Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Anyósodnál élsz? És milyen az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyósodnál élsz? És milyen az együttélés?

Figyelt kérdés
2011. febr. 24. 15:48
 1/10 anonim válasza:
k*rva sz*r!!! ha van eszed elköltöztök! MINÉL MESSZEBB!
2011. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Bővebben írjatok légyszi!

Milyen viták szoktak lenni?

2011. febr. 24. 15:51
 3/10 anonim ***** válasza:

mielőtt wc zel hajtsd fel a wc ülőkét s ha befejezted, hajtsd le.


Ne edd meg a holnapi ebédet


Ne szexeljetek it nekem


Mindenkinek kötelessége van az anyós véleményéhez... legalábbis szerinte...

2011. febr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én éltem anyóssal,és nagyon jól kijöttünk..meghallgatom mindig a tanácsait,hiszen avval nekem akar jót.HA úgy érzem,hogy jó tanács akkor alkalmazom is,ha nem jó akkor meghallgatom és ennyi..Nem igazán zavarjuk egymást,hiszen ő is éli a maga életét..Nem avatkozik bele semmibe,még akkor sem ha a fiával veszekszem..Emlékszem egyszer úgy veszekedtem a férjemmel,hogy anyáztam.Erre anyósom bekopogott,hogy " valaki engem hívott?" Szerencsére viccesre fogta ezt is,mert szerinte az ember szájából néha kicsúszik ilyen...Bár mi már nem lakunk együtt,de amikor csak tehetjük örömmel látogatjuk őket..Én szeretem nagyon őket..
2011. febr. 24. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hál' istennek nincs semmi komoly probléma köztünk.
2011. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Hát én még most költöztem ide,mert itt lett munkám.De ezelőtt is sokat jártam hozzájuk,nem azért mert annyira szeretem őket,csakis a párom miatt.

Egyszerűen nem tudok velük beszélgetni,és tudom,hogy lenéznek engem,és a családomat a miatt,mert mi nem vagyunk olyan módosak mint ők.

Este is pl:elkezdték mondani,hogy hogy tud az ember megélni havi 130-140.000 ft-ból,meg hogy milyen lehet az mikor egy gyereknek nincs háttere.

Hát ők pontosan tudják,hogy mi így élünk,de mégis boldogan.

Most hogy lett munkahelyem ide kellett költöznöm,de nem szeretek itt lenni,párommal együtt vagyunk több mint 4 éve.

Szeretnénk összeköltözni,az apja azt mondta,hogy vesz is a fiának házat.De erre még nem került sor.Nos még abba is bele akarnak avatkozni,hogy meddig maradjak a munkahelyen...

Mert 4 órába vagyok felvéve,és ha esetleg tovább kellene maradnom,akkor telefonálok,hogy anyósjelöltem mikor megy hazafelé a munkahelyéről,ne jöjjön be értem,mert még maradnom kell.

Erre bejön,és vár,hogy menjek vele elfelé.

Pedig az előtt szóltam,hogy nem kell jönni értem.

És a kollégáim,hát nem tudom mit gondolnak,lehet azt h ki akarok bújni a munka alól.

Olyan honvágyam van haza,nem szeretek itt lenni.Mindig tömnek kajával,de nem értik meg hogy már nem esik jól,és nem kell.

Este is ha ülünk az asztalnál,nem szólnak hozzám,meg semmi.

És unom,hogy a párom bátyja után is én pakolok el,esküszöm ő olyan mint egy kisgyerek,de egyébként már 30 éves,és ő semmit nem vesz a kezébe,mindent oda kell neki vinni...az utolsó evőeszközt is.

Én meg a páromat nem szoktam ennyire kiszolgálni,jó azért viszek oda neki dolgokat,ami kell,de ennyire nem ahogy az anyja a bátyjával teszi.

A bátyjának nincs senkije,és nem érzem kötelességemnek,hogy én pakoljak fel neki meg el is.

És nagyon zavar,rosszul esik h éreztetik,hogy mi nem úgy állunk anyagilag ahogy ők.

2011. febr. 24. 16:05
 7/10 anonim ***** válasza:
Idefigyelj kedves kérdező! Miért mondják azt az "anyósodék" hogy havi 130ezerből nem lehet megélni?! Ez nem igaz,én is itt lakom a párommal az anyósomnál és semmi gond nincs,nagyon jól kijövök az anyósommal meg a családból mindenkivel!Én nem panaszkodhatok,mindeféle szempontból jól kijövünk,ha a párommal veszekedünk nem szól bele,nem szól bele mire költjük a pénzünket (persze a számlákat közösen álljuk 4-en lakunk 4-en fizetünk együtt mindent,mindenki kiveszi a részét a ház és a ház körüli munkákban).
2011. febr. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Moszuke ***** válasza:

az f*sza story.. oldjátok meg mihamarabb ez így elég trágya..


a kérdésre: semmi pénzért nem élnék anyósjelöltemmel.

2011. febr. 24. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Szerintem azért mondhatják,hogy annyiból nem lehet megélni,mert 1. nekik sok a föld,meg az erdő

2.ebből rengeteg támogatást kapnak(éves szintem 15-20.000.000 ft-ot.)

Ők nem tudják,hogy mi az amikor 140.000 ft-ból kell a csekkeket fizetni,na meg még élni is belőle egész hónapban.

2011. febr. 24. 16:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem laknék soha az anyósoméknál! Pár nap is kín szenvedés! :((
2011. febr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!