Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik az együttélés buktatói?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik az együttélés buktatói?

Figyelt kérdés
Két héten belül összeköltözök a párommal, ő 21 éves lesz, én 19, három és fél éve vagyunk együtt. Az én szüleim nem rajonganak az ötletért, de segítenek, amiben tudnak. Igazából az érdekelne, mik lehetnek a főbb konfliktusforrások? Milyen helyzetek adódhatnak, amiket nehezebb megoldani? Örülnék, ha saját példákat említenétek.
2008. aug. 18. 21:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

hat kiderulnek a maniak, amin eloszor derulnek a parok altalaban, aztan kesobb borulnak:P pl egyik szanaszet hagyja a dolgait, masik meg rendmanias...egyik visszacsavarja a fogkremet masik nem:P egyik sokaig szeret aludni masik nem:P egyik ugy eszik h a konyha csatater masik meg pedans lenne...egyik rendben tartja a ruhait masik nem, egyik szeret takaritani, masik kevesbe...

vannak dolgok, de ezeken inkabb derulni kell, nem borulni, lehet egyeztetni es akkor semmi gond nem lesz:) sok boldogsagot UDV

2008. aug. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok ötletet. Igazából nem vagyunk veszekedősek, csak kíváncsi lennék saját tapasztalatokra.

Várom a további válaszokat!

2008. aug. 18. 22:39
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
"Igazából nem vagyunk veszekedősek" még nem. majd miután mindennap ott lesz melleted akkor válik el. miért érdekel mások gondja? abból akarsz tanulni? azzal csak az a baj hogy ti ti vagyok és mások mások. mindenhol mások a gondok a kérdés hogy a 2fél mennyire toleráns a másik dolgaira.
2008. aug. 18. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

ha már 3 éve együtt vagytok, akkor csak ismered a szokásait, aludtatok már együtt, nem?

én még csak 1.5 éve vagyok együtt a párommal, de már szinte az összes szokását ismerem, a hülyeségeit, hogy széthagyja a cuccait, hogy reggel, hogy lehet a legkíméletesebben felébreszteni, hogy szeret buta akciófilmeket nézni, és azt mondani rá, h de ez olyan izgi :) stb.

szal ha ilyen régóta együtt vagytok, és nem csak a sarki étteremben ültetek le naponta 2órára, akkor már rég tudnod kéne, h milyen lesz vele együtt élni.

amúgy sztem ilyen fiatalon még nem érdemes összeköltözni.

de te tudod.

majd eldönti a sors meg az idő.

2008. aug. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
baromság, akármennyi ideje is vagytok együtt, akkor is vannak olyan dolgok amikről nem tudsz, mert azok a saját kis rituáléi. mindenkinek vannak, és ezek csak akkor derülnek ki amikor összeköltöztök. ez egy ottalvásnál nem derül ki, de egy nyaralásnál sem.
2008. aug. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Más dolog valakivel együtt járni 3 évig(néha nála aludni stb.)és megint más dolog valakivel együtt élni.Okozhatnak még meglepetéseket egymásnak az emberek jó és rossz irányban is,ami addig nem derült ki esetleg az majd az együttélésnél előjön.Néha lehet lesznek konfliktusok,kisebb viták esetleg(még has nem is vagytok vitatkozós természetűek),de minden helyzetet lehet kezelni türelemmel,meg azzal,hogy megbeszéltek mindent.Össze kell csiszolódni egymással.
2008. aug. 19. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
leginkább egy sor apróság, amik a buktatók szoktak lenni, csak összeadva már nem is olyan apróságnak tűnik. pl. takaritás, rendrakás, életviteli különbségek.
2008. aug. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Elég jól ismerjük egymást, vannak dolgaink, amikről tudjuk, hogy problémát okozhatnak. Egyetértek azzal, hogy ottalvásokból nem lehet megismerni a másikat. Hogy fiatalok lennénk az összeköltözéshez? Ezt a nézetet nem osztom. Mindketten családpártiak vagyunk, szeretnénk mihamarabb családot alapítani, de előbb együtt élni, ha már úgyis egy városban tanulunk. Legfontosabb, hogy összecsiszolódjunk.

Még egyszer köszönöm a válaszokat!

2008. aug. 19. 09:37
 9/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én már éltem együtt a párommal,úgy h anyumékkal egy fedél alatt,mert az élet hozott ilyen apropót.Hááát még csak 19 vagyok és csak 3 hónapig éltünk együtt,de eleinte furi volt.Persze ő egy tipikus szanaszét dobálós pasi.Ahol leveszi a ruháját ott hagyja,ha a szoba közepén van,akkor is.Én meg mindig pakoltam utána,de csak mosolyogva.Azokat amiket az első válaszoló írt nagyjából igazak ránk a párommal.Ha kaját csinál széttúrja a konyhát,én meg pakolhatok utána,viszont sokszor mosogat... :D

Ő szétdobál és felforgat mindent,én meg rendet rakok utána.De tudod mit?Az a legjobb,hogy az mellett fekszel és kelsz mindennap,akit nagyon-nagyon szeretsz és ez irtó jó dolog.Megbeszélés kérdése az egész.Munkamegosztás! :D

Kicsit korainak tartom,mert hogy fogjátok fenn tartani magatokat?Mi csak akkor költözünk össze,ha önfenntartó leszek...

Amúgy albérletbe fogtok lakni?Mennyiért?Kérlek majd válaszolj erre!

Arra még vigyázz,hogy az anyagi gondok sok-sok problémát szülhetnek,szóval mindig legyen "vésztartalék"!! :)

2008. aug. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Jah és több,mint 1,5 éve voltunk már együtt addigra,mire összeköltöztünk....(Én anyumékkal élek,ő odaköltözött hozzánk 3 hónapra.)Öt év korkülönbség van amúgy köztünk.Most Ő 25 éves és több,mint 2 éve vagyunk együtt,és tök jó tudni,h tudunk együtt élni.Szóval hajrá!! :)

A kérdésemre az albérlettel kapcsolatosra válaszolj,mert érdekelne... Köszi előre is!


Szia

2008. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!