Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az együttélés buktatói?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az együttélés buktatói?

Figyelt kérdés
Két héten belül összeköltözök a párommal, ő 21 éves lesz, én 19, három és fél éve vagyunk együtt. Az én szüleim nem rajonganak az ötletért, de segítenek, amiben tudnak. Igazából az érdekelne, mik lehetnek a főbb konfliktusforrások? Milyen helyzetek adódhatnak, amiket nehezebb megoldani? Örülnék, ha saját példákat említenétek.
2008. aug. 18. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Az együttélés legfőbb buktatója szerintem a türelmetlenség, neked és a párodnak is lehet nehezebb napja, ekkor több megértés kell, főleg ha durcizik. És naigen a különböző életviteli szokásokat is össze kell hangolni.

A legfontosabb hogy meg tudjatok mindent bezsélni, a pb. forrását orvosolva.

2008. aug. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Szia. Én 22 vagyok és 1,5 éve élek együtt a párommal, teljesen ellátom a háztartást, főzök mindnig és dolgozom. SZóval a lényeg hogy nekem is mondták hogy ilyen lesz meg olyan, meg veszekszünk majd meg mit tudom én, ilyesztgettek meg ilyenek, ez tök baromság, mert nálunk egyáltalán nem így van. Csak rajtatok múlik hogy milyen lesz, a kompromisszumkésség megold mindent, ha ez nincs akkor gáz lesz.

Egyébként én azt hallottam sok helyen az anyagiak okoznak gondot, ez esetleg előre megbeszélhetitek ki hogy száll be a rezsibe vagy ilyesmi. Mondjuk nálunk az elejétől fogva nem volt ezzel sem probléma, pedig akkor még nem is dolgoztam, nem számolgatttuk ki mennyit költ kajára, ki fizeti be a csekket, ahogy esett, szóval ez is változó, nem kell az úgy túlmisztifikálni, pláne ha szeretitek egymást.

2008. aug. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!