Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hány év együttélés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hány év együttélés után normális, ha havi 2-3 alkalommal szeretkezünk?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat dolgozik, tényleg fáradtan ér haza, de úgy érzem, hogy már nem kíván. Nyíltan elutasít, ha közeledek, amitől az önbizalmam a béka feneke alatt van. Próbáltam már, hogy visszautasítom, ha ő közeledik (1,5-2 hetente), akkor addig nyaggat, amíg le nem fekszünk. Ha mondom neki, hogy ez kevés, akkor a fáradtságra fogja. De akkor nem értem, hogy ha rajta van a "kangörcs", akkor miért tudja naponta felhozni addig, amíg meg nem kapja, amit akar? Emiatt nagyon sokat veszekedtünk, már nem is veszem magamra, nem is közeledek. Mit kéne csinálnom, ha nem szeretném sem elhagyni, sem megcsalni? A szexi ruhát próbáltam, akkor is elutasított.
2011. jan. 6. 13:00
 1/10 csakegynév ***** válasza:
Hát nekem a heti 2-3 is kevés lenne nem, hogy havi. Amúgy szerintem idősebb korba belefér olyan 45+ bár ezt embere válogatja.
2011. jan. 6. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát ez az... Nem vagyok egy szexőrült, de nekem is kéne legalább heti 1-2 alkalom, és hiányzik. :-(
2011. jan. 6. 13:08
 3/10 anonim ***** válasza:
mi majd hat éve vagyunk együtt és majd egy éve élünk együtt és már van egy fél éves kislányunk és ,kb.havonta 2-3 alkalommal szeretkezünk. A korunkról meg csak annyit hogy a 20-as éveinkben járunk.
2011. jan. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csakegynév ***** válasza:
Esetleg próbálkozz meg azzal, hogy neki állsz előtte önkielégíteni talán megtetszik neki és beszáll.
2011. jan. 6. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Atlantys válasza:
50%
Huszonévesen a 2-3 alkalom naponta természetes...
2011. jan. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Hát, lehet, hogy megpróbálom. De félek az újabb visszautasítástól. Már táncoltam neki, akkor sem lett semmi. Ja, kicsit több, mint egy éve vagyunk együtt, mi is huszonévesek vagyunk. Egyébként lehet, hogy neki az izgalom kell. A kapcsolat elején, mikor még nem laktunk együtt, nem nagyon volt hova menni, így izgalmas volt (bár engem nem ez hoz lázba, sőt...). Ahogy összeköltöztünk, megszakadt valami. Ha elmegyünk olyan helyre, pl szülőkhöz, vagy boltba (!), akkor már mászna rám. Ezt felhoztam neki, hogy ha az izgalom hiányzik, akkor mondja el, és megoldjuk! Erre azt mondta, hogy nem, csak mindig akkor tudja kipihenni magát, mikor megyünk valahova, mert akkor ugye nem dolgozik. De ez nem igaz, mert ha két napig vagyunk itthon egyedül, és nincs meg az a másfél-két hét, akkor ugyanúgy mászhatnék rá. De én megérteném, ha őt ez hozná lázba, de nem mondja el, hogy mi baja van. (Persze lehet, hogy tényleg fáradt, és én csak kombinálok, de nem fogom fel, hogy hogy képes ennyiszer visszautasítani...)
2011. jan. 6. 13:26
 7/10 A kérdező kommentje:
*...mászhatnék rá, akkor is elutasítana.
2011. jan. 6. 13:28
 8/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinél máshogy van ez szerintem. Sokmindentől függ. De ha heti egyszer szexeltek az már nem ciki. De mindenki annyit szexeljen amennyi jól esik neki. Se többet, se kevesebbet.
2011. jan. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
1,5-2 hetente szoktuk. Szinte napra pontosan tudom, hogy mikor jön haza úgy, hogy kíván.
2011. jan. 6. 13:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Teljesen normális akármennyi idő után, ha mindkét félnek jó és elégedett és boldog ennyivel.

Ha egyik félnek több az igénye, mint a másiknak, akkor valahogy kompromisszumra kell jutniuk. Egyik nem nyaggatja agyon a másikat, ha hullafáradt, másik néha akkor is örömet szeret egyiknek, ha néha kicsit fáradtabb, nem kötelességből, hanem azért mert szereti, és boldog, ha boldognak látja.

Az önbizalmad ne legyen a béka segge alatt, nem te vagy kevésbé csinos, a pasid fáradtabb, meg valószínűleg kicsit önző is, hogy ha neked van kedved, akkor soha nem enged, ha meg neki, akkor neked engedned kell, akkor is, ha éppen nincs hangulatod.

2011. jan. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!