Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mik a távkapcsolat buktatói?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a távkapcsolat buktatói?

Figyelt kérdés

Főleg személyes tapasztalatok érdekelnének :)

Köszönöm a válaszokat előre is.


2011. márc. 20. 13:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
talán a távolság?:O
2011. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy nem vagytok egymás mellett. nem találkoztok hetente 3x és elszoktok egymástól. megszokjátok a másik nélküli életet.
2011. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
31%
msn es beszélgetést meg lehet unni. én nem kezdenék bele távkapcs ba mert szerintem baromság
2011. márc. 20. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ha már válaszoltál, írhattál volna hasznos dolgot is, mennyivel több értelme lett volna.. :)
2011. márc. 20. 13:18
 5/12 anonim ***** válasza:
65%
egyszerűen nem vagytok igazán együtt, ha ha olyan kedvetek van nem tudtok csak úgy összefutni, nem látod mit gondol valójában, nem tudhatod kikkel van.. nem bújhatsz oda mellé csak úgy stb stb.. nem jó : S igazi kínszenvedés..
2011. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
Ha elbuksz otthon és ömlik a vér az orrodból, nincs aki felitassa.
2011. márc. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Kifejtem bővebben a helyzetemet.

2 éve vagyok együtt a barátommal, minden tökéletes vele, tökéletesen megbízom benne, és szeretem. Ő holland, és Németországban ismerkedtünk meg és laktunk két évig. Most viszont változnak a dolgok az életünkben, így mindketten hazaköltöztünk 9 hónapra. Szeptembertől Párizsban folytatjuk közös életünket, addig is viszont ki kell bírni. Nemsokára én látogatom meg 3 hétre, aztán nyár elején ő jön 3 hétre. Január óta vagyunk külön.


Bevallom őszintén attól félek, eltávolodunk egymástól. Sajnos az internetes kapcsolattartás akadozik, a telefon meg drága. Ennyi idő alatt akár mindketten meg is változhatunk, sőt, az is elég ha a körülmények változnak körülöttünk. És azt ki tudja milyen irányba változnak a dolgok a kapcsolatunk szempontjából..


Arra lennék kiváncsi, hogyan van a legtöbb esélyünk ezt az időszakot kibírni, és aztán folytatni ősszel..?

2011. márc. 20. 13:24
 8/12 anonim ***** válasza:
a távkapcsolat egyik buktatója, ha az egyik fél nem bízik 100%-osan a másikban, ha ez megvan, akkor nincs mitől félni :)
2011. márc. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

igen, bizalom az alapfeltétel.

írjatok,telefonáljatok, e-mailezzetek amennyit rá tudtok szánni, találkozzatok ahogy lehet és a régen is bevált klasszikus módon kézzel írott leveleket írjatok egymásnak, az olyan személyesebb és jobban feldobja az ember napját ha a számlák közt egy ilyen levelet talál.. : )

2011. márc. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

- Távolság

- Ölelések, fizikai közelség hiánya:S

- És az érzelmeket se tudja úgy visszaadni az internet. Küldhet puszikat, írhat szépeket, egy ideig jó lesz, de hamar elmúlik majd. Jobban jársz, ha a közelben ismerkedsz:-)

2011. márc. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!