Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy meghivom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy meghivom a bnömet hozzám, és nekem kell érte mennem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 21:07
1 2 3
 11/29 anonim válasza:
88%

Az egyik hozzászólás írójának írnám, hogy régen, NEM a férfiak főztek. Régen a férfi kint dolgozott a földeken, a városban stb... A nő otthon volt, FŐZÖTT, MOSOTT, TAKARÍTOTT, RENDBE RAKTA A LAKÁST, MEGCSINÁLTA A KERTET. Kapált, ásott, épp amit kellett a ház körül csinálni. Csak most, hogy úgymond a "nők is férfiak akarnak lenni", tehát karrier, munka, stb, mind gondterhelt. Mind fáradt, stb... Sosem ez volt a dolguk a nőknek mint ma. Én nem azt mondom hogy ne legyen így, mert ha nekik így jobb...Csak sokkal előnyösebb volt a régi, mint a mai. Persze lehet mind a kettőre érveket és ellenérveket is írni.


Az etikettről, etikáról meg annyi, hogy szerintem az egy alap dolog. Nem azt mondom hogy vágja be valaki az etikett-kódexet, mert ne. Csak figyeljen oda a szeretett párjára. A nőknek sok törődés, odafigyelés kell, na persze meg a romantika. Sajnos ma már kevés férfi van aki romantikus alkat (ezt mondom férfi ként hogy sajnos), mert pl engem is sokan kinevettek ezért hogy úgy mondjam. Mert ugye ez már "nem trendi".


Egy aranyos történet: Papám , mamámnál 20 évvel idősebb volt. Nem volt sok pénzük, mert akkor pont házat építettek. De papám midnig spórolt valamin, hogy NAPOTNA vigyen mamámnak egy csokit, vagy egy szál virágot. Sőt, ők sosem veszekedtek. Mindig megbeszélték ki hogy látja ezt és ezt, és ha egyik sem tetszett ind a kettőjüknek, akkor KÖZÖSEN kitaláltak valamit. Ami ma elég ritka dolog.


És magam példáját mondom, az esetek 99%-ában mindig előreengedem a páromat, akárhova megyünk, ha kocsmába oda is. De nem si lényeg. Rizsázok itt össze vissza. Az a lényeg, kedves kérdező, hogy ha szereted, akkor ez nem fáradtság számodra. Ha szereted, akár a kezed is tűzbe tennéd érte, mint annó Mucius Scaevola Rómáért.

2008. aug. 19. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
72%
lépcsőn férfi megy felül. nem elől, nem alul, hanem felül. vagyis lefelé hátul, felfelé elől. viszont tényleg azért, hogy ne nézzen a szoknya alá.
2008. aug. 19. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
70%
Hát ma is a nők főznek, mosnak, takarítanak A NAPI RENDES MUNKÁJUK MELLETT!! Örülhet az a nő, akinek besegít a férje a házimunkába. Azért ez annyira nem gyakori. Legyen rendben minden otthon, nézzen is ki a nőci valahogy, aztán még azt a kevés tiszteletet se érdemli meg?? A pasi meg csak lehajítja a büdös zokniját a szoba sarkába, fingik kettőt-hármat sörözés közben, aztán nagyon büszke magára... Na az ilyenek tesznek fel ilyenk kérdéseket, de az a baj, hogy ebben a nők a hibásak, mert mindent megengednek a pasinak, sokszor már az első randin, persze, hogy nem sokat erőlködik utána a "férfi", hogy megtartsa a nőt.... Na pussz!
2008. aug. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
49%

erre a lépcsős dologra azért reagálnék... Alapvető szabály: a férfi segíti a nőt

Széles lépcsőn egymás mellett haladnak.

Keskeny lépcsőn felfelé a NŐ lefelé pedig a FÉRFI megy ELŐL..

ilyen hülyeséget h azért megy elől a férfi felfelé h ne nézzen a szoknyája alá.. jézusom.. pont h a nő megy elől a férfi meg mögötte felfelé.. mert ha a nő megbotlik akkor a férfi kapja el .. na de mindegy.. sok az illemtudatlan

2008. aug. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
53%
Mi másfél éve vagyunk együtt, pénteken értem jön autóval és vasárnap hazavisz. Ez így meg már másfél éve. Ja és mellesleg 50km-re lakunk egymástól. Én nem várom el tőle, talán 3xmentem eddig vonattal hozzá, mert mindig azt mondja hogy nem kell vonatoznom, majd ő eljön értem.
2008. aug. 19. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
63%
Ha valaki hazakisér valakit, az azt jelenti hogy megóvja a hazafele úton, és hogy több időt akar tölteni kedvesével. Mi nem csinálnuk semmit? Nekünk csak sofőr kell? Nem tudom milyen tapasztalatlan nőgyülölő írta ezt, elég gáz barátnői lehettek ha csak ennyit szűrt le. Gáz barátom viszont nekem is volt! Örömmel ütöttem mindig neki össze valami finomat, és arra hivatkozva, "hogy mamár másvilágot élünk" sose csináltam problémát abból hogy nem kisér el sehova, hisz van nekem két lábam. Valahányszor egyedül baktattam este haza, rossz érzés töltött el amikor láttam kéz a kézben párokat este, ráadásul sokszor féltem is már későn egyedül. Amikor ezt elmondtam neki csak óbégatott hogy "fel kell emelni a seggét". Na ennyit erről!
2008. aug. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
53%

Nézzük csak, a párom 21éves, jó nem kisér haza mindne este, de a buszra mindig fel tesz (én kérem, hogy ne kisérjen haza, mert akkor bizony több mint egy órát várhat a HÉVre) de az alapvető illem szabályokat betartja... jobb kézen vezet, előre enged, elém jön- fel Pestre- bárhová is megyünk, még akkor is, ha hozzá megyünk, értem jön, minimum a buszomhoz... és nézzük csak, akárhonnan nézem pénz és idő.. pedig az alatt az idő alatt még olvashatna otthon stbstbstb...

Baromira nem értem mi abban a bajod, hogy érte kell menned.

És aki azzal jött hogy mi nők ezt elvárjuk, nagyon téved, de való igaz, hogy nagyon jól tud esni.. és nem kell sofőr nekünk, nem azért...

Jah minden nap soförrel járok- Buszsofőr a hivatalos neve, és? nincs rá szükségünk...

2008. aug. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
75%

Ha bunkóztok, mellébeszéltek az nem jó válasz. Komoly gondjai vannak itt egyeseknek a szövegértéssel. Az egy dolog, hogy a te barátod is így csinálja, nem ad logikus magyarázatot. Nem a hazakísérésről szólt a kérdés. Az rendben van, mint ahogy az is, ha busz vagy vonat elé megy ki valaki a barátnője elé, hogy segítsen neki a csomagjait cipelni. Még véletlenül sem vagyok nőgyűlölő. Azokhoz a tyúkeszűekhez szóltam, akik egyből gumibabát ajánlottak a kérdezőnek, és akik helyeselnek. Kinek nem inge nem veszi magára. Látom van aki már fel is öltözködött.


Ha valaki egy városba lakik a barátnőjével, meghívja magához, akkor miért kell érte menni, ha ráadásul közel is lakik? Erre válaszoljatok, bunkózás nélkül, és az se legyen indok, hogy majmoljuk a többieket. Menni fog?

2008. aug. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
62%

Én ajánlottam a gumibabát, majmos fiú. És nem vagyok egy kicsit se tyúkeszű, bármennyire is jól esne neked ezt hinni. Szerintem viszont Te el vagy egy kicsit varázsolva, nem a Barbi babák között kellene válogatnod, mert ők lehet, hogy tényleg sofőrnek néznek - de az is lehet, hogy másra nem is vagy jó.

Mi arról próbáltuk meggyőzni a kedves kérdezőt, hogy a férfias viselkedésnek vannak bizonyos alapszabályai, mint például az előzékenység, figyelmesség stb.

Különben meg az a véleményem, hogy a hozzád hasonló puhapöcsök miatt ilyen torz a világ, mint amilyen. Meg az olyan nők miatt, akik szóba állnak veletek.

Egyébként meg sajnállak, mert szerintem nem tudod, hogy mi a szerelem, ha tudnád, nem írtad volna le azt a sok butaságot.

Ja, láttad már a Good Will Hunting c. filmet? Ha nem, nézd meg feltétlenül, talán tanulsz belőle valami nagyon fontosat....

Pusssssssssz!

2008. aug. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
52%

Nem esik jól, hogy ilyen tyúkeszű vagy, de ezzel a sok zöldséggel amit összehordtál, csak engem igazolsz. Puhapöcsözhetsz, de nem fogsz elérni vele semmit. Ne hivatkozz filmekre, mert az ott megfogalmazott gondolatok nem a sajátjaid. Majd ha lesz rá lehetőségem megnézem. Bár ha még egy kérdésre se tudsz kielégítő választ adni, sejtem, hogy egy film mondanivalóját se tudod megfelelően értelmezni. Torz a világ nem vitás, de aligha a hozzám hasonlók miatt.


Sehol nem írtam, hogy nincs szükség előzékenységre, figyelmességre. Itt egy konkrét szituációról van szó, aminek keressük a miértjét. Nehéz ezt felfogni?


Mindenbe beleláttok hatodik dolgot, csak, hogy legyen min problémáznotok. Kinyitjuk nektek az autó ajtaját, azt gondoljátok, hülyének nézünk, hogy még egy ajtót se tudtok kinyitni. Nem nyitjuk ki, de nagy parasztok vagyunk. Veszünk nektek virágot, ajándékot biztos, csak

azért, mert jól meg akarunk dugni. Nem veszünk semmit, hú de bunkók vagyunk. Tisztelet az olyan nőknek, akik nem így gondolkodnak.

2008. aug. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!