Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tök hülye a férjem, mit...

Tök hülye a férjem, mit tegyek? Akármikor kérek tőle valamit, vagy mondok neki valamit még véletelenül sem úgy lesz. Tiszta gyerek.

Figyelt kérdés
Biztos van másnak is ilyen gondja a párjával,hogy még nem nőtt fel. Mindig a könnyebb utat választja és nem tud senkinek sem nemet mondani,csak nekem. Tök gyerekesen viselkedik.
2009. febr. 15. 13:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Ha már semmi sem segít: ha gyerekes, ne feküdj le vele egy ideig. MOndd is el neki, miért. A szex nem gyerekeknek való.
2009. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim válasza:
97%
És ez csak rosszabb lesz......
2009. febr. 15. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia


Sajnos az előttem válaszolónak igaza van! Ez csak egyre rosszabb lesz!!!

Én egy ilyen férfival éltem párkapcsolatban. Miért mentél hozzá?

Vagy a házasságotok előtt más volt?

2009. febr. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:
56%
Hagyd ott és fuss!
2009. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
89%

Szerintem jópár éve együtt vagytok és egy kicsit "ellaposodott" a kapcsolat, de azt mondják,h a házasságban egyszer fent máskor lent. Én amikor ilyen volt a férjem mindig olyan dolgot csináltam , ami meglepte őt,mert sztem túlságosan kiszámíthaókká válunk egy idő után és hát valljuk be ez unalmas.Ilyenkor szokott az lenni, h a másik "fellázad" és "megmutatja" nekünk , h ki az úr a házban!

U.I.:Én mindig úgy kérek,h Ő úgy érezze , h ezt csakis Ő tudja megcsinálni a legjobban.Tudom, h közhelynek hangzik ez az egész,de gondoltam hátha segít.


Ne add fel egy könnyen!

2009. febr. 15. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Beszelj vele, komolyan, ha nem valtozik, hagyd ott. Nem elheted le igy az eletedet, mi vagy te martir?

De mindig is ilyen volt, gondolom, csak amig nagyon szerelmesek voltatok, addig talan meg szeretted is a gyerekesseget. De a szurke hetkoznapokon ez nem jo.

Ha gyereket sincs meg, akkor mindenkepp minel elobb tegyel pontot az i-re, ne szenvedj, mert nem erdemes!

2009. febr. 15. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Először is köszönöm a válaszokat. Az az igazság,hogy szeretem a páromat,csak most már tényleg nagyon idegesítő,hogy mindig nekem kell döntenem mindenben,seemit nem tud normálisan elintézni,stb...

A kérdezőknek: Igen,régen is ilyen volt,csak most már eltelt pár év és egyre idegesítőbb.

Nem,nem laposodott el a kapcsolat,amúgy jól meglennénk,csak nekem férfi kell,nem gyerek. Van már egy gyermekünk,családapának jó,csak nem férfi a talpán.

2009. febr. 16. 12:51
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy sokan azt hiszik, hogy a párjuk idővel meg fog változni, pedig ez nem igaz. Ezért szabad csak olyanhoz menni, aki úgy jó neked, ahogy van. Ha már azt várod, hogy változni fog, tuti nem lesz jó a kapcsolatotok, ha benne nincs meg a szándék.
2009. febr. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!