Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet becézni a barátun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet becézni a barátunkat (pasinkat)?

Figyelt kérdés
A Kicsimen, Szivemen, Szerelmemen, Drágámon kívül vmi aranyos becézést tudna valaki ? :) Sokszor hívom a barátom cicának, nagyon tetszik neki.. de szeretném tudni, hogy ki, h hívja a barátját, vagy tud-e vki vmi aranyos becézést... köszi a válaszokat!!!
2008. aug. 5. 20:55
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:
köszönöm :) nagyon aranyos mind :)
2008. aug. 24. 11:37
 22/23 anonim válasza:
Engem a barátom Babimnak, Bébimnek, Kicsimnek,Lükémnek, Szerelmemnek hív. Én őt: Kicsim, Szerelmem, Lükém, Édesem, "Te kis majom"-nak.. :) Amikor "mérges" vgyok, akkor a teljes nevén szólítom. ;)
2010. aug. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:

Hát álltalában engem a barátom nozzinak vagy még törpe/törpilla/törpike hív felhíva arra a figyelmet, hogy elég sok mindenbe beleüttöm az orrom és hogy elég alacson vagyok. Szóval valahogy egy tulajdonságára felhíva a figyelmet sajnos én vagy nem talláltam olyan jólhangzó külső/belső tulajdonságot vagy pedig ha viszonylag jólhangzot az pedig inkább beszóláskép és kritika ként lett volna érezhatő. De gyorsan még leírom azért hogy én hogy szoktam őt hívni: babu, bogyó, vöröske (mivel a vörös haja), maci/mackó

Amugy meg ne erőltesd mert majd csak jönn magától.

2017. júl. 7. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!