Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel nem járok,de nagyon jóba vagyunk.

Mindennap beszélünk és én amilyen pocs vagyok állandóan megsértem :@ Ma is ilyen apróságokon megsértettem és nagyon bánt annak ellenére,hogy azt mondta nem baj nem haragszik és ezt elmondta vagy 100X,mert én is félórág: NE HARAGUDJ BOCSI.

De engem ez nem hagy nyugodni,mert én éjjel nappal hülyék között vagyok és ez már alap dolog,hogy oltogatjuk egymást,de pont vele ezt soha nem akartam,mert szeretem :)

Hogy szokjak le róla,hogy ne oltogassam ha valami kedveset mond ? Mert ő csak azt mondja,de én meg is érdemelném,hogy ne kelljek neki :(

Hogy oldjam meg,hogy csak kedveset mondjak neki ? Mert én mindenben csak az oltogatást látom legyen fiú,vagy lány :S

Nem vagyok rá büszke de lécci segítsetek,hoy szokjak le róla és hogy tudjam meg,hogy tényleg nem haragszik-e a sok hülyeségeimre amire egyáltalán nem vevő ?


2010. aug. 12. 23:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát erőltesd meg magad.Szívj egy kis kulturát,mert ha igy beszélsz vele,max csak a haverja lehetsz.Egy nő szereti ha tisztelik és kedvesen bánnak vele.Persze ha igazi nő és nem ilyen csökevény,mint a mai legtöbb liba
2010. aug. 12. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

nagyon joba vagytok ?

hisz mindig megsérted -.-

akkor hogy?

2010. aug. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nos, "én nem hiszek a hisztiben".
2010. aug. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
szerintem neked óvodában trágya volt a jeled.
2010. aug. 13. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Adhatnáok értelmes válaszokat ahelyet,hogy oltogattok:D

Tudhatnátok,hogy az nem szép dolog :))))))

2010. aug. 13. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!