Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy meghivom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy meghivom a bnömet hozzám, és nekem kell érte mennem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 21:07
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
93%
Neked kell? Ez mit jelent? Amikor nem mentél szóvátette? Vagy kényszerít? Vagy úgy hallottad így illik és megteszed csak nem szívesen?
2008. aug. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
72%

Na jó, figyelj, megpróbálok segíteni, majmos fiú: a kérdező problémája az volt, hogy miért kell érte mennie a barátnőjéért, ha meghívja magához. Eddig oké? Megpróbáltunk rá válaszolni, hogy azért, mert így udvarias, férfias stb. Az előtted szólók elmondták a szubjektív véleményüket.

Aki nem értette a kérdést, az te voltál, mert rögtön a válaszolókat kezdted el "bunkózni", meg jöttél a "majmos sztoriddal", ami tényleg nagyon passzolt ide :))) Nagyon "macsónak" akartál tűnni, de véleményem szerint egyszerűen csak szánalmas vagy, pláne azért, mert másokat próbálsz égetni, holott éppen te vagy az égő, legalábbis az én szememben és főleg ezek után. Tele vagy keserűséggel, és komplexusokkal, ezt még a "tyúkeszemmel" is fel tudom fogni.

Minden lányt óvnék a hozzád hasonlóktól.

Egyébként mi az iskolai végzettséged (ha nem titok), hogy ilyen bátran minősíted mások értelmi képességeit?

2008. aug. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
68%
Amikor a barátom pesten lakott, úgy 3/4 órára tőlem, és mentem hozzá, örültem, hogyha félúton találkoztunk. Nem vártam, hogy jöjjön el a lakásomig, de minél hamarabb akartam látni, ezért ragaszkodtam néha, hogy félútig jöjjön el. Nem azért, mert így illi, így férfias, hanem mert az a 20-25 perc is sokat számított.
2008. aug. 19. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
41%
Engem fikarcnyit sem izgat, hogy mi vagyok a szemedben. Te már tudod, hogy macsónak akarok tűnni, holott megkeseredett, szánalmas komplexusos bunkó vagyok. Ha ezt ilyen szépen sikerült levezetned, akkor az iskolai végzettségemet is tudnod kellene. Vagy nem? Ha már ilyen kíváncsi vagy rá, megmondom, hogy főiskola. Na és te? Talán pszichiáter vagy, hogy ilyen jó emberismerőnek tartod magad. Vagy te milyen jogon sorolsz a fent említett csoportba, és miért vonod kétségbe bárkinek a férfiasságát? Bátran minősítem le az értelmi szinted, mert a válaszaid igazolnak. Szajkózod itt, hogy így udvarias, meg férfias, de nem mondasz semmit a miértjéről. Oké, hogy próbálsz válaszolni, de még mindig nem sikerült. Ha nem érted a majmos példát, az már nem az én bűnöm. Ja és ne izgulj kerülöm a hozzád hasonló lányokat messziről.
2008. aug. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%
Jó, azért nehogy agyvérzést kapj itt nekünk:)) Már azt is látom lelki szemeim előtt, hogy reszket a fejed az idegtől, amiért egy nő ellent mert mondani neked:)) Gondolom, nem nagyon kell kerülnöd a lányokat, kerülnek ők téged:))) Én viszont már asszony vagyok, nem lány, úgyhogy tőlem nem kell félned. Szerintem itt zárjuk le a kis vitánkat, mert valószínű, hogy másokat ez nem érdekel. És engem se.
2008. aug. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
15%
Jól van kedves tyúkanyó lezárjuk, egyébként tényleg reszketek, de nem az idegtől, hanem a nevetéstől.
2008. aug. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:

nem is én pontozom le a válasz irokat mert mire én nézem már levannak pontozva... :)

de köszi a válaszokat

2008. aug. 20. 08:55
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

en lany vagyok es hivjatok igenytelennek de en sem ertem..... a hazakiseres az kotelezo, az rendben van. de elemenni 10 percnyit?? es mi van ha a varos masik vegeben lakik? 2 ora eltelik csak az utazgatassal? en ilyet nem nagyon hallottam.... majd kuldjetek egy etikett konyvet a lepontozas melle :p


nna de felreteve a hulyeseget.... ha a baratnod igenyli ezt es neked nem szakad le a 2 labad egy ennyit megtehetsz erte. esetleg kossetek kompromisszumot h neha kimesz erte,neha nem. ha este keson jon hozzad (vagy telen pl koran sotetedik es veszeleyes a konrnyek) nem a noi hulyeseg es kenyesseg miatt kell elemenj hanem mert tenyleg baja eshet.es azt xtem te sem akarod.

2008. aug. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Kérdés, hogy hogyan gondolsz a szeretett (?!) leányzóra. Ha örömmel tölt el a vele töltött idő, és vágysz a társasága után, akkor valószínűleg nagy örömmel, és fütyörészve fogsz elmenni a lány elé. Ha valami szálka van a szemedben, akkor viszont eszedbe fog jutni, hogy "Mi a ******* menjek én élé, van 2 lába, át tud jönni ő is!"

Roppant mód tudnak a hölgyek örülni az eféle figyelmességnek... Viszont 1 dolgot nem szabad elfelejteni. A férfi szeret örömöt okozni. Ha látja a lányon, hogy ő igenis örül annak, hogy elment elé, és ez nem lesz egy természetes "Még jó hogy eljöttél elém, már azt hittem egyedül kell átmennem hozzád." szituáció, akkor működni fog hosszú távon is, és szíves-örömest fogsz még nagypapa korodban is a hitvesed elé battyogni. A férfi figyelmességét honorálni kell. Senki sem szeret csak úgy figyelmes lenni. (Legalábbis szerintem hosszú távon nem.) Ezért én azt mondom, hogy az a férfi ha veszi a "fáradtságot", és átmegy a lányhoz, hogy aztán visszakísérje saját magához, akkor azt a lány díjazza! Hogy hogy? Ugorjon a nyakába, ölelje meg, mondja el hogy mennyire boldoggá tette ezzel, mondja el, hogy felnéz rá ezért... De ha ismeri a párját, tudni fogja,hogy mivel kedveskedhet, bókolhat neki. Így örömmel fog a fiú menni mindig, és a lány is jól fogja magát érezni, mert lesz egy figyelmes barátja.

Tudom, néhány leányzó azt mondja erre: "De hát ez természetes hogy eljön értem, és még én ajnározzam ezért?!" Azoknak meg azt üzenem, hogy "Ha szereted a párodat, nem fog gondot jelenteni!" A férfinak az kell, hogy férfinak érezze magát. Ha elmondod neki, hogy örülsz annak, amit tett, azzal megerősíted. A nő pedig - természetesen- nőként érzi magát jól, és rengeteg figyelmességre van szüksége... Ez egy szép körfolyamat, ami önmagát gerjeszti... rosszabb esetben - egy rossz párkapcsolatban - rombolja.


24F

2009. nov. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!