Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lehet becézni a barátun...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet becézni a barátunkat (pasinkat)?

Figyelt kérdés
A Kicsimen, Szivemen, Szerelmemen, Drágámon kívül vmi aranyos becézést tudna valaki ? :) Sokszor hívom a barátom cicának, nagyon tetszik neki.. de szeretném tudni, hogy ki, h hívja a barátját, vagy tud-e vki vmi aranyos becézést... köszi a válaszokat!!!
2008. aug. 5. 20:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
édesem,macikám,mucikám,egyetlenem,...hirtelen ezek jutottak csak eszembe :D
2008. aug. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
A barátom elég vékonyka :P szval a macika nem nagyon illik rá.. de amugy aranyos :) a többit viszont megjegyeztem :):):)
2008. aug. 5. 21:08
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Amiket írtatok azonkívül én még Bubukámnak, Bubunak hívom... de ne kérdezzétek, hogy miért :-)
2008. aug. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%
Mókus, bubu, cunca:)
2008. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Én Szerelmemnek, Kicsimnek, Cuncinak:P hívom vagy Béjbi
2008. aug. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
én is bubunak hívom:) azt hittem hogy csak nekem jön ez a számra:D meg: szivem, kincsem...
2008. aug. 5. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ha "mérges" vagyok rá vagy valamit nem úgy tett, ahogy én szerettem volna, akkor azt mondom neki, hogy Cicavirág. Ebből rájön, hogy valami nem stimmel. :)

Amúgy meg alapállapotban Kiscsillag. Én meg neki: Bébibaba. :)

2008. aug. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim válasza:
100%
Cirmi sztem ez nagyon jó
2008. aug. 5. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szivem kuglofjanak egyetlen szem mazsolaja :D (neha igy szolit a baratom:P)

vagy Hercegnom...Haborus hosom (a veszekedesek miatt :)) )

ezek edesek sztem

2008. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is édesem van, én általában így hívom emg kicsimnek. Ő is ezeket használja rám is általában, és ha valami nem tetszik, akkor szoktuk elővenni a számunkra idegesítőeket, mint a 'drága kicsi galambom' vagy iylesmi..:D:D
2008. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!