Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta hülye vagyok ugye? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok ugye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem volt egy 7 hónapos kapcsolata.

Együtt is éltek, csak a lány anyja szétszedte őket.

A párom nagyon szerelmes volt belé.

Egyfolytában arra gondolok, hogy őt sokkal jobban szerette mint engem. Úgy érzem, hogy én nem kapom meg tőle azokat a dolgokat amit ő kapott.

Mostanában beszélgettem vele msn-en, és ott mondta hogy a párom folyton gyűrűt akart neki venni,hagyott neki üzenetet amikor szakítottak hogy gyere vissza hozzám stb.

A párom persze azt mondja hogy ez nem igaz, de én akkor is így érzem. Mit csináljak? Ja és van egy 6 hónapos kisfiunk.


2010. jan. 28. 17:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Neked egyszerre adott egy nagy apróságot, a gyermeketeket, na ez legyen előtted. Ne rivalizálj az előtted levő kapcsolatával. Ha azt választotta volna nem te lennél vele, hanem az és kész. Legyél boldog inkább, mert a párod belefárad ebbe a tyúkperbe, és lelécel, és egyikőtöknek sem lesz a párja az biztos. A férfiak utálják az ilyen szituációkat, és teljesen igazuk van.
2010. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

a csaj féltékeny és el akar titeket választani, ezért mond olyan dolgogkat, amikkel téged megbánt.

ne beszélgess vele, csak színjátékot játszik.

a pároddal tisztázd, hogy szeret-e téged és jelent-e valamit neki a régi csaj.

2010. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél gyerekes.
2010. jan. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
73%
a csaj már el is érte amit akart. megingatott téged. tényleg ne beszélgess vele mert még a végén telebeszéli hülyeségekkel a fejed.
2010. jan. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Szerintem igazi nagy szerelem csak 1x van.7 éve szakítottunk,nemsokkal késöbb(1 évvel) mindkettőnk elkötelezte magát más mellett.Tavaly iwiwen elkezdtünk dumcsizni valami kapcsán(talán vmelyikünk szülinapi kívánsága miatt) találkoztunk,beszélgettünk egész éjjel.

Arra jutottunk hogy mindkettőnk úgy érzi egymás nagy szerelmei vagyunk,az a szerelem,amikor évek múltán meglátod és görcsbe rándul a gyomrod,pulzusod 600,adott 2 hónap gondolkodási időt,addigra épül fel a háza,költözzünk együtt.

Soha többet nem láttam,nemet mondtam neki.


Igenis van olyan hogy valakinek nem te vagy a nagy-nagy szerelme,de az értékek közösek,és egymás mellett maradtok.Ez van.

2010. jan. 28. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
2010. jan. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Megpróbálom magam túltenni rajta és elfelejteni hogy valaha is létezett ez a nő.

A párom azt mondta hogy semmivel sem szerette őt jobban mint engem.

Remélem igazat mond. Én bízom benne.

2010. jan. 29. 12:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!