Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A túl sok veszekedés lehet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl sok veszekedés lehet a túl korai együttélés miatt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy múlt tavasszal jöttünk össze a barátommal, aztán nyáron volt 2 hónap szünet. Szeptemberben újra összejöttünk, neki viszont eladták a feje fölül az albiját, elvesztette a munkáját is, így nem tudna albit fizetni. Ezért mondtam, h addig lakjon nálam nyugodtan (ez volt novemberben, kb 2 hónappal azután, hogy újra összejöttünk). Viszont nagyon gyakoriak azóta a veszekedések. Az első időszak még elment úgy ahogy, de mostanra nagyon sok lett. Keresem az okokat, mert nagyon szeretem, és nem akarom elveszíteni. Szerintetek lehet attól, hogy túl hamar költöztünk össze?
2011. márc. 11. 11:20
 1/9 anonim válasza:
jah, túl hamar...de most igen nagy szarban van, és emiatt érthető, hogy feszült. Ha rendbe jönnek a dolgai, sztem jobb lesz, ha azután se lesz jobb, akkor úgy gondolom, hogy jobb nektek egymás nélkül.
2011. márc. 11. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
igazad van, nagyon feszült, egyrészt a munkanélküliség miatt, másrészt mert úgy gondolja, megalázó, hogy ingyen lakik nálam, és fél, h bármikor csak úgy kidobom. megértem teljesen, és próbálok neki segíteni, de engem is kiidegel, hogy az összes feszültségét rajtam vezeti le, és velem bunkó.:(
2011. márc. 11. 11:27
 3/9 anonim ***** válasza:
Nehéz ügy. Sajnos amíg az ő helyzete nem rendeződik, nem igen várható javulás a kapcsolatotokban. Itt sajnos nem a z a mondás érvényesül, hogy "bajban ismerni meg az embert". Itt ő van bajban. Azért hátha.........
2011. márc. 11. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azért bunkó ne legyen, bármi baja is van, azzal csak tetézi...ha rajtad tölti ki a dühét.

Ezen érdemes elgondolkodni egy hosszútávú kapcsolat elején!

Amíg anyagilag nem jön egyenesbe, találjátok ki ketten, mivel tehetné magát hasznossá, hogy ne érezze magát koloncnak.

2011. márc. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
próbál segíteni és hasznossá tenni magát, pl magától kitalálta, hogy mosogat, rendet tesz, főz, de szerintem ettől csak még feszültebb, mert azt érzi, hogy női munkát végez férfi létére, holott neki kéne a kenyérkeresőnek lennie. hiába mondom neki, hogy nem a pénzért vagyok vele (hiszen akkor már rég kidobtam volna, ha azért lennék:) ), de sajnos igaz az, hogy azon a legkönnyebb levezetni a feszültséget, aki a legközelebb áll hozzád...:S
2011. márc. 11. 11:45
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát igen rossz érzés lehet, hogy kiszolgáltatottnak érzi magát és igen jól látjátok a feszültség is ebből fakad. A mondás szerint "lakva ismeri meg az ember a másikat". Így legalább láthatod mire számíthatsz ha a párodat az élet során negatív élmények megpróbáltatások érik....
2011. márc. 11. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az előző vagyok. Még valami. Az hogy mikor költöztetek össze nem számít. Szerintem minél előbb annál jobb, hiszen az előző mondás igaz és így hamarabb megismerheted az esetleges rossz tulajdonságait is. Évekig tartó randizós időszaknak nincs értelme mert akkor még másnak mutatja magát az ember.
2011. márc. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mi sosem éltünk együtt, sőt kéthetente csak egyszer találkoztunk mégis veszekedés volt az "együtt töltött" 3 év. Szerintem nem ezen múlik.

Az viszont igaz hogy együttélés esetén nagyobb a viták esélye hisz nő a "támadási felület" jobban kell alkalmazkodni stb.. ez nem mindenkinek könnyű. De te legalább eljutottál odaáig. Én hiába könyörögtem 3 évig a barátomnak esze ágába sem volt velem összeköltözni. Azóta is az anyjával él kettesben 30 éves létére.

2011. márc. 14. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen, eljutottam odáig, hogy összeköltöztünk, de inkább kényszerből, mintsem azért, mert annyira megalapozott volt a kapcsolat... és milyen áron:S sajnos mindketten elég magunknak való emberek vagyunk, és összezárva gyakorlatilag csak bántjuk egymást... viszont ez az egyetlen módja a találkozásnak:S próbálok kompromisszumra törekedni, de úgy érzem ő nem:S
2011. márc. 14. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!