Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta hülye vagyok ugye? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok ugye? Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A páromnak előttem volt egy 7 hónapos kapcsolata.

Együtt is éltek, csak a lány anyja szétszedte őket.

A párom nagyon szerelmes volt belé.

Egyfolytában arra gondolok, hogy őt sokkal jobban szerette mint engem. Úgy érzem, hogy én nem kapom meg tőle azokat a dolgokat amit ő kapott.

Mostanában beszélgettem vele msn-en, és ott mondta hogy a párom folyton gyűrűt akart neki venni,hagyott neki üzenetet amikor szakítottak hogy gyere vissza hozzám stb.

A párom persze azt mondja hogy ez nem igaz, de én akkor is így érzem. Mit csináljak? Ja és van egy 6 hónapos kisfiunk.


2010. jan. 28. 17:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
*csaj
2010. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem se beszélgess a csajjal, mert lehet, hogy még élvezi is, hogy fájdalmat okozhat neked.

Természetes, hogy a párodnak volt előtted más szerelme is, de talán neked is volt.

Ami elmúlt, az elmúlt, nem érdemes feszegetni a régi dolgokat, pláne, ha már babátok is van! Csak előre nézz, ne hátra!

2010. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

Én 23 a párom 28

Most volt 2 éve hogy együtt vagyunk

5 hónap volt a csaj és köztem

nem vagyunk házasok, de tervezzük még idén az esküvőt.

Az iwiw-en volt a számom és onnan

2010. jan. 28. 17:18
 14/27 A kérdező kommentje:

Mi is furcsáljuk a dolgot, és nem értjük.

Szerintünk is akar valamit, csak még nem jöttünk rá, hogy mit.

2010. jan. 28. 17:20
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

2 év sok idő. Bízz a párodban!

Netre pedig sosem írunk ki személyes adatot kislányom...;)

2010. jan. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%
Milyen dolgokat nem kapsz meg,ébresztö, csak neked ajándékozott egy gyereket, vagy nem igy volt!?
2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Valóban nem pont vele kellene ezekről beszélgetned. Egyébként meg lehet rosszul gondolod. Az emberek idővel változnak. Az érzelmeiket is máshogy mutatják ki. Neki megnyílt és koppant. Lehet nálad ezért visszafogottabb. Anno volt aki előtt térdre esve sírtam meg könyörögtem hónapokig hogy fogadjon vissza,hiába. Többé nem tennék ilyet, de ez nem jelenti azt, hogy kevésbé szeretem a mostani páromat. Meg aztán vannak rövidebb, ugyanakkor intenzívebb kapcsolatok, meg van amikor szimpla szimpátiából alakul ki szép fokozatosan, a sírig tartó szerelem. Se magadat, se párodat ne idegesítsd ezzel a dologgal, mert semmi haszna/értelme nincs.
2010. jan. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Ami volt elmúlt!!!Nem kell ragozni van egy gyönyörű babátok és az számít!!A csaj megörül hogy a te párod gyürüt akart adni meg visszaakarta magát könyörögni és magába meg nevet!!Hagy a fenébe a csajt
2010. jan. 28. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 A kérdező kommentje:

Már levettem a számom!

Mondta a párom, hogy neki szinte minden nap vitt valami apróságot, nekem pedig nagy ritkán hoz egy csokit :-(

Meg ilyesmi dolgok, amiket velem nem tesz.

Sok apróság.

2010. jan. 28. 17:23
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
De csak téged szeret,meg a fiadat! Ettől több hova kellene? :) A csajjal meg nem kell foglalkozni,elég szemét dolog lenne,ha megpróbálna titeket szétrobbantani! :S
2010. jan. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!