Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan készítsük ki a pasinkat?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dukai regina kérdése:

Hogyan készítsük ki a pasinkat?

Figyelt kérdés

Már lassan 10 hónapja vele vagyok, és sok mindene keresztül mentünk...

Fagyoskodtunk téli estéken hogy együtt lehessünk, már volt pár majdnem szakítós élményünk is, volt olyan hogy rám csapott a hülyeségeim mijatt...

De ez még semmi ő akkor is szeret most egy kicsit próbára akarom tenni hogy valóban szeret e engem vagy csak megjátssza valamint érdekel hogy reagál rájuk tudom megharagudni nem nagyon fog csak el akarom érni hogy azt mondja vége meg ő szakítson velem. utána tudom úgyis jönne könyörögni erre már van tervem először kelletem magam utána úgyis kibékülök vele csak kicsit be akarom szívatni. tudtok nekem ötleteket adni hogyan tehetném ezt meg? ilyenekre gondolok pl.: felhívom és megkérem vegyen nekem tampont... meg írok neki egy tök nyálas szerelmes verset, mutatok neki nagyon nagyon szerelmes zenéket, hogy mostantól ez lesz a kedvenc stílusom stb... köszike a válaszokat:)


L/16


2011. szept. 22. 15:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
És ennek mi értelme lenne??? SENKI nem marad veled 10 hónapot és "fagyoskodik veled téli estéken hogy együtt lehessetek", ha nem szeret. mondjuk nem is értem hogy ő hogy bírt ki ennyit melletted..
2011. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Mekkora egy kis tinipicsä vagy, remélem autószerelői karrier nélkül is látni fogod egy KAMAZ konvoj alvázát.
2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Látszik hány éves vagy.

Pali az már van, de komoly női gondolkodás nix.

2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha azt akarod elérni, hogy a büdös életbe ne akarjon látni többet, akkor jó úton haladsz.
2011. szept. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigylem a barátodat. Ha a helyében lennék úgy kib*sználak mint macskát... Remélem, lesz esze és otthagy a p*csába, te kis r*banc.
2011. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Remélem úgy megszívod mint a szerb bácsi a szondát!
2011. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ja.
2011. szept. 22. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Na először is ez csak poén...



Lehet hogy hulye p*csa vagyok de legalább van humorérzékem


másodszor én evvel nem azt akarom elérni hogy bárki is itt kritizáljon engem hanem hogy az együtt töltött időt jól töltsük el ne unatkozással és avval hogy beszélgetünk a suliról arról ki mit csinált aznap hanem hogy legyen benne jókedv is amit együtt töltünk...


És azt is el akarom érni hogy ha már ő 18 éves én meg 16 vagyok a barátnőimmel miért ne szórakozhatnák?

Elvégre ő ha már annyira felnőttnek érzi magát akkor legalább engem szokjon meg így hogy én még élni akarok elvégre nem érzem magam 80 évesnek hogy otthon ülök egész nap nem járok bulikba discoba sem járok csupán jól akarom magamat érezni nem úgy hogy feszengek ő miatta...

2011. szept. 22. 15:26
 9/15 anonim ***** válasza:
44%

"hanem hogy az együtt töltött időt jól töltsük el ne unatkozással és avval hogy beszélgetünk a suliról arról ki mit csinált aznap hanem hogy legyen benne jókedv is amit együtt töltünk.."


Erre vannak "kitalálva" a különböző legális és illegális tudatmódosító szerek.

2011. szept. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó a humorérzéked komolyan mondom, remélhetőleg ő is ilyen viccesnek fogja találni. Nem lesz unalmas ezután az együtt töltött idő, mert nem lesz együtt töltött idő.
2011. szept. 22. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!