Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tiszta hülye vagyok de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tiszta hülye vagyok de most mit csináljak?

Figyelt kérdés

járok 1sráccal de beleszerettem az ikertesójába:S

most mitcsináljak?

a barátomat eleinte nagyon szerettem de most úgyérzem h csak együtt vagyunk a semmire viszont a tesóját szeretem:S

és tudom h a tesója is szerelmes belém csak nemakarja kimondani h ne legyen a tesójával veszekedés...viszont annyit beszélgettünk már meg minden h nagyon beleszerettem de gondolom azokután h mondjuk szakítok a barátommal elég szemétség lenne összejönni az ikertesójával:S

mit gondoltok?

nevezzetek nyugodtan hülyepics@nak de most annyira tanácstalan vagyok:S

ti mittennétek ha beleszeretnétek a barátotok ikertesójába?:S

16/L


2009. okt. 9. 17:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg eléggé kiszurnál a sráccal....

Szakits a sráccal és járj a tesojával titokban amig nincs tul rajtad utána meg már nem fog haragudni vagy pedig hagyd békén mind2 öt

2009. okt. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
91%
Hűha!Ez tényleg gáz. Nekem is van egy ikertesóm,mi lányok vagyunk.Ilyen helyzet még sosem fordult elő,valahogy egymás párjai sosem vonzottak minket. Kínos a helyzet az biztos,de azt mondom borítsd a bilit.Mondd el mind a kettőnek,hogy mit érzel.Az egyiknek,hogy vége a másiknak,hogy szereted.Ennyi.Ők meg fogják ezt beszélni,ebben biztos lehetsz és lehet,hogy kegyetlenül hangzik,de olyan fontos sosem lehetsz,hogy közéjük állj,így rajtuk múlik,hogy hogy dolgozzák ezt fel.Ha rendes a mostani párod és igazán szereti a testvérét akkor önzetlen lesz,de nem lennék most a helyében,ez pokol lesz neki.De a tesója sem lesz maradéktalanul boldog.Remélem nem úgy döntenek,hogy inkább "beáldoznak" téged.Lehet,hogy nagy szavaknak tűnik,de te vagy aki belépett a "világukba" és felborítottad a viszonyt.Azért drukkolok nektek szívből!!!!
2009. okt. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%
Tényleg hülyepics@ vagy!
2009. okt. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
menjél tanulni, nem leszel hülye.
2009. okt. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Neked hogy esne, ha arra jönnél haza, hogy a nővéred (most nem az a lényeg hogy van-e) smárolni a pasiddal, vagy megtudnád a barátnőidtől hogy együtt látták őket kézenfogva sétálni a parkban egy nagyon szép délutánon? :)
2009. okt. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
smárolna*
2009. okt. 11. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem vagy hülye p*csa.

Én a volt pasim bátyjába szerettem bele

sajnos mi is titokban akartuk tartani de megtudta

aztán addig szekált minket amíg szakítottunk

:(

persze a te történeted nem kell így végződjön

csak mondtam hogy lehetséges hogy az lesz,hogy begurul a pasid és meg akarja majd keseríteni az életeteket mint az én volt pasim:o

remélem nem

2010. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

nem már minden rendben van:)

már szakítottam a mostmár volt barátommal és a báttyával maradtunk szimplán jó barátok:)

2010. márc. 14. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!