetente 1x pedig fiatalok vagyunk. Próbálkozom frissíteni a kapcsolatunkat és kezdeményezni de nagyon jön össze. Mikor őt kérdezem hogy mi a baj akkor azt a választ kapom hogy semmi majd ezentúl jobb lessz. Persze nem történik semmi. Sosem volt a férjem egy olyan "Bújós" típus de azért reggelente csókkal ébresztett , este átölelt stb... Most szinte már semmi. Napközben csak kerülgetjük egymást a házban szinte nem is beszélgetünk. Amikor azt kérdezem hogy szeret e még arra az a válasza hogy "hát miért ne szeretnélek". Gyerekünk nincs .Talán meg is csal. Sokszor úgy érzem mintha csak egy haverommal laknék egy fedél alatt. Nem kedveskedik semmivel és hiába van ő nekem magányosnak érzem magam.

Szerintetek jobb lenne elválni?

Persze nyílván nem ez az oldal mondja ki a végleges szót de azért kiváncsi lennék a véleményetekre.

Azt ne írjátok hogy beszéljek vele mert azt már próbáltam.: Nem lehet!

Azt mondja fogalma sincs amiről beszélek stb.......

Ja azt még hozzá tenném hogy igényes fiatal nő vagyok ./ha ez számit valamit/


2009. aug. 9. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Hát igen, eléggé ellaposodott kapcsolat, 10 éve vegytok együtt, meg lehet kérdezni mért nincs gyerek ?

Vagy pont ezért amit leirtál ?

Mert ha igen, jobb tul lépni rajta, ez már csak szerintem kettötök között 1 megszokás, se vele sem nélküle dolog, ilyenen jobb tullépni, vagy elötte legalább is 1 jo nagy beszélgetést folytatni, de nem ráhagyni hogy lesz ez jobb hanem megmondani neki konkrétan, ha nem lesz jobb elhagyod.

Amugy ha nem lépsz marad ilyen akkor elpazarolsz sok évet boldogtalanul, söt lehet gyerkek nélkül is, pedig a gyerekek imádni valóak, de nem egy ilyen férjjel. Bocsi.

Sok sikert a továbbiakhoz.

2009. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
79%
Hát 10 évet azért nem dobnék csak úgy el főleg, ha nincs különösebb probléma a kapcsolatotokban. Nézd, minden kapcsolat ellaposodik néha. Vannak hullámvölgyek 10 év után. Valóban nehéz mit mondani, de 1 dolgot biztosan tudok: ne vállaljatok gyereket csak azért, hogy megjavítsátok a kapcsolatotokat, mert az nem fog működni. Ha egy férfi menni akar vagy meg akar csalni, nem fog attól leállni, hogy lesz egy gyereke. De mire alapozod, hogy megcsal? Van rá utaló jel? Hány évesek vagytok?
2009. aug. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Azért nincsen gyerek mer túl fiatalok voltunk amikor már elég érettek lettünk akkor rájöttünk hogy amíg nincs meg mindenünk ,nem kell. Én 26 ő 32 éves egyébként. Azt hogy meg csal e nem tudom de szerintem egy 32 éves férfinak nagyobbak az igényei mint havi 2 együttlégy ami tart 20 percig. Most egyébként bulizni van én meg itthon szobrozok.
2009. aug. 9. 00:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Ja és nagyon szépen köszönöm az eddigi válaszokat.
2009. aug. 9. 00:27
 5/10 anonim ***** válasza:
79%

Az lenne a csoda ha 10 év után még minden olyan lenne mint az elején.

Ha neked ez így nem jó akkor vess véget ennek, fiatal vagy még, szórakozz, pasizz, ez az élet. Nem az hogy egy ilyen semmilyen kapcsolatban vergődsz tovább. Ő is beleunt, te is... a leírtak alapján legalább is ezt gondolom. Nem igazán lenne értelme folytatni csupán megszokásból.

2009. aug. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Mondjuk ne azt kérdezd,szeret-e még, hanem azt,hogy mit érez irántad. Mi az,ami szerinte megváltozott az utóbbi időben,miben tud felnézni Rád,mit szeretne a jövőben.


Nem feltétlenül az a beszélgetés,ha irányított kérdést teszel fel vagy az kérdezed,mi a baj.. pontosíts!


Gondold végig; te mennyit teszel ezért a kapcsolatért?Te kedveskedsz neki, kezdeményezel.. ?

Magában egy hibás nincs..


Kívánom,hogy helyrejöjjön minden! Amíg vannak olyan pillanatok,amíg el nem tudod képzelni az életedet nélküle,addig eszedbe se jusson feladni!

2009. aug. 9. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

" Azt hogy meg csal e nem tudom de szerintem egy 32 éves férfinak nagyobbak az igényei mint havi 2 együttlégy ami tart 20 percig. "

hát ez lehetne elég is, de "Most egyébként bulizni van én meg itthon szobrozok."

szóval miért egyedül jár bulizni, vagyis nélküled?

vlmi tényleg nincs rendben...


"

Azt mondja fogalma sincs amiről beszélek stb...... "

ez meg vetítés... pontosan tudja miről van szó, csak nem akar róla beszélni...

lehet hogy neki így kényelemes, hogy te ott vagy neki...


kérdezd meg magadtól, hogy ő mit tesz a jó kapcsolatotok ért? és te mit teszel érte.

2009. aug. 9. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jézusom mintha csak én írtam volna ezt a kérdést!Csak nálunk van egy gyerkőc is.De a párom szóról szóra így viselkedik ahogy a tiéd!Én nem gondoltam rá,hogy elhagyjam próbálok alkalmazkodni mert nagyon szeretem.Vannak napok mikor iszonyú,hogy olyan semmilyen velem.Olyankor kiborulok sírok és a párom kedves hozzám úgy 1 hétig.De aztán elmúlik és minden olyan mint rég.Habár mostanában látom rajta,hogy próbál változni.Hátha egyszer úgy marad:D Bízok benne!

Mondjuk nálunk a gyerkőc sokat nyom a latban.Ha nem lenne már mi sem volnánk együtt.Próbáltad már azzal,hogy mondtad neki,hogy összecsomagolsz és lelépsz mert ha ilyen semmilyen veled akkor minek vagytok együtt?

2009. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ilyen, mert nagyon is biztonságban érzi magát.

Miért szobrozol otthon??? Menj te is csavarogni és kész. Menj, csináltass új frizkót, használd ki, hogy szép vagy és fiatal. Ha látja majd, hogy egy pici esély is van arra, hogy más lecsapjon a kezéről akkor majd nem csak mondani fogja, hogy ezentúl jobb lesz, hanem tenni is fog érte.

Ha meg nem, akkor meg tényleg kihült a kapcsolat.

2009. aug. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha igényesnek tartod magad akkor élj igényesen és ne egy olyan ember mellett, aki gyakorlatilag kutyába sem vesz. Igen, hagyd ott. Könnyen megteheted hiszen nincs gyereketek. Így eseménytelenül és boldogtalanul fog elfogyni az életed, miközben lehet, hogy ő éli /a másik/ világát valahol, ami nem az otthona. Nincs mire várnod!
2009. aug. 12. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!