Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az hogy meghivom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy meghivom a bnömet hozzám, és nekem kell érte mennem?

Figyelt kérdés
2008. aug. 18. 21:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Ha közel laktok egymáshoz illik elmenni elé vagy érte. Én barátom is mindig értem jön pedig 10 perc sétára lakunk egymástól. Max akkor mentem egyedül hozzá amikor beteg volt. De akkor természetes :)
2008. aug. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
77%
Miért, nem azért hívod meg mert látni akarod? Akkor meg természetes hogy kimész elé... Nem is értem.
2008. aug. 18. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
66%
Mert így illik,nem értem ezt, ez miért nem egyértelmű,hogy a lány elé mész és haza is kísáred, kivéve ha beteg vagy.
2008. aug. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
67%

Istenem, hol vannak ma már a férfiak....? Még ez is baj, ha érte kell menned? Jaj, te szegény...

Régen télben, hóban, fagyban, esőben kísérgettek minket a fiúk, ráadásul szívesen. Neked nem csaj való, hanem gumibaba, azt csak ki kell venni az ágy alól és felfújni!

2008. aug. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
67%

Sőt, képzeld, ajtón illik előre engedni, kivéve kocsmában, mert ott amikor bemész, Te mész előre, de amikor ki, akkor ő megy elől. Lépcsőn meg mindig Te vagy alul. És a jobb kezedet nyújtod nekik, amikor sétáltok, kivéve, ha jobb oldal valamiért "veszélyes", mert akkor a balon megy.

De szar, mi? És képzeld, hány csajt lenyűgöztem ezzel... sőt, ha nem értem mit mond, nem azt kérdezem, h mi? hanem h Tessék?

És csak 22 vagyok.

2008. aug. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
48%
gondolom nagyon probléma hogy a kedves szeretett hölgyedet látni kell. és még el is kell menni hozzá.? én menő király csávó vagyok mit képzel az ribanc magáról,méghogy én menjek érte?.jöjjön saját 2lábán hozzám, ha akarok valamit és talán ránézek ha kedvem van.he.
2008. aug. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
69%

elmesélek neked egy régi szép történetet.

igaz, nem egsézen idevág, csak lásd, hogy régen még voltak igazi férfiak:

a nagypapám szerette volna megkérni a nagyim kezét.

a nagyim írta levélben, hogy x napon jön haza pestről a kis faluba, merthogy pesten dolgozott anno.

aznap persze nem 1 vonat állt meg a faluban, és mivel papikám nem tudta, h melyikkel jön, mind a 3hoz kiment. és az állomás nem ott volt ám a ház végében.



másik sztori:

volt 1 barátom még pár éve. ő gyömrőn lakott, én délbudán. amikor 7végén nála voltam, vasnap este a ház kapujáig kísért, ami neki cirka 3órás utazgatást jelentett aznap.


ennyit a mai kisfiúkról. mert nekem nem férfiak.... és sztem ha így haladnak nem is lesznek azok...

2008. aug. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
60%

Én már egy előző hozzászóló vagyok, és teljesen egyetértek az utóbbi válaszokkal és ugyanilyen fiútól "szenvedek" már, mert annyira lusta hogy hihetetlen, nem akar elém jönni (2,5kmre lakik) és nem fűllik hozzá a foga sehogy,én meg mondtam,hogy akkor nem lát, azt felfogta, most meg nyaral és úgy jött ki, hogy nekem kéne hívogatni csak őt, szerintem meg neki kéne keresni (én csak ilyen ingyen smseket tudok küldeni, mert én fizetem saját zsebből a fogamzásgátlót és a nőgyógyászt is és 17 vagyok, ő is).

Ennyit a hihetetlen nagy mostani férfiasságról és tisztelet a kivételnek, ami persze van csak én nem akadok össze ilyennel :S

2008. aug. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
42%

Meg áll az eszem rajtatok. Komolyan mondom. Így lebaszni a kérdezőt. Azért kell elmenned érte, mert így lett neki betanítva, hogy ezt így kell csinálni és kész. Valószínű ő sem tudná megmondani, hogy miért. Látod az előző válaszadó nők sem tudtak egyetlen logikus magyarázatot adni, de ezektől ne is várj. Nekik így természetes.


Elmesélek hát én is egy történetet. Tudósok betettek 5 majmot egy ketrecbe, a ketrec tetejére szép érett banánokat akasztottak. Mikor az egyik megindult fölfelé, hogy egyen belőle hideg zuhanyt kaptak a nyakukba. Aztán kicseréltek 1 majmot. Mikor az új fiú megindult a banánért, a többiek elverték, hogy ne kapjanak zuhanyt. Amikor mégy 1 majmot kicseréltek, akkor már az előző is vígan szaladt püfölni a legújabbat, pedig azt sem tudta miért. Idővel az összes majmot kicserélték. A legújabb mindig verést kapott, ha a banánért indult. Miért verték meg? Mert így volt a szokás, ez volt nekik a természetes, nem is értették.


Mielőtt lebasztok valakit gondoljatok bele, hogy ti se vagytok okosabbak a majmoknál! Régen tényleg kísérgették a nőket hóban, fagyban, esőben. Ma ki se teszitek a lábatokat rossz időben, ha nem szállítjuk el a seggeteket autóval. Nem barát kell nektek, hanem sofőr, mondhatnám én is. Régen süttek, főztek a férfinak, és ráadásul örömmel. Ma csak a seggüket tudják kavarni, folytathatnám reggelig.


Aki azt írta, hogy lépcsőn a férfi megy alul, annak megsúgom, hogy nem. Lépcsőn, létrán a férfinak kell előre mennie, hogy ne bámulhasson a nő szoknyája alá.

2008. aug. 19. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
51%
azért mert bunkó vagy, még ne pontozz le mindenkit! mert igazuk van.. az én barátom képes az éjszaka közepén is hazakísérni gyalog és hazamenni.. egy óra gyaloglás..és ha náluk vagyunk akkor eljön elém mindig.. szóval nem tudom mit problémázol..pff
2008. aug. 19. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!