Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy érzed magad ott, ha anyósodnál vagy anyósjelöltednél laksz?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 19. 12:22
 1/5 Szupermókus ***** válasza:
Érdekes és bizarr a helyzet, de meg lehet találni a közös hangot. Az hogy ott vagy, az neked és neki is kompromisszum kérdése. Persze inkább a pároddal törődj mint "anyukával".
2011. ápr. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én lassan 1 éve élek az anyósjelöltem lakásában.

Emlékszem amikor megkérdeztük,hogy odaköltözhetek-e az anyósom azt mondta,hogy ő alapjáratban egy lökött csaj,és ha nem fog zavarni az életvitelük akkor ők nem látják akadályát,hogy együtt éljünk..Én amióta velük élek tök jól elvagyok.Imádok ott lakni..Az anyósjeöltem,és a párja néha olyan jól szórakoznak,és a párommal nagyon sokat nevetünk..A lököttséget arra értette,hogy van amikor éjfélkor neki állnak sütni-főzni vagy csak beülnek a kocsiba és autókáznak pár órát..Ilyenkor persze megy az ökörség,nevetés,vidámság..Az elején annyira irigyeltem a páromat,hogy neki ilyen jó,és humoros családja van,de amióta családtagként kezelnek íy én is megkapom a szeretetet tőlük..Sajnos az én anyám alkoholista,így nekem nem ilyen vidám sors jutott..

Szóval én nagyon imádok velük élni,és el se tudnám képzelni,hogy valaha is gonosz lenne,egyszerűen csak élik az életüket mintha még mindig tinédzserek lennének..

20/L

2011. ápr. 19. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Igazán örülhetsz neki,hogy ilyen fiatalos,és életvidám anyósjelölttel áldott meg az ég.

Én kevésbé mondhatom el ezt!

Én 4 hónapja lakom itt,mert itt kaptam munkát ebben a faluban ahol a páromék laknak.

Az anyósjelöltemék mogorvák,unalmasak,régimódiak,és az arcuk,egyszerűen olyan megkeseredett.Soha nem nevetünk jókat,és sajnos nem is beszélgetünk.

Inkább csak a munka-munka meg a munka a fő téma náluk,mezőgazdasággal foglalkoznak.A páromat annyira sajnálom,mikor az apja letolja h ilyen hülye meg olyan bamba vagy,mert nem gy csinálta a dolgokat ah az apuka elképzelte.

A párom 25 éves,és elég komolyan gondolkodik,és határozott életcélja van velem kapcsolatban is.

A szülei úgy kezelik mint egy 10 éves gyereket.

Én anyósékkal nem szoktam beszélgetni,nem találom meg velük a közös hangot.Egyszerűen nem bírom elviselni a nagyképűséget,a gőgöt és a nagyzolást.

Mert a párom szülei ilyenek!

Anyukának diplomája van,kicsi fiának is olyan lányt képzeltek véleményem szerint aki diplomával rendelkezik,és olyan módos mint ők.

Én tehát ennek az ellenkezője vagyok.

Nincs diplomám,érettségim és szakmám van.Nem vagyok gazdag családból való,de mindenünk megvan aminek meg kell lennie.

Fáj,hogy ez alapján nem fogadnak el úgy!

22/L

2011. ápr. 19. 14:47
 4/5 anonim ***** válasza:

Kérdező, mintha magamat hallanám :O És amúgy a barátodban nincs ilyen rejtett tulajdonság amilyen a szülei ? Tehát nem gőgös, nagy képű stb ?

Mert az én barátomban megvan :S És nagyon kiborít nem így ismertem meg. Én még csak 19 éves vagyok, ő 21 de azt szeretné ha hozzá költöznék a nyártól fogva. Én is szeretném... de a szülei, és a tesója kicsit vissza tart. Nem tudom mit tegyek ? Ha te tehetnéd akkor eljönnél onnan ? Mert konkrétan sok haszna lenne annak h oda költözzek, mert jó helyen laknak, könnyen megközelíthető, nem úgy mint mi. De nem hiszem,hogy elbírnám viselni hosszú távon a családját. Még csak 1 éve vagyunk együtt.

2011. ápr. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves válaszoló!

Ha tehetném hazaköltöznék,és meg is tehetném.

De engem a párom az ami visszatart!

Túlságosan szeretem még 4,5 év után is.

Együtt képzeljük az életünket el.

2011. ápr. 19. 15:17

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!