Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök hülye a férjem, mit...

Tök hülye a férjem, mit tegyek? Akármikor kérek tőle valamit, vagy mondok neki valamit még véletelenül sem úgy lesz. Tiszta gyerek.

Figyelt kérdés
Biztos van másnak is ilyen gondja a párjával,hogy még nem nőtt fel. Mindig a könnyebb utat választja és nem tud senkinek sem nemet mondani,csak nekem. Tök gyerekesen viselkedik.
2009. febr. 15. 13:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%
khm... mi ráknak mentél férjhez egy "tök hülye" emberhez? Az én nejem a legjobb fej a földön, azért is vettem feleségül.
2009. febr. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
viselkedj te is ugyan így...hidd el meg fogod érteni őt..
2009. febr. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
nekem sincsenek ilyen problemaim a parommal, de volt olyan ismerosom, aki pont ilyen volt. javithatatlan.
2009. febr. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Egy hülyéhez, csak egy másik hülye meg hozzá/veszi el. Am. szerintem is javíthatatlan, neki anyára van akkor szüksége nem társra.
2009. febr. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2009. febr. 15. 14:09
 6/18 anonim ***** válasza:
63%
Add örökbe, a kismajmokkal is ezt szokták, ha nem eszik meg a kincstári tápot.
2009. febr. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
30%
Szia. Remelem a fenti valaszokat nem vetted komolyan. Csak szellemileg eretlen ember irhat ilyent, hogy ,, minek a raknak mentel hozza,,!!! A megoldas valoban nem egyszru, de megvan ra a mod is. ugyhogy ne ess ketsegbe. elso s legfontosabb hogy legyen kosztetek kommunikacio. lehessen vele de veled is normalisan kommuikalni. mindenrol. ha szeretitek egymast es nem akartok elvalni akkor legyel turelmes hozza. Az az igazsag, hogy igazabol a telyes megoldas az csak Krisztussal lehetseges. de ehhez kell a megalazkodas es az engedelmesseg. Neki...
2009. febr. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
81%
Azt nem értem eki nem tud normálisan válaszolni azt miért nem rakják innen ki?
2009. febr. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
19%
KIscica!!Miért kellett bemenned az anykönyvezetőhöz ,nem kötelező az mostmár ne hisztizz,te akartad ezt.Inkább menj oszt éljétek ki magatokat.
2009. febr. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

Szia, az előző válaszok többségét inkább nem minősíteném...

A házasságotok előtt is ilyen volt, vagy csak azután viselkedett így, hogy már "biztos" volt a kapcsolatotok?

Azt tanácsolom, légy határozott, ne hagyd magad. Nem azt mondom, hogy kiabálj vagy cirkuszolj, de értesd meg a férjeddel, hogy Neked ez így nem jó. (Egyetértek, hogy a kommunikáció fontos.) Ültesd le beszélgetni, mondd meg neki, hogy neked férj, társ kell, nem egy óvodás gyerek!

Nekem 2 exem is volt ilyen, főleg ha ittak :S - nem mondanám sajnos, hogy megváltoztak, ott is hagytam őket - de hátha egy házasságban már más a dolog...

2009. febr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!